Sebevražedný oddíl

• USA Suicide Squad (více)
USA, 2016, 123 min (Director's Cut: 134 min, Alternativní 111 min)

Je to dobrý pocit, být ten zlý... Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu. (Freeman Ent.)

Flaveus

Co říct, jsem rozpolcen... Takový obrovský potenciál a takový výsledek... Asi nemá cenu opakovat, co psali lidi přede mnou, skvělý soundtrack, parádní Harley, vůbec ne špatný Joker a Deadshot, slabý střih, nedotažený děj a nic extra záporák. Tak k tomu obecnému hodnocení přidám svůj názor. Podle mě není špatný výběr "hrdinů " jen jsou navíc indián a samurajka stejně jako hrdinové z Justice league. Naprostá zbytečnost, místo které se mohlo víc zaměřit na další postavy a jejich vývoj a tak je přiblížit divákovi. Joker je úplně jiný než všichni předešlí, ale rozhodně není špatný, je správně švihlý. Cara zahrála obstojně, jen ta zbraň měla být co ..?? Chvilku jsem čekal nějakého vesmírného Decepticona a její brácha...očekával jsem něco víc propracovaného a pozemského. Scénář je dost zmatený, štve mě, že spoustu scén vypustily proto, aby si na film mohli zajít i dvanáctiletí puberťáci a tím zřejmě vydělat víc peněz na úkor kvality. Černější a hutnější atmosféra by filmu jasně prospěla. Závěrem snad jen slááááva Margot, hlavně jejím vlivem . . . I love you, Harley Quinn !!!!! ()

