2 $ocky

• Česko 2 Socky (více)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Série(6) / Epizody(138)

wwwFINKcz

noooooo tedy! Malo co by mne dnes vyvedlo z miry... jsem chlap, pomerne zralej, puberta mne uz taknejak opustila, no ikdyz.... Mam rad rafinovanost, myslenku, zkratka solidni filmy. Serialy proste nemusim... snad opravdu pokud je v nich vtip a ne lascivni dvojsmysly. A takove serialy dnes videt moc nejsou. Ovsem, ted mohu zcela nechlapsky rict - ty holky mi hrajou na city. Jsou fajn. Vtipne to zatim je a velmi, ma to smrnc a dvojsmysly tam sedi jako prdel na hrnci (neobtezuji). Je to zaroven i prijemna citovka, vtahuje me to do deje. Ja musim (ac sam sebe prekvapuji) rict JO, tohle je FAJN SERIAL !!!! Doporucuji. ()

Litaniel

WAU ... hned po prvních pár minutách jsem úplně pohlcený...drzá Max u mě vede na plné čáře, naivní a občas mimo Caroline ji perfektně doplňuje...Han coby "velkej podnikatel", perverzní Oleg a "DJ" Earl i Stiflerova matka jsou prostě úžasní. Nevím jestli za moji oblíbenost může to, že jsem taky číšník nebo jenom prostě to, že je to super sitcom plný dobrých fórů a frků... ()

Amberjack

Nejen Oleg, ale asi každý, kdo viděl pár dílů tohohle fláku někdy přemýšlel, jak zrežírovat šmajchlscénu dvou hlavních postav. No ale vážně, ty dvě holky jsou tak báječná kombinace, že si to prostě NĚKDY rozdat musí, jestli Bůh bdí nad námi. Hlavní představitelky spolu i mimo natáčení jezdí na dovolenou, takže... (v závorce může mluvit vážně, když to je šeptem - skvěle napsaný ženský postavy, to je zásadní klad tohohle seriálu a že občas nějaký joke drhne v uších se dá v pohodě zkousnout, i když častější výlety za hranice nekorektna by neuškodily...jenže to by nějaká potrhlá Společnost pro sjednocení bigotních matek, anémických negrů, hydrocefalních Asiatů a kdovíčehoještě mohla Broke Girls zařídit stopku a to nechceme, že né?) ()

Hektor.Troy

sam som prekvapeny,ale toto je fakt vtipne a dobre.preto teraz napisem serialy ktore hlcem 100 percentne-priatelia,dva a pol chlapa,teoria velkeho tresku,ako som spoznal vasu matku,walking dead,hanibal,american horror story a samozrejme 2 broke girls... ()

Manarit

Tenhle seriál pobaví : ) nicméně musím říct, že je pro mě hlavním tahounem postava Max a s jinou herečkou by mě nejspíš až tak nenadchl. Některé díly jsou úžasné a směju se nahlas, jindy je to poměrně dost slabé a poněkud křečovité. Zatím jsem ale času nad žádným dílem ještě nelitovala. ()

cien

Po nástupu stiflerovy mámy jsem musel jednu hvězdičku ubrat, přitom to mělo náběh na tak skvělý sitkom :((( ()

Hansk75

Já si tenhle seriál zamiloval. Je jen málo filmů/seriálů, kde mi sednou více méně všechny postavy a tady se to daří. Hlavní postavy Max a Caroline jsou výborné (osobně mám radši brunetky, takže Max má u mě navrh). Prasák Oleg v kuchyni je taky výbornej. Majitel podniku Han Lee je opravdu strašně "roztomilej" :D. Earl i Sophie jsou velmi milé a vtipné charaktery. Každý týden se těším na novou epizodu a vždy se u toho skvěle pobavím. ()

CrazyAn

Bezvadnej sitkom u kterého se vždycky tolik nasměju. Už když jsem viděla první díl, byla jsem naprosto natčená. Taky to byl jeden z nejlepších. A do teďka vždycky netrpělivě vyčkávám na nové díly. Všechny postavy jsou skvělé! Každá s nějakým jiným druhem smyslu pro humor. Opravdu tenhle seriál mě baví už od začátku a doufám, že jen tak neskončí! nebo nepohorší.. ()

Scorpik87

Super další seriál, který mě dostal. U každého dílu jsem se nemohl přestát smát. Stahnul jsem si všechny serie sic 3.serii mám v originále, ale i tak to je super. Vracel jsem se u některých dílu zpátky a zpátky ńeboť se mi líbily hlášky co řekla Max. A kdo neviděl 3.serii tak ať se podívá. ()

Profík

Je to velmi vtipné, i když občas tvůrci tlačí na pilu trochu moc. Ale námět vcelku zajímavý a ústřední dvojice funguje. Měl jsem strach z postavy Caroline i z její představitelky, ale nakonec jsem byl velmi příjemně překvapen. Klasická délka sitkomu, nenudí a za první 2 série zatím za 85%. ()

Minoka

Slečny si to dobře dávají, humor jim opravdu není cizí. Sympatičtější je mi Caroline, neb Max neustále někdo protěžuje:). Fandím jejich přátelství, ať se na obrazovkách udrží opravdu dlouho a nepoklesne kvalita :) ()

Krachen

Tenhle sitcom o samostatný vtipný drsňačce a o dobrosrdečný zchudlý princezně nejspíš vznikl, aby zlehčil situaci po finanční krizi. Vždyť i bohatí můžou být chudí a kamarádit se se všemi těmi celý-život-chudými asiaty, východoevropany a afroameričany. Jedno klišé za druhým, vtipy jsou o sexu nebo o televizních pořadech, to ostatní je o penězích (kdo je má, kdo je nemá, kdo je chce), postavy povrchní a schematický karikatury, kde nic, tu nic. A dala jsem tomu šanci, dopracovala jsem se do 2. série... Jedna hvězda za Max a Olega. A proboha co to mělo být s tím koněm??? Tak jo, přidávám dvě hvězdy po začátku 2. série :) ()

pavlina.soch

Není nad lidskou jízlivost... 2 broke girls je naprosto oddechový seriál, při kterém si zaručeně odpočinete a uvědomíte si, ze vás život není zas tak spatny. Caroline a Max jsou naprosté protiklady a to zaručuje další a další komické situace. Pokud nehledate nikterak komplikovaný a duchaplny seriál, ale něco u čeho se pobavite a odpočinete, tak jsou 2 broken girl to prave :) ()

pyzma84

Určite že mnohé postavy doplňujú dej a korenia ho, občas mi až vadí, ako príliš okato zasahujú do deja týchto dvoch akože obchodníčok-servírok. Občas trapné, občas zábavné a určite občas trefné do normálneho života. Možno preto je to tak obľúbený seriál, nie je povýšenecký ani načančaný a plný trapností, ktoré sa nestavajú normálnym či akýmkoľvek ľuďom-ako to v sitcomoch bývava. ()

annacfd

Dokoukáno do: s04e03. ✔ (A nejspíš shlédnu i čtvrtou sérii.) | První i druhá série super, nové nápady, ne všechno úplně košer a taky nemůžu říct, že bych se smála každou chvíli, ale je to rozhodně jeden z nejlepších sitcomů, co právě běží. Pro konzumního diváka lahůdka a myslím, že tak je to naprosto v pořádku. | Třetí série začíná dějově pokulhávat, ale překvapilo mě, jak z ničeho udělali něco a ve výsledku to není úplná nuda, čekala jsem, že to bude konečná. | Čtvrtá série by měla přinést nějaký obrat, novou postavu (která vydrží déle než dvě tři epizody) nebo jiné oživení. Uvidíme, jak to dopadne. Zatím bych dala tři až čtyři hvězdy, ale popravdě na ty čtyři to v současnosti není. ()

rooklet odpad!

to, že se po relativně úspěšných komediálních seriálech z devadesátých let, dostaly americké situační komedie na šikmou plochu je obecně známý fakt... Pokud bychom mohli doufat, tak se někdy odrazí ode dna a jejich úroveň bude opět stoupat...to už tak v životě chodí... Po shlédnutí částí několika dílů seriálu "Dvě socky" (rekord mám myslím někde okolo 7 minut, protože víc bych bez sedativ nevydržel)...by bylo možné doufat, že onoho dna mizérie, trapnosti a neskonalé stupidity bylo tímto dosaženo a že bude opět líp... protože si opravdu nedovedu představit, že by někdo mohl lidem předložit ještě něco horšího (což je jediné pozitivum, které "Dvě socky" poskytují)... Takže tento seriál označuji jako totální odpad a věřím v lepší zítřky... ()