2 $ocky

• Česko 2 Socky (více)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Série(6) / Epizody(138)

adam9

Max. Max. A ještě jednou Max. Co slovo, to perla. Vážně, 90% jejích vtipů jsou prostě topka. Nebýt Kat Denings, tak je seriál sotva poloviční. Caroline je oproti ní nic, ale vzhledem k jejímu charakteru nelze víc očekávat. Ovšem vzájemná symbióza funguje perfektně, což pro mě dělá 2 Broke Girls čím dál více oblíbenějším sitcomem. Taktéž vedlejší postavy jsou hodně sympatické. Vlastně není žádná postava, ke které bych měl neutrální či negativní vztah, a to je pro mě vždy neskutečné plus. Vytkl bych akorát zbytečný aplaus u Stifflerovy mámy a možná dosazení nadbytečného gejoše Luise. NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVY: Max, Sophie, Oleg. ()

Lukoboss

Musím říct, že je to sice chvílema vtipný, ale jinak mně to přijde hodně násilný. Osobně mám rád dvojsmysly, tady jsou ale takřka neustále, takže to postrádá efektivitu. A když se podíváte na víc dílů, zjistíte, že je to vlastně pořád dokola, nic moc se tam vlastně neděje a ty minirole kolem jsou fakt mini.. a mimochodem a nečekaně zase jsou pořád stejný. Rusák má sexuální narážky, Vietnamec je za blbečka, černoch mluví o tom, jak hulil, a Stiflerova máma se od Prciček nezměnila. Nic extra prostě ()

Wally

Pouštím si jeden díl denně cestou do práce a musím říct, že mne to fakt chytlo...jedná se o příjemnou záležitost, která po ránu pobaví. Kat Dennings je úžasná...vzhledově i sarkasmem...pak mne nejvíc baví Oleg a Han...zbytek nevadí :-) Po první sérii prostě spokojenost a uvidíme, co dál.. Tak i druhá série byla pořád fajn :-) Po třetí řadě musím říct, že mi neskutečně začala vadit role J. Coolidge...ale strašně....na druhou stranu Earl stoupá a Han je nedostižný :-) Čtvrtou sérií mi přijde, že seriál stagnuje a nenabízí nic nového...nikam se neposouvají ani hlavní postavy. Pátá serie - J. Coolidge je na zabití, to jak vždycky padne trapně na scénu a ozve se ´whaaaaau´ mne neskutečně vytáčí. Sem si oddechl, když se děj přesunul do LA, ale ona si našla cestu i tam...pomoooc! Celkově jsem se celou dobu bavil, ale je dobře, že je konec. Už se to moc natahovalo... ()

borec999

Nie zlé, ale zas ani vynikajúce. Pár frkov ujde, hlavná hrdinka je celkom sympatická a to je asi tak všetko. Priemer 55% ()

divak84

po prvnim dile rozhodně davam šanci. možna o stupen víc než to. Max je fantasticky stylizovaná a realná, ta druha se tam moc nehodí. bud moc přehrává nebo je nicmoc napsaná. možná se vyvine... rozhodně by se mi libilo, kdyby tam figurovala sama. doufam že víc prostoru dostane Oleg a černej sympoš. uvidime, snad to nepujde do sraček hned ve druhem dile jako "new girl". aktualizace po druhém díle: Max ukazuje Lilly, Robin, Carle, Phoebe, Rachel, a dalším jak má vypadat ženská role v SITCOMU.. po dlouhé době konečně nacházím vtipnou ženskou, který koulervoucně odzbrojí nejednoho frajírka... carolyne je shit.. nemužu si pomoct. má světlé okamžiky ale leze mi krkem její porno hlas, přehrávání (chůze, gesta). druhej díl byl slabší než ten první, těch 21 minut se mi neskutečně táhlo. Oleg (kuchař) je fantastický. sice má v průměru 3 halšky za díl ale stojí to za to. Nechápu proč on není side kick pro Max ..... ()

Rssa

Naprosté překvapení, jak něco tak svěžího, vtipného a peprného (spíš ostrého - některé dvojsmysly nepochopím, jak se dostali do TV a prošlo to). Všechny postavy typově sedí, zatím žádné větší přestřelení, možná jen ten Han mi tam moc nesedí. Každopádně sitcom roku. 90 % ()

cab

Po dlouhé době dobrý USA sitcom, který občas ztrácí dech, ale dvě sympatické postavičky v dobře napsaných rolích a spousta podivínů ve vedlejších úlohách dávají dohromady vcelku úspěšný počin. První sezóna: 70% ()

Paity

Nečekaně dobré, přitom na první dobrou je to taková kravina, slátanina a pitomost. Ale když na to déle koukáte, zjistíte, že to není vůbec tak špatné a hlavně, že i humor se tam objevuje. ()

dopita

Průměrnej sitkom s průměrnejma hlavníma hrdinkama s výborným Hanem Lee a geniálním Olegem. Co se týká Sophie (Jennifer Coolidgeová) tak tu strašlivě nesnáším a kdykoliv se objevila na scéně, tak bych jí s chutí šláp do ksichtu. ()

Ledkodlaq

Je to přesně ten typ humoru, nechutných vtípků a urážek, který moc nemusím, ale nějakým záhadným způsobem to funguje a celkem se u toho bavím. Anální a vaginální humor dávkovaný po lopatách a přesto se najde část originální a vtipná. Vtípky na Hanovu výšku už přestaly být vtipné někde u pátého dílu a nesměle se jim usmívám jen ze setrvačnosti, ale i tak každý díl přinese něco nového (mimo vtípků na Hanovu výšku), má to nějaký náznak děje a každý díl má smysl a sdělení :). Kat dennings skvělá, Beth behrs otřesná (vzhledem i hraním). Nejlepší je earl :), vynikajícně každý díl svými vstupy oživuje stejně jako Jennifer Coolidge . ()

caffelina

Milujem tento sitcom! Každá jedna postava je neskutočne vtipná, so svojským humorom. Max a poľka Sofia sú naj original . Páčili sa mi všetky série rovnako. ()

jasiska

Sympatické dievčiny. Caroline je niekedy svojím bohato-rozmaznaným spôsobom roztomilo odtrhnutá od reality, no Max je realistka až do extrémov. Plus jej odpichy sú svetové. Prudko pozerateľná záležitosť. ()

Asmodin

Úžasný přisprostlý sitcom. Pro mě je to taková vzpruha ve špatném období, dost mě baví poslouchat hlášky Max (hustý jak venčí koně s lopatou přes rameno... "Kaštane!"), ale Caroline se moc nevytáhla :o) ()

Kuzzie

Miluju tě Max! Miluju její rejpavý hlášky. Miluju, že se v Americkým seriálu může dělat sranda z černochů, asiatů, arabů, homosexuálů i z jiných odlišností a nikdo se nečertí. Člověk se odreaguje a jen zírá. Další dokonalej seriál a opět hlavní ženské duo? Asi mám pro tyhle silné ženy slabost :D A další seriál, kde jsou snad všechny postavy sympatické. Snad jen Johnny mě později štval( sakra Max, z hipsterů si děláme prdel, nezamilováváme se do nich! :D) Zkrátka a dobře Kat Dennings si mě touhle postavou získala natolik, že ať už udělá kdykoliv cokoliv, žeru to(všem filmům, kde hrála jsem dala 4* a víc). Navíc se na ní pořádně podívejte...! She is fucking HOT!! Doufám, že s přibývajícíma sériema nedojde dech. Ale v prvních 2 se řeší stále to samé a i pořád dokola to vtipné je. K popukání. A doufám někdy v návrat Andyho.. A protože jsem velice originální člověk:" Max Black, will you marry me?" ()

ondrula

No na to jak upřímně nesnáším situační komedie s předtočeným smíchem (pořád se nemůžu srovnat s konceptem "debilní diváku, teď by ses měl zasmát") musím uznat, že 2 $ocky jsou docela vtipný. Navíc mi jsou obě postavy sympatický, a to je u takovýho formátu asi důležitý. Samosebou jsou nekterý vtipy trapný a některý postavy otravný (Han, Oleg), ale to je tak vždycky. Největší zjevení je pro mě současná hovorová americká angličtina, protože ač si myslím, že anglicky celkem umím, zjišťuju mnohdy, že smysl některých replik vůbec nechápu. ()

Lefty86

Je mraky lepších seriálů s horším hodnocením, takže tohle moc nechápu. Nic moc vtipných situací nedokoukal jsem ani první sérii. ()