Dr. Wolfenstein

Třetí kousek z DCEU sice nenaplnil šíleně přehnaná očekávání, ale rozhodně se nejedná o zavrženíhodný film, jak se nám snaží nabulíkovat kritici. Je to rychlá... no, možná až moc rychlá, našlapaná, na nic a na nikoho se neohlížející bestie, se kterou buď bude držet a krok a hrát podle jejích pravidel, nebo ne a v tom případě vás zadupe do země, hodí vám na hlavu pořádné lejno a poběží si prostě dál. Je to divočina po všech stránkách, v tom dobrém i v tom zlém. Osobně se mi film líbil a vážně jsem si jen užil, ale nemůžu tvrdit, že by byl snímek bezchybný. Jeho největší slabinou je bezesporu to nejdůležitější a sice příběh, který je ohraný, jednoduchý, příliš linearní a ničím nepřekvapí. Prostě takový ten standard, který jsme viděli už mnohokrát. On taky chudák Ayer měl na napsání nějakých šest týdnů a k tomu musel vymýšlet, jak brutální a velmi násilnou předlohu zpracovat do podoby, po jejímž shlédnutí by robátkům v kině hrůzou necvakaly zuby. Nezáviděníhodná situace. Není žádným tajemstvím, že do konečné podoby filmu kecalo snad celé vedení Warner Bros. a nařídilo rozsáhlé přetáčky, které zcela jistě filmu jen uškodili. Šuškalo se cosi o přidání humoru po zdrcující kritice výborného Batman v Superman: Dawn of Justice, režisér to popřel tím, že se studiu jeho film velmi líbil a on dostal možnost jej vylepšit... echm... no „vylepšit“, ale podle diktatury studia. To už teď víme. Suicide Squad je jasným adeptem na eRkový rating a vzpomínám na řeči jednoho z producentů, který sice přiznal, že film bude z logických důvodů jen PG-13, ale bude to hodně na hraně s eR. Prostě ono „vylepšování“ mělo za úkol ubrat na všem, co by dělalo film nějakým způsobem temnějším a pochmurnějším a dostat do kina vykleštěnou verzi, která by byla jednoduše neškodná. Výsledná podoba má k eRku tedy hodně daleko, ale pořád zůstalo dost na co koukat. Jaká byla původní Ayerova vize se už asi nikdy nedozvíme. To, co dělá film skvělou zábavou, jsou výborné postavy a jejich předatvitelé. Prvním pánem na holení je Floyd Lawton aka Deadshot v podání Willa Smithe. Oproti předloze je postava sice dost umírněná, ale rozhodně se jedná o postavu, kterou si nejde nezamilovat. Prostě je to fajn chlápek a starostlivý otec, jenž nadevše miluje svoji dcerku, se kterým byste v klidu zašli na pivko, pokecali, zasmáli se, ale určitě byste odmítli si s ním zahrát šipky, protože ten parchant pokaždé vyhraje a trefí se přesně tam, kam měl v úmyslu. A když se ho zeptáte jak je možné, že má tak výbornou mušku, asi by jen pokrčil rameny a odvětil, že je to jen o tréninku. Nejspíš se nesvěří, že je nejlepší odstřelovač široko daleko a patří mezi jedny z nejžádanějších nájemných vrahů, jehož seznam zabitých je dlouhý asi jako Larfleezův seznam pro Santa Clause (DCčkáři budou vědět). Každý máme nějaké to malé tajemství, že ano. Další na seznamu je Harleen Frances Quinzel. Psychyatrička pracující v arkhamově ústavu. Nejen, že se jí nepodařilo vyléčit Jokera, ale nakonec se do něj zamilovala, zbláznila se a stala se jeho lepší polovičkou známou jako Harley Quinn. Hraje ji nesmírně talentovaná herečka z Vlka z Wall Steet, která je navíc neskutečně sexy a jejíž výkon v onom filmu by snad dokázal rozhicovat i mrtvolu, Margot Robbie. Je nádherná, šílená, roztomilá, smrtící, okouzlují a neskutečně zábavná. Ona je rozhodně to nejlepší na celém filmu. Pak tu máme samotného klauna zločinu, Jokera. O výkonu Jareda Leta se bohužel zase až tak moc mluvit nedá, protože se na plátně moc neohřál. A vděčit za to můžeme hlavně nešetrnému stříhání, takže spousta jeho scén skončila na podlaze střižny. Ledgerův Joker z Nolanova Temného rytíře byl naprosto geniální, ale myslím, že Letova interpretace si rozhodně taky zaslouží pozornost. Je prostě jiný a to je dobře. Těším se až ho uvidím znovu v některém z dalších připravovaných filmů. Jay Hernandez jako El Diablo naprostá paráda. Gangster spitující svědomí za své odporné zločiny dodává příběhu hloubku. Dále je jsou tu Captain Boomerang. Proti Jai Courtneymu jsem osobně jikdy nic neměl a prohnilýho sráče zahrál na výbornou, ale společně s Killer Crockem, Katanou a Slipknotem jsou už přece jen spíše tak trochu do počtu. Všechny tyhle individua dala dohromady šéfka vládní organizace A.R.G.U.S., Amanda Wallerová. Nelítostná mrcha, přesvědčená, že dělá vše potřebné pro větší dobro. Každý z trestanců vyfasoval malinkou, ale sakra silnou nálož inplantovanou do krku, díky níž může své „zaměstnance“ držet v šachu. Viola Davis si svoji roli zatraceně a až nebezpečně užívá :-) No a na závěr jsou tu dvě hrdličky plukovník Rick Flag, nedobrovolný vůdce Suicide Squad, ztvárněný Joelem Kinnamanem a mladá archeoložka June Moone v podání Cary Delevingne. Hlavní záporajdou v tomto nespletitém příběhu je čarodějnice Enchantress, přebývající právě v těle doktorky Moone a její CGI-Big Brother, Incubus. Tady narážíme na další problém flmu, ikdyž mně osobně to nijak výrazně nevadí, a sice, že by nepřítelem Squadu měli být spíše zlotřilé bytosti z masa a kostí, na nichž by si trestanci naverbovaní proti své vůli vybili svoji frustarci a zároveň si užili i trochu té zvrácené radosti ze zabíjení a to ještě ve jménu vlády. Jenže mocná čarodějnice na tým posílá zmutované občany města přeměněné v jakési asfaltové, bahnité panďuláky, ze kterých ani kapka krve neukápne a místo toho se tříští na hromadu černého štěrku. Takže asi takto... Já chtěl, aby v DCEU byla přítomná magie a nadpřirozeno, takže si nemůžu stěžovat, že jsem dostal, co jsem chtěl. Naproti tomu bych také raději, kdyby se Squad postavili nepřátelům, z nichž by mohli nadělat krvavou fašírku, to však narážíme rezolutní ne-e ze strany studia. Tudíž nápad se zlou čarodějkou a jejími asfaltovými nohsledy se jeví jako šikovná cesta jak z toho ven. Můžete do nich střílet, mlátit je hlava nehlava, sekat je na kousky, pálit je na škvarek a děti budou doma v klidu spát. Přesto je akce ve filmu hodně, je dobře natočená a vážně nenudí. Kdo prostě nepřenese přes srdce, že adaptace řízného komiksu je na plátně bezkrevná, tak má hold smůlu. Suma sumárum je jedná o velmi zábavnou, akční a nahláškovanou podívanou s neskutečně cool postavami, které bohužel trošku podtrhává nohy, že není ničím víc, než jen jednoduchou pohádkou o zlé čarodějnici, co chce vládnout světu. Pro mě však tím skutečným záporákem filmu zůstává Amanda Wallerová. Pro případné pokračovaní bych prosil Suicide Squad ve složení Deathstroke, Black Manta, Deadshot, Harley Quinn, Kllier Frost a King Shark, víc promyšlený příběh a to podělaný eRko :D Hodnocení je 8/10, což by znamenlo 4*, ale za po všech stránkách dokonalou Harley Quinn, tomu napálím plnou palbu. Extended Cut je na cestě, tak uvidíme co nám přinese. () (méně) (více)

DavidS.

DC Comics opět servíruje jen pilot k dějům budoucím a nikoliv celovečerní filmový a úcelený zážitek...Postavy vzbuzují sympatie i zájem, ale vše podléhá naprosto kastrující zkratce...Ayer rovněž nepředvedl nic osobitého nebo aspoň akci vybočující z omalovánkového průměru... ()

klukluka

Barvičky a...........….......nic. Snažili se ze mě ždímat emoce, ale v podstatě to se mnou nehnulo. Jen se mi před očima míhaly barevný šmouhy. ()

wooozie

Člověk opravdu nemusí být dokonalý filmový znalec, aby viděl, jak Warneři z výborného materiálu sestříhali naprostý nesmysl. Nelogičnosti, zkratkovité kličky a celkový guláš postav, které nejsou tak výrazné, jako jejich komiksové předlohy. Z nějakého prazvláštního důvodu je ve všech filmech od komiksových studiích problém vůbec napsat pořádného záporáka a tak všichni od Ledgerova Jokera marně čekáme na někoho, kdo by se mu alespoň trošičku přiblížil. Když už jsem u Jokera - ne, Leto opravdu ne. Z jeho Jokera nejde strach, respekt, žádné charisma, nic, je to jenom idiot, jehož momenty patří k tomu nejnudnějšímu ve filmu. Za pochvalu stojí výborný soundtrack, ale ono to není zase tak složité, neflákat tam hlavně rockové hity a tvářit se extrémně cool. Ukazuje se stejně jako u BvS na jaře, že absence předchozích sólovek je přímo zásadní, ale Warneři si nedají říct a tak stejně jako Schumacher téměř pohřbil Batmana a na restart museli od Nolana čekat 8 let, je dost možné, že parta okolo Snydera a spol. zabije celou dekádu u DC filmů - škoda, komiksový materiál mají kluci od filmu dobrý, teď jen pochopit, co od nich chce i divák. ()

Zagros

Nejsem žádným velkým fanouškem různých komiksových adaptací, dokonce si myslím, že je jich poslední dobou až mnoho. Proto si vybírám jenom některé. Především díky velmi povedenému traileru jsem si vybral Sebevražedný oddíl, na který jsem se dokonce těšil. Bohužel zázrak se nekonal a já viděl zas jen další průměrný „komiksák“. I když průměrný… Příběh nevýrazný, humoru málo, hlášky spíše trapné a efekty otravné. Největším nedostatkem byli dva hlavní záporáci, absolutně mě nepřesvědčili. Kromě (digitálních) efektů nepředvedli vůbec nic. Film neměl daleko k odpadu, z něj jej vytáhly některé „vedlejší“ postavy. Především Jared a Margot to zahráli fantasticky a je velká škoda, že nedostali více prostoru. Oběma dám navíc jednu hvězdu a tak se Sebevražedný oddíl na ten průměr nakonec dostane. ()

Wotan

Jeden známý to zhodnotil docela výstižně: "Akce na piču, Robbie super, vtip 0, Joker kokot." Ty dvě hvězdy jsou za Margotku, zbytek kulis neoslovil. ()

joora1

Trapné, nezábavné a postavy až na Harley a Jokera vyloženě bez charakteru. Tenhle film se vážně nepovedl a říkám si už nějaký čas, že DC prostě ujíždí vlak. ()

Nassau

Huh? What was that? I should kill everyone and escape? Sorry. The voices. Ahaha, I'm kidding! Jeez! That's not what they really said. (6/10) ()

Wally

Docela velké zklamání...nic proti komiksovým zpracováním, člověk od nich čeká zábavu, ne světoborné myšlenky, ale tady nebylo ani moc té zábavy...nebýt Jokera a Margot Robbie a jejich šílených hlášek, tak by to byl tuplem propadák...ani závěrečná akce nebyla nic moc...a záporák? Kdepak...nudaaa... ()

Han22

Nevím proč, ale DC vesmír prostě nefunguje. Tam kde u Marvelů dokážou vytáhnout super záležitost (a pokaždé jinou a originální) i z nejpitomější komixové postavy, tam DC nabízí stokrát omleté klišé, rutinní akci a nezajímavé postavy. Jak, proč netuším. Námět byl vynikající, šestice záporáků s občas kultovním statusem (Harley Quinn), která je nucena přejít na stranu dobra. Jenže prostě ne. Půlka z nich je zbytečná (krokouš, ohnivák, chlap z bumerangem) či otravná (ženská s katanou, voják), záporáci jsou nevýrazní (agentka) nebo obšlehnutí z béčkových fantasy (čarodějka). Afleckův Batman je navíc, Joker v podání Leta je katastrofa!! Deadshot (k nepoznání změněný Smith) je víceméně klaďák od začátku, a Harley Quinn? Z úžasné psychopatky z kresleného seriálu zůstala pitomá hláškující holka. Ano akce jsou slušné, finále také, ale když si to srovnám s finále třeba Avengers nebo posledního Kapitána Ameriky, tak se to může jít zahrabat. Možná někdy změním názor, ale dnes jen 2*. ()

