Každý den v akci

(TV seriál)
  • USA High Incident
Krimi / Drama
USA, (1996–1997), 23 h 28 min (Minutáž: 44 min)

Matt Craven, Cole Hauser, David Keith, Louis Mustillo, Matt Beck, Aunjanue Ellis, Wendy Davis, Lindsay Frost, Blair Underwood, Lisa Vidal, Julio Oscar Mechoso, Dylan Bruno, Lucy Liu, Terry Kiser, (více)

Série(2) / Epizody(32)

Každý den vyrážejí příslušníci policejního oddělení fiktivního kalifornského města El Camino do ulic, aby zde sváděli nekonečnou bitvu se zločinem. Nabízejí tak divákům jedinečnou možnost nahlédnout do běžného života mužů a žen v uniformách, jejichž práce zahrnuje vše od urovnávání domácích hádek, přes řešení dopravních přestupků, až po ochranu životů a majetku spořádaných občanů. (deepspace101)

ScreamJay

Jeden z nejlepších seriálů všech dob. Žádná přehnaná akce, pouze realistické podobenství takového úplně běžného policejního okrsku. Chvilkami máte silný pocit jakoby jste sledovali nějakou z Reality Show sestavenou s policejních záběrů. Epizodu po epizodě se seznamujete s hlavními hrdiny, prožíváte jejich starosti a to všechno až do posledního emotivně silného dílu. Takže pokud ortodoxně neprosazujete nutnost mega akce s výbuchy na každém kroku, tenhle seriál si zaslouží vaší pozornost. Dobře vykonaná práce. ()

Reiner

Každý den v akci - to byl seriál jako žádný jiný předtím a žádný ani potom. Byl natočen velmi laskavě. Opravdu z toho seriálu jsem cítil lásku k danému povolání. Nebyl ani moc komerční, ani přeplácaný akcemi. Prostě doslova život poldy naživo. Hodně jsem si tento seriál zamiloval. Bohužel ani přes žádost fanoušků tento seriál nikdy nedošel pokračování :( ()