2 $ocky

• Česko 2 Socky (více)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Série(6) / Epizody(138)

theFtip

Můžu říct, že u pilotu jsem se opravdu pobavil tak, jak za poslední dobu ne. Sitcomy v oblibě nemám ale toto se mi opravdu zalíbilo! ()

heavy66

hláška měsíce - "hele, Max, ta holka maká tvrději než Steve Hawking, když si chce zapnout manžetový knoflíčky!" ()

HeyHou

Zezačátku mě Max prudila tím, jak ji scénaristi vybrousili do dost nepřirozené postavy, časem se naštěstí usadila do mnohem snesitelnější verze, takže už nemám se seriálem žádný problém a můžu říct, že se z něj stala moje nová droga ()

Pejska

První série je opravdu perlou žánru sitcom. To se ovšem už nedá říct a sérii druhé, jako by už docházeli vtípky a nápady. Čímž úroveň některých dílů značně trpí. Ale jakožto věčný optimista doufám, že se to opět srovná. A tak dávám 90% ()

klichem

Prijemne na poobedie. Zabavne no urcite necakajte vybuchy smiechu ani neodolatelnu chut pozrie si " este jeden diel... ". Rozhodne ale pozeratelne. ()

Dixieboy

Nu... ve čtvrté řadě trošičku slábneme, ale je to dobrý! První tři řady jsou skvělé a v celém seriálu je jasně poznat Michael Patrick King, což je jen dobře. Všechny postavy jsou stále vtipné, občas slabší epizoda, ale to je u sitcomů běžné a tak jedna pro Beth... dvě pro Kat a tři pro fantastickou Jennifer Coolidge. ()

AndrewNewman

Skvelý, originálny sitkom, so sympatickými postavami, ale bohužiaľ tú laťku, ktorú si tvorcovia spočiatku nastavili už v ďalších sériách nedokázali prekonať či sa k nej priblížiť. ()

brano82

Veľmi príjemné prekvapenie, sitcom o ktorom som v živote nepočul kým som ho prvykrát neuvidel na televíznej obrazovke no a už po pár dieloch som si ho doslova zamiloval. Neskutočné množstvo hlášok v každej epizóde, hlavne v podaní Max Blackové, tá to zo seba inak chrlí, ale aj ostatní sú super. ()

Antho

Díl od dílu stále více nechutné. Zpočátku se jednotlivé epizody vyznačovaly celkem peprným humorem nicméně tahle snaha nakonec upadla a přišly pouze hnusárny, kterým se nebylo možno ani smát. ()

Knightey

Na tenhle serial jsem narazil uplne nahodou a vubec jsem se na nej nechtel divat. Videl jsem par dilu prvne v TV s CZE dabingem... po par dilech se mi libil humor, tak jsem zacal koukat od zacatku v originale a nelituji. Clovek se hodne pobavi ikdyz je to porad dokola ale tenhle sitcom me fakt bavi :) ()

jokino

Prvé 2 série boli pre mňa fajn, potom to už ale začalo ísť postupne dolu vodou. Humor čím ďalej, tým viac umelý, trápny, akoby išlo len o to, aby tam bol silou mocou nejaký ten smiech. Mnoho krát boli tie hlášky už skôr smutné, ako smiešne. Tvorcom asi začali dosť rýchlo dochádzať nápady. A postupom času mi hrone začali liezť na nervy celá Caroline, aj Sophie.. ()