Seti

Poté, co trailery vynesly Suicide Squad do hypeovského nebe, charakterizuje výsledný film jediné sousloví - promarněná příležitost. Dle upoutávek Warner Bros. lákali na svěží a progresivní komiksárnu, jejíž materiál ji k novému a nebojácnému přístupu přímo vybízí. Ve finále však dodali druholigový zcela standardní Marvellike mišmaš, jež je pro mě dost velkým zklamáním. Zásadním problémem je fakt, že je nám tu představen tým antihrdinů, kde každý má mít svoji jedinečnou osobnost, avšak téměř všem je věnována maximálně pětiminutová představovačka, což je prostě málo.V průběhu filmu tak nemáte téměř k nikomu vybudován žádný vztah a jeho osud je vám totálně u zadku.Obdobně překotně působí budování vztahu v sebevražedném týmu v průběhu jeho mise. Desperáti se znají 2 hodiny, prohodí 10 vět (někdo i méně) daji si v baru prcka a ve finále už se ohánějí hláškami o rodině. Nakonec jsou všichni do jednoho vlastně standardní "nudní" klaďáci. Ono když by člověk tyhle problémy přehlédl, tak do dvou třetin je Suicide Squad ještě celkem koukatelná záležitost. Avšak poslední třetina je vzhledem k materiálu a postavám (nejhorší zločinci na světě) naprosto úsměvná. Při scéně v baru jsem trapností regulérně upadal do mdlob a dementní finále naplněné cheesy hláškami mě pak téměř dorazilo. Samotný námět Suicide Squad založený na Enchantress jako záporačce je fajn, avšak scénář je zmatený bordel, v němž scénám často chybí jakákoliv logická posloupnost a provázanost a působí jako jen tak hala bala naházené za sebe (nevím, jestli to rejžovi někdo přestříhal, ale každou finální podobu scénáře/filmu by měl v Holywoodu zkontrolovat někdo, kdo má vychozenejch alespoň 9 tříd základky a říkají mu něco základní logické vztahy a posloupnosti). Ale abych jen nenadával, tak akce je svižná a pokud nad ní příliš nepřemýšlíte, tak i zábavná. Atmošku Ayer sem tam křeše slušnou, několik hlášek taky vychází (Harley zachraňuje hodně) a pár scén je hodně stylových. V součtu však převažuje zklamání a Suicide Squad rozhodně není tím, čím chtěla být, a čím vnadila, že bude. ()

Daewiik

Nezaujala mne jak zápletka, tak ani potencinální humor. Nejvtipnější scény s Harley nám byly prozrazeny již v trailerech a dalších se ani nedočkáme. Jednu hvězdu za Harley, jelikož je přece jen originální postavou a druhou za Willa Smitha. Jared Leto jako Joker taky celkem zklamal a oko nepotěšila ani podivně se vlnící čarodějnice Cara. ()

Janega

Tak si poďme zhrnúť začo dostal Suicide squad odo mňa 4 hviezdičky. Prvá hviezdička je určite za námet. Vždy keď je ohlásený nový film o superhrdinovi, divákov ako prvé zaujíma zloduch. Skrátka zloduchovia nás bavia viac, takže urobiť film len špeciálne o nich je skvelý nápad. Druhá hviezdička je za hercov. Akoby sa narodili pre tie role. Každý si to užíva, vkladá do postavy to svoje. Skrátka sú úžasní. Samozrejme je tu veľa postáv, takže priestor pre každú postavu je rozdelený veľmi nerovnomerne. Najviac to schytal Slipknot, ktorého celú púť vo filme ste mohli vidieť už v traileroch. Aj som si myslel, že on bude ten "obetný baránok", len som nevedel, že to bude tak skoro. Mnohí hovoria, že postava Jokera je pre príbeh filmu úplne nepodstatná. Možno, no na druhú stranu je príjemným spestrením a konečne máme možnosť vidieť na filmovom plátne legendárne duo J+H. Veľmi sa mi páčilo, že postavy nepredstavili len ako nepolepšiteľných bastardov, ale aj po ľudskej stránke. Hovorím o scéne (spoiler), kde Enchantress im ukazuje ich túžby, najtajnejšie sny. To sa mi páčilo a dávalo to potom zmysel k ich motivácii ku spolupráci pri bojovaní proti zlu. Tretia hviezda je za príbeh. Má to grády, napätie, humor, skrátka tam nájdete všetko. Ak si myslíte, že z trailerov ste si vyskladali už príbeh, mýlite sa. Film ponúka niekoľko prekvapujúcich momentov. Hlavný záporák ujde, na prvý film stačí. Štvrtá hviezda je za soundtrack. Aj keď zvyčajne túto zložku filmov nehodnotím, tu ma soundtrack fakt dostal. Samozrejme nájdu sa aj takí, čo budú chcieť od toho filmu čosi viac sofistikovanejšie (ako v Nolanovej trilógií), ale myslím, že táto horská dráha ponúka naozaj dobrý filmový zážitok. 13. 8. 2016 Keďže film sa mi páčil, rozhodol som sa prečítať si aj komiks Suicide squad z The New 52, aby som zistil nakoľko sa filmárom podarilo ho vystihnúť. Komiks je čosi drsnejší a brutálnejší a keby ho chceli vystihnúť určite, by mal film vyšší rating. Lenže v komikse je len príbeh, zatiaľ čo vo filme sa zameriavajú hlavne na postavy, ktoré ako som spomenul v komentári, nevykresľujú čiernobielo, ale snažia sa ich priblížiť aj z ľudského hľadiska, a tým im vlastne uberajú na drsnosti. Ale atmosféru komiksu sa im podarilo vystihnúť, tak na 80%. ()

