2 $ocky

• Česko 2 Socky (více)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Série(6) / Epizody(138)

xxSmoldaxx

Mě se zdá, že ten humor je čím dál ostřejší. A to je dobře, alespoň tak 2 Broke Girls nezapadnou do šedého průměru jako tucty dalších sitcomů. Zatím mě to baví, snad to nevyšumí hned po první sezoně. 77% ()

RickyFitts

Když postavíte seriál na dvou holkách a jedna z nich je blbá a nesnesitelná, tak z toho asi úplně největší úspěch nevykřešete... ale jinak dobrý, evidentně je aktuálně dost hipster vysmívat se hipsterům. ()

janculeeh

Ani jsem nečekala, že mě tenhle sitcom natolik zaujme. Co díl, to hromada veselých hlášek, narážek a dvojsmyslů, do toho všeho úžasná Jennifer Coolidge aka Stiflerova máma z Polska. I když mi někdy stojí hlava nad tím, co ty dvě dokáží vymyslet, klobouk dolů scénáristům. Taky bych chtěla chrlit jednu hlášku za druhou tak jako Max. A především musím ocenit zlom celýho hollywoodskýho mimoňství, celý ten příběh zůstává nohama na zemi = holky nosí stejný oblečení a jsou doopravdy švorc. ()

jasanka

Teda nestačím se divit tak vysokému hodnocení... Lehce podprůměrný seriál s dost nudnými hlavními hrdinkami. ()

Mallinali odpad!

Buď jsem koukal na něco jiného než většina těch co to hodnotili, nebo mi tam naškrábli jenom omítku. Tohle je seriál postavený na krkolomných fórech, po jejichž pointě mi bylo za tvůrce stydno a vlhko. Afektované ženské postavy byly pak jenom nesnesitelnou třešničkou na velmi nesnesitelném dortu. ()

Deleatur

Plusy: Buddy series. Jízlivý humor. Nezlomná snaha se odrazit ode dna a (znovu se) vypracovat (byť zásluhou té „bělejší“). Mezi: Nekorektní humor a práce se stereotypy. Často to vtipné bylo, ale často taky ne, někdy i vyloženě otravné; asi nejvíc v případě amerických představ o ukrajinských a polských poměrech. Mínusy: Chybějící míra, hlavně v případě košilatých vtipů. Ty navíc často hodně hrubozrnné. Časem otravné narážky na drogy a sélebrity. Ve 3. sérii hostující teplý denní číšník. Hodnocení po 3 sériích: 65%. ()

Loooki

Toľko skvelých dvojzmyslov, narážok, skvelých dialógov, vynikajúcich scén,či vedľajších postáv (ktoré ako katalyzátor fungujú dobreChesnut, sophie, OLEG :D ) v jednom seriály? To nie je možné!!! Hodnotené po absolútnom finále seriálu. ()

bagetka007

Nejpříjemnější překvapení tohoto roku. Oleg rocks! Ač nerada, musím ale přiznat, že v posledních dílech to trochu upadá...každopádně vůbec netuším, jak by se na to dalo dívat s dabingem či s titulky, na to je tam až moc dvojsmyslů. Tím ale líp pro nás, fajnšmekry. :) ()

fixaman

Tenhle seriál je prostě geniální.. Bavím se u něj jako u první série Big Bangu.. Herecké obsazení nemá chybu, dvojsmyslné vtipy jsou přesně podle mého gusta a aktuálně mám o svém nejoblíbenějším sitcomu jasno :-) Snad kvalita vydrží :-) ()

Clu

Průměrný "holčičí" sitcom o dvou servírkách rozjíždějících svůj směšný "cupcake business". Dějová křivka každého dílu spěje předvídatelně ke kostrbatému výlevu plochých emocí a ohranému ponaučení. A klasické zvraty typu: Já ti říkám že tohle určitě vyjde = ach, ono to nevyšlo, (*dodejte sitcomový smích) už mě taky nebaví, možná jsem viděl už moc sitcomů. Mám z toho pocit (snad se mýlím), že Kat Dennings tam hraje sama sebe. Bohužel vždy hulvácky negativistická přisprostlá pekařka - alkoholička, která se chová ke každému cizímu člověku jako k onuci mi na tahouna seriálu nestačí a o té ošklivé blondýně ani nemluvím. Ale pozor, ta pekařka má skrytou milou tvář, o né, to je mi ale hloubka postav, opravdu si užívám tu originalitu (!). Prvoplánové dvojsmyslné vtipy, nucené slovní hříčky a odkazy a hlavně urážlivě šablonovité hlavní i vedlejší postavy. Jednou, nebo dvakrát za díl se většinou stane nějaký milý situační vtip, za to je třetí hvězdička. Sorry, Kat Dennigs, měl jsem tě rád už před tímhle seriálem, ale tím, že mi budeš neustále ukazovat svojí "dívčí sílu" ponížit každého zákazníka ve své restauraci, jenom proto že má čepici, tvoje skóre spíš klesá. ()

Destinytte

Dvě naprosto rozdílné slečny se náhodně dají do kupy, k tomu kůň se jménem Kaštan a pečení dortíků. Co z toho bude dál? Tenhle seriál byl pro mě velkým překvapením. Nemám moc ráda komedie, ale tahle mě nehorázně pobavila. ()

Sorry

Už dlouho (naposledy tedy BBT) jsem se u sitcomu nepřipadal tak příjemně a nezasmál se tolik. Je to jednoduché, svižné, nechodí do zbytečných detailů (HIMYM) a hlavně neztrácí humor (opět - HIMYM). A Max je okouzlující. S vtipným Olegem a roztomilou Caroline vytváří perfektní dojem. ()

Rockerman

Nejsem sitcomovým divákem. Jediný seriál tohoto druhu, který pravidelně sleduji je The big bang theory. V porovnání právě s TBBT jsou "Zlomené dívky" slabší, ale i tak je to dost dobrý seriál. Je převážně postaven na dvojsmyslech, čili humoru, který je nám, Čechům, velmi blízký. Spousta přirovnání, narážek a hlášek, které jsou velmi přímočaré a mnohdy i vulgární. To by samozřejmě nevadilo, ale zdálo se mi, že těch sexuálních vtipů s přibývajícími díly bylo víc a víc, a ty pak ztrácely na účinnosti. To byla první malá připomínka. Druhá jde paradoxně na konto obou hlavních představitelek. Právě ony jsou zdrojem i terčem nejvíce zdařilých fórů, ale jejich hraní se mi zdá trochu škrobené a toporné. To je však jen menší vada na kráse (možná ještě ten docela neskrývaný feminismus), jinak velmi povedeného sitcomu. Těch 80% si plně zaslouží. V druhé sérii se ukázalo, že dobré nápady a fóry skončily. Dvě holky v malé bistru skýtají zřejmě malý prostor na udržení úrovně z první série. Vrcholem je protivná a trapná postava Stephanie. Za druhou, dost nepovedenou dávám jen jednu hvězdu. Celkově jdu tedy s hodnocením o jednu * níž. ()

Evander

Velmi svěží komediální seriál plný neotřelých nápadů. Po dlouhé době jsem se zase u seriálu královsky bavil. Snad si udrží konstantní úroveň i do dalších sérií. EDIT: 7.12.2013 Bohužel druhá série velmi rychle ztrácí dech a tak mohