Každý den v akci (TV seriál)

High Incident

Krimi / Drama

USA, 1996, 32x44 min

Matt Craven, Cole Hauser, David Keith, Louis Mustillo, Aunjanue Ellis, Wendy Davis, Lindsay Frost, Blair Underwood, Lisa Vidal, Julio Oscar Mechoso, Dylan Bruno, Lucy Liu, Terry Kiser, Titus Welliver, Gwynyth Walsh, Max Martini, Amanda Wyss, Willie C. Carpenter, Marshall Manesh, Corinne Bohrer, Scott Alan Smith, Jim Beaver, Rocky Carroll, Stanley Kamel, R. Lee Ermey, Audra Lindley, Alyson Reed, Mena Suvari, Lucinda Jenney, Timothy Olyphant, Rob Stewart, Debra Jo Rupp, Vanessa Marcil, Dale Dickey, Gary Anthony Sturgis, James Logan, Jim Cody Williams, Cotter Smith, Jennifer Delora, David Shackelford, Catherine Kellner, Michael Fairman, Hoke Howell, Ned Luke, Amy Stock-Poynton, Bojesse Christopher, David Wiley, Rob LaBelle, Jennifer Rhodes, Nick Jameson, Laura Johnson, Danielle Harris, Ping Wu, Dan Bucatinsky, Valerie Wildman, Kellita Smith, Kristof Konrad, Adoni Maropis, Jacob Smith, Jordan Warkol, Eloy Casados, Tom Gallop, Mimi Lieber, Lee de Broux, Joe Unger, Darren Campbell, Stuart Nisbet, Penelope Windust, Rachel Duncan, Lenore Kasdorf, Rickey D'Shon Collins, Bertila Damas, Alan Stock, Robert Bauer, Marcello Thedford, Darwyn Carson, Gerry Black, Esther Scott, Jorge Cervera Jr., Brook Susan Parker, Jo Anderson, Justin Urich, Benj Thall, Ann Ryerson, Paul Kent, Michael Laskin, Dana Gladstone, John DiSanti, Mark Blankfield, Walter Addison, Erica Yohn, Bert Rosario, Charles Carroll

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Nejpravdivější seriál o poldech, jaký jsem měl tu čest vidět.(15.1.2003)

Jeden z nejlepších seriálů všech dob. Žádná přehnaná akce, pouze realistické podobenství takového úplně běžného policejního okrsku. Chvilkami máte silný pocit jakoby jste sledovali nějakou z Reality Show sestavenou s policejních záběrů. Epizodu po epizodě se seznamujete s hlavními hrdiny, prožíváte jejich starosti a to všechno až do posledního emotivně silného dílu. Takže pokud ortodoxně neprosazujete nutnost mega akce s výbuchy na každém kroku, tenhle seriál si zaslouží vaší pozornost. Dobře vykonaná práce.(9.2.2004)

Vaham, jestli dat 4 nebo 5. Serial, ktery podle meho nejlepe popisuje zivot policistu, navic vyborne a citlive natocen.(7.9.2003)

Každý den v akci - to byl seriál jako žádný jiný předtím a žádný ani potom. Byl natočen velmi laskavě. Opravdu z toho seriálu jsem cítil lásku k danému povolání. Nebyl ani moc komerční, ani přeplácaný akcemi. Prostě doslova život poldy naživo. Hodně jsem si tento seriál zamiloval. Bohužel ani přes žádost fanoušků tento seriál nikdy nedošel pokračování :((13.2.2013)