Litvicek

Já jsem docela zklamaný. Jeden z nejočekávanějších filmů, na které jsem se těšil vůbec a o to víc zamrzí, když to takhle propadne a vyšumí do ztracena. No, jdeme k hodnocení a budu se snažit, abych nespoilerovat a začneme tím pozitivním. Joker se zde opravdu jen objeví na pár minut a pak zmizí ale to už je dobře známo i z jiných komentářů. Jared Leto se role ujmul obstojně a nebojím se říct, že kdyby celý film měl stát jenom na něm, tak by to bylo mnohoznačně lepší ve výsledku. Margot Robbie a její Harley byla opravdu famozní. Kdo hrál hry Arkham Origins, tak tady si příjde na své. Harley přesně jede ten daný režim, na který jsme ze hry zvyklí a je to v celkové kvalitě opravdu znát. Její postava celému filmu neskutečně přidává body k dobru. Will Smith a jeho paráda jako Deadshoot, nemám co vytknout. Pak už můžeme jen kritizovat. Killer Croc by měl být bestie mnohem větších rozměrů, aby z něj šel strach. Nikoliv. Zbytek týmu je nuda a nebo nastanou situace, za které byste režisérovi nafackovali. Tím se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu. Padouch, ty vole, ty krávo, ty... Co to bylo? Celou dobu čekáme na tenhle film a ono to příjde z té strany, kde to nejvíc nečekáte. No, jednoduše, bylo to slabý a co se týče chyb ve filmu obecně, najdete jich plno. Hudba byla chvalitebná, scény opět v temných barvách, takže chvílemi nevidíte opět ani hovno. Celkově tým padouchu prostě nefunguje ale na plátně se vám snaží namluvit, že ano.. Pochopíte, až uvidíte. No, docela zklamání ale nejhorší to nebylo, mělo to spád a místy to bylo velice zábavné ale hlavní záporák a jeho "armáda" bylo prostě něco, čemu se nedalo a nedá odpustit. Kdybych tomu měl dát čtyři hvězdy, abych tomu moc nadržoval ale buďme upřímní, tohle si kritiku bohužel zaslouží, jelikož se to mohlo celé provést úplně jinak a lépe. Možná je to mnou, neboť i naposled jsem nedokázal dostatečně vstřebat na první vidění film Fury od Ayera a na druhý pokus už to byl nezapomenutelný zážitek, jako bych se díval úplně na jiný film.. Tak možná je to mnou ale bůh ví. Já už jen doufám, že i tenhle film bude mít rozšířenou verzi, protože mám pocit, že docela dost scén ve filmu chybělo. Doufám tedy, že něco podobného bude. Do té doby se budu těšit na Justice League a jiné pokračování. //////////EDIT K PRODLOUŽENÉ VERZI///////////////////////////////: Opět jsem se těšil a opět jsem byl nesmírně zklamaný. Pokud čekáte od extended cut něco víc (Killer Croc se poblije v helikoptéře a to je jedna z těch lepších -_- scén), pak vás zklamu. Nebudu zacházet do podrobných detailů ale stále tam jsou scény, které nám nikdo nevysvětlí a chyby, které sice akceptujeme ale bijí nás do očí. Když se studio nebude srát tvůrcům do natáčení a přetáčet a stříhat kompletní filmy, pak budu stále optimisticky čekat na pokračování filmů ze stáje DC. Pokud jde extended cut, těch pár minut a scén za to jednoduše nestojí. ()

