Reklama

Reklama

Zločin

(seriál)
Trailer 1
Krimi / Drama / Mysteriózní
USA, (2011–2014), 33 h 47 min (Minutáž: 43–60 min)

Tvůrci:

Veena Sud

Hudba:

Frans Bak

Hrají:

Mireille Enos, Joel Kinnaman, Billy Campbell, Liam James, Michelle Forbes, Brent Sexton, Kristin Lehman, Eric Ladin, Jamie Anne Allman, Evan Bird (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(44)

Sarah čeká poslední den v práci. Stěhuje se i se synem za snoubencem. Je však povolána do parku, kde se našel dívčí svetr a kreditní karta. Vyjde najevo, že oblečení patří pohřešované dívce. Osobní život bude muset jít na chvíli stranou... (TV Prima)

Diskuze

jura-roy

jura-roy (hodnocení, recenze)

Tak po posledním záběru finální řady mi běhal mráz po zádech. Vážně excelentní seriál.

Souhlasím s tím, že ten závěr není tak zcela jasný... je to na nás, jak si to vyložíme. Oba jsou "blázni" (feťák a magorka), kteří spolu sdíleli jednej policejní svět a všechny ostatní od sebe odehnali. Sami navzájem se taky dost štvali po celou dobu, ale nakonec si prostě uvědomili, že se mohli spolehnout jen na toho druhého. Hodně se mi líbilo ukončení ve stylu, že se na sebe usmáli a jen šli k sobe :) pusa by byla až moc sladká a nenechávala by možnost pro představy.

na příspěvěk reagoval NightPorter

Ondis

Ondis (hodnocení, recenze)

Takže už konec, hotové, vyřízené? Další serii už příští rok nemám očekávat? 

na příspěvěk reagoval Alena77

Kotuc

Kotuc (hodnocení, recenze)

NightPorter , Alena77

Nic neni jasne, SPOILER, jednoducho Linden si uvedomila, ze to mesto su neni len zle veci, ale aj dobre, ma tam rodinu (Holder). A to ci len ako kamarata, alebo milenca je na divakovi. Preto tu poslednu scenu ukoncili tak ako ukoncili. Mne sa k sebe absolutne nehodili. Lebsie byt nikde, kde nikoho pozna ako byt niekde sama. 

Alena77

Alena77 (hodnocení, recenze)

SPOILER SPOILER

Já jsem taky uvažovala, jestli budou spolu jako kamarádi nebo něco víc.

To jak se na ní koukal a mluvil k ní mi říká, že :) je to jasný.

na příspěvěk reagoval Kotuc

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

nevíte někdo, od koho je ta klasická skladba, kterou ten kluk hraje na klavír? strasne znama melodie, ale nemuzu prijit na to, co to je... je napr. hned na zacatku ctvrteho dilu (ctvrte serie)

na příspěvěk reagoval Bičište

Alena77

Alena77 (hodnocení, recenze)

SPOILER !!!

 

Tak jsem si ten konec musela pustit ráno znova. Výborný. Nečekala jsem ,že oni dva......

Holder je prostě miláček!!!

Nevíte někdo co to bylo za poslední písen??

na příspěvěk reagoval cjmafia, Kotuc

Alena77

Alena77 (hodnocení, recenze)

Ahoj, proč jsou všechny díly 4 série odehrány najednou 1,srpna?

Jestli to už  bylo vysvětleno, tak se omlouvám. Nechci tady číst, jelikož jsem to ještě nedokoukala.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, NightPorter

DonBraso

DonBraso (hodnocení, recenze)

SPOILER > Prostě fantazie,4.řada byla mňamka a díky bože Netflixu,že jsi :)V těch posledních pár minutách bylo tolik zvratů,že jsem si přál trochu jiný konec,ikdyž chápu,musela by být pátá milostná řada.Holder a Linden si prostě padli do noty.Co mě štve,proč nebylo vysvětleno,že Holder je od své ženy vzdálen nakonec,nějak mi tohle uniklo a říct to v jedné větě ještě tak na oko..nooo.Takže Happy End a pár navrátilců v posledním dílu,který zamíchají hodně kartama a nejlepší byla vzpomínka na Bullet..Respect Veenu Sud <

cjmafia

cjmafia (hodnocení, recenze)

Potřeboval bych poradit, neznáte náhodou název té hudby ( nejspíše piáno ), která hrála ve druhé a čtvrté řadě, když se nám chystá odhalit vrah. Díky, nemůžu to nikde najít.

Alena77

Alena77 (hodnocení, recenze)

.....no i když naprat to do obličeje malému děcku to asi ženská neudělá.

Alena77

Alena77 (hodnocení, recenze)

SPOILER

Tak mám za sebou první tři díly 4 série.

Docela mi ta temná stránka k Linden nesedí.

A jak to málem naprala do té holky na kole už vůbec ne.

Tipuji vraha- plukovnici :))

Kotuc

Kotuc (hodnocení, recenze)

jerry12

Ale oni museli hrat, ze sa nic nestalo, keby si den nato zobrala dovolenku, tak by to bolo dost podozrive. A Po dalsie by nebol ziadny serial z toho. 

na příspěvěk reagoval Larrysbride

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Kotuc

Byl, ale po dobu dokud jsem emocionálně na hranici léčení bych se rozhodně zdržel služby, než bych pod návalem emocí zabil někoho dalšího nebo způsobil nějakou nežádoucí událost. Policejní práce obnáší celkem dost rizik a odpovědnosti, a ve stavu, v jakém Lindenová byla, neměla praktikovat detektivní činnost.

na příspěvěk reagoval Kotuc

Související novinky

Robocop v Suicide Squad?

Robocop v Suicide Squad?

16.02.2015

Joel Kinnaman prorazil díky detektivnímu seriálu The Killing a loňský Robocop ho měl proměnit v novou hollywoodskou hvězdu. Nakonec to tak úplně nevyšlo, pětatřicetiletý Švéd ale rozhodně nehází… (více)

Drsný Preacher do party s Walking Dead

Drsný Preacher do party s Walking Dead

19.11.2013

Nekompromisní hrdina od „komiksového Tarantina“ Gartha Ennise už měl uzřít filmová plátna (zajímali se o něj taková jména jako Darren Aronofsky nebo Mendes) i televizní obrazovky (seriál z produkce… (více)

Mark Strong bude mocný i v televizi

Mark Strong bude mocný i v televizi

26.03.2013

Ještě nedávno jsme měli dojem, že se natáčí víc filmů s Markem Strongem než filmů bez Marka Stronga, ale nikdo si nestěžoval – v drtivé většině rolí byl skvělý a pokaždé jiný. Tak, a od léta si ho… (více)

Colin Farrell v dobách artušovských legend

Colin Farrell v dobách artušovských legend

16.03.2012

Je to docela překvapení. Studio Warner Bros. koncem loňského roku slibovalo nové pojetí artušovských příběhů v romanticko-dobrodružné fantasy Arthur and Lancelot. Titulní postavy si měli zahrát Kit… (více)

Reklama

Reklama