2 $ocky

• Česko 2 Socky (více)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Série(6) / Epizody(138)

morbit

Po první sérii se mi serial moc líbil ale ty další řady seriálu chtějí bodovat na trapném a hloupém humoru. škoda ()

JCS

Mrzí mě, že jsem tenhle seriál objevil tak pozdě, ale tohle je prostě pecka ...!!! Vtipné prakticky v každé scéně ... :) Pro mě velmi milé překvapení ... :) ()

Jitomirka

není to nejhorší, ale mnohem radši se podívám na seriály, u kterých se zasměju nenuceně ... celý tenhle seriál na mě prostě působí jako že se za každou cenu snaží být tím nejvtipnější pod sluncem, což někdy vážně není .... jo a ta bruneta má fakt pěkný prsa! ()

Isabelle

Ani nevím jak jsem se k tomuto seriálu dostala, ale rozhodně jsem za to ráda! Max, kterou jsem si oblíbila hned na začátku díky jejímu humoru a celkově (pro mě) příjemnému výstupu, se s blonďatou Caroline, bohatou holkou, která v momentě přijde o vše a poznává "svět" chudých, parádně doplňují. Seriál je plný humoru, někdy nepodařených vtípků, ale i přes to se u toho rozhodně zasmějete! ()

Aleais

1.séria - 100%, 2.séria - 80%, 3.séria - 100% a teším sa na ďalšiu. 2 Broke Girls sú jedným z najúspešnejších sitcomov v súčasnosti, pri ktorom si môžete oddýchnuť a nemusíte rozmýšľať nad nesmrteľnosťou upírov. Som veľmi veľmi rada, že získali ďalšiu sériu, a je to rozhodne oprávnené. Čo ma mrzí je, keď niekto hodnotí seriál podľa polovice pozretej epizódy a na základe toho, že to v podstate vníma len okrajovo, dá seriálu len jednu hviezdičku. Takí ľudia by nemali hodnotiť seriály. Nech si dajú aspoň tú námahu a pozrú si zopár viac epizód. Vidím, že sa tu niekto sťažoval na smiech divákov v pozadí, ale s tým musíte rátať v každom sitcome, aj v tých najúspešnejších ako Priatelia, či Frasier je v pozadí smiech divákov, napriek tomu nehodnotíte smiech, ale dej, hlavné postavy a ich príbeh a vtipy. Podľa mňa si toto nezaslúži menej než 4 hviezdičky, ja 2 sockám dávam rovno 5. ()

Olafa

Caroline fňuká "so this is what's my life come to", Max naznačuje něco o drogách, příšerné matce a dětství, Caroline zase fňukne, Han řekne něco nechťa dvojsmyslného, Max ho setře nějakou připomínkou o jeho vzrůstu, Caroline fňukne, Oleg řekne něco chťa dvojsmyslného, Earl řekne něco nesrozumitelného a pak na scénu vleze Sophie a řekne něco upřímného a nebo se sexuálním podtextem atd... | Je to předvídatelné, vtipy se opakujou, jednoduché, bez děje a ta blondýna má příšerný hlas. Tak proč 3*? Protože jsem se z nějakého důvodu dodívala na všechny díly a každý týden čekám na další a fakt nechápu proč. ()

Linsang

Velmi příjemné překvapení. Některé díly sice dějově slabší, ale všechny postavy jsou skutečně lahůdkové a hláškují jak o život. Není mi moc jasné, čím si postava Sophie vysloužila takové ovace, kdykoliv se objeví na scéně, jelikož mi rozhodně nepřijde jako nejvíce vtipná postava. Že by u diváků zapracovala nostalgie po nejslavnější roli Jennifer Coolidge? Originální znění zde naprostou nutností, český dabing se u hlavních postav opravdu nepovedl a ubírá hrdinkám dost na jejich svérázu. ()

ReTeZa

Vtipné, hravé... Už jsem se dlouho tak nezasmála už žádného seriálů... Postavy jsou občas trošku přehnané, ale na druhou stranu i díky tomu a taky díky takovému kontrastu mezi dvěma hlavními hrdinkami má seriál takový spád... ()

dalver

Na slovné hráčky a podobé lingvistické spojenia trefne zábavná séria. Prvé tri série si bohato a výdatne uťahujúc zo spoločnosti a jej stereotypov trendov, popikon, ale i menšín, pričom je príbeh najmä o dvojici v dvoch servírok, snažiacich sa zarobiť a rozbehnúť biznis. Rozbeh štvrtej série však možno označiť za balast. Seriál skĺzava presne medzi to, z čoho sa prvé tri série snažil najviac parodovať. Dramaturgická zmena, ktorú som ja zbadal prináša len recyklovanie fórov a nudný product placement. ()

Vicar

První dvě série jsou skvělé, na současnou 4. sérii se koukám již jen kvůli úchvatné Beth Behrs, scénář a herecké polovýkony Kat Dennings mi lezou strašně na nervy. Poslední série trpí stejnou nemocí jako 8. série TBBT - každá replika má být hláškou - po každé replice následuje hlasitý umělý smích, přitom alespoň trochu vtipná není ani pětina z nich. ()

Evandro

Je to docela fajn, člověk se pobaví i zasměje. Co si budeme nalhávat, obrovské lákadlo je Kat Dennings, která je prostě nádherná a jedna z nejkrásnějších hereček vůbec, aspoň podle mého názoru! ()

Dumaru

Konečne po dlhej dobe sitcom ktorý ma baví. Dve socky som prvýkrát videl úplne náhodou na Smíchově a hneď som si ich zamiloval. Dve rozdielne baby sa skvelo dopĺňajú, priamočiara Max a naivná Caroline, to je dvojka ktorá túži mať vlastný biznis s "dortíkmi" a aby naplnili svoj sen makajú v reštaurácii pod vedením kórejčana Hana. O vtipné hlášky sa stará kuchár Oleg a jeho sexistické hlášky sú smerované väčšinou poľke Sophie (Stiflerova máma). Kto má rád priamočiary a niekedy až pikantný humor, určite si príde na svoje, u mňa za 4 hviezdičky,,, ()

TomDolly

Damn girl! You look good. Whatchu doin lady. Can I get your number? 1. séria- ***** 2. séria- **** 3. séria- **** 4. séria- **** 5. séria- *** ()

Mag67

Tenhle seriál doslova miluji. Vždy mě pobaví a zajímá co se těm dvěma přihodí. Samozřejmě se najdou chvilky, kdy se nezasměji, ale já chci prostě vidět splnění typického amerického snu. Z tohoto seriálu pochází moje oblíbená průpovídka o sociálních sítích "Twitter is stupid and Instagram is Twitter for people who can't read" Geniální! "Hipsters like karaoke - Replace the word "like" with the word "Hitler" and you've got the three worst things in history" ()