adam9

Film vystřílel své nejlepší momenty už v trailerech a nejvíce mi na něm vadily zejména tři postavy: Joker (Leta nemusím a zde mě vůbec nepřesvědčil o opaku, nehledě na to, že jeho postava byla ve filmu totálně zbytečná), Amanda Waller (nějak jsem ji tu vůdčí roli ála I AM FUCKING BOSS nežral) a Rick Flag (prvotřídní voják? Pche! Možná tak prvotřídní posera). Zato Harley Quinn s Deadshotem byli skvělí a škoda, že Krokodýl nedostal více prostoru. Celkově vzato film docela bavil. Jako popcornovka super, ale byl to takový mišmaš, ze kterého vylezlo jen pár povedených padouchů, co dělali bordel a mj. zachránili svět. Jedna naprostá crazy sexy bitch to pak výrazně táhla po celou dobu. Základní problém v DC filmech hotl tkví v tom, že divák si nestihne utvořit k jednotlivým postavám hlubší vztah a celkový dojem z filmu pak vyzní poněkud prázdně, byť propadákem nebo podprůměrákem BvS ani SS nazvat nemůžu. ()

Zmrv

Já jsem naprosto spokojenej. Suicide Squad mi přijdou jako takový DCčkový Guardians of the Galaxy, a to hlavně po hudební stránce, která tady ale funguje o fous hůř, protože místama je to lehce nucený. Ale jinak si osobně nemám na co stěžovat. Není to nic co by se zásadně zapsalo do kronik, ale na DC jsou to svěží a oddechový dvě hodinky. Kravaťáci od Warner Bros by se do tohoale každopádně už měli přestat cpát a nechat tvůrce dělat svoji práci, protože by mě hodně zajímala ta původní, pro ně "příliš temná" verze, před přetáčkama. Každopádně si kdykoliv radši dám film od DC kterej je všeobecně branej jako slabší než glorifikovaný marvelovky který mě bavěj vždycky akorát při prvním dílu toho kterýho hrdiny. Howgh! 80% ()

kukuuuc10

80% Kino 3D! To 3D je pro tento film dělané jak na míru. To jsem ovšem začal třešničkou na téhle popcornovce! Vymazlená DC záležitost, kterou bych zahrnul do filmového maratonu, kdybych nějaký takový pořádal doma, na kvalitním projektoru, s kvalitní aparaturou, ať jdou pořádně slyšet ty parádní soundtracky! Margot Robbie opět milujeme - jednoznačně nejvýraznější "Bad guy" společně s Jared Leto alias "Joker", který, jde vidět, je pro tuto roli stvořený a on sám ji miluje. Není třeba v tom hledat nějakou vědu. Doporučuji všem, aniž by museli znát kontext pěti filmů před ním. ()

James Gunn upřesňuje restart DC

James Gunn upřesňuje restart DC

15.07.2023

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

Viola Davis zpátky v roli Amandy Waller?

Viola Davis zpátky v roli Amandy Waller?

04.05.2022

Zatímco nové vedení studia Warner Bros. vymýšlí, co vlastně sakra dělat s jejich hraným DC portfoliem, respektive jak kupu nesourodých projektů usměrnit tak, aby z toho postupem času vzešlo druhé MCU… (více)

Willem Dafoe jako Joker?

Willem Dafoe jako Joker?