Rapl

Česko, (2016–2019), 26 h 4 min (Minutáž: 58–70 min)

Režie:

Jan Pachl

Scénář:

Jan Pachl

Série(2) / Epizody(26)

Recenze uživatele waska k tomuto seriálu (15)

Rapl (2016)

Jeden z těch lepších seriálů, který nám naše tvorba za poslední léta nabídla. Je neustále vidět čím dál tím víc, že ČT se co do kvality z tvorbou na Nově a Primě nedá vůbec srovnávat. Pánové tvůrci odrhovaček jako VIP vraždy a spol by se měli povinně dívat a učit, jak se točí v ČT. Kvalitou je to o malinko slabší než 1. oddělení, ale Kuneš je výtečná postava, která seriálu dává šmrnc. ()

Nástřel (2016) (S01E01)

Skvělá ponurá atmosféra, perfektní kamera, výbornej výběr herců, Čermákovi tam permanentní nasranost padne ja ulita. Škoda jen, že ten pachatel nebyl moc inteligentní. Uvidíme co přinesou další díly. ()

Křížová cesta (2016) (S01E02)

Trochu slabší díl, nicméně atmosféra, kamera a Hynek Čermák to zachraňuje ()

Smrt na lovu (2016) (S01E03)

Tak se trochu začínám bát, že první díl zůstane nepřekonán. Příkazký se ale hodně vylepšuje a jako vždy mě baví Dolanský, jehož policista grázl je opravdu bravůrní. ()

Bludný kořen (2016) (S01E04)

No konečně ! Rozpaky jsou pryč, optě je tu prvotřídní kriminální zábava. Ta kamera mě fakt elektrizjue, že kdybych nevěděl jakej je Jáchymov naprostá prdel, chtěl bych tam bydlet. ()

Zatmění (2016) (S01E05)

Paráda, začíná se to pěkně zamotávat, zkorumpovaných poldů není nikdy dost. Lukáše Vaculíka mám rád, ale tahle role fízla fízlu mu moc nesedí. ()

Oheň (2016) (S01E06)

Prakticky od začátku jasné, kdo je vrah, škoda, mohlo se to víc zamotat. ()

Krvavý revír (2016) (S01E07)

Myslím, že je to trochu klid před bouří, která musí co nevidět vypuknout. ()

Agent (2016) (S01E08)

Asi zatím nejlepší díl a doufám, že nezůstane jen u toho a bude to ještě zajímavější a neotřelejší. Potenciál to má, Kuneš by ho měl využít naplno. "Ich komme ein zwei !" ()

Amok (2016) (S01E09)

Osobní linie začíná být hodně zajímavá, tak uvidíme, co z toho nakonec vytáhnou. Jinak tento díl vcelku povedený, akorát pár věcí tam bylo docela přehnaných. To ani v ČR nemůže projít :) ()

Black Jack (2016) (S01E10)

Pro mě asi zatím nejslabší díl série. Casino, Rusáci, nic nového a záplatka docela jednoduchá. ()

Tichá voda (2016) (S01E11)

Skvělý díl. A navíc osobní linie Kuneše vůbec není na škodu. ()

Zdař Bůh! (2016) (S01E12)

Ihre Name? Jasně, Irena :-) ()

Zimmer frei (2016) (S01E13)

Velice kvalitní zakončení 1.série. A nezbývá nic jiného, než si počkat na druhou. Doufám, že stejně tak kvalitní. ()

Bubáci (2019) (S02E07)

Lupínek vynikající :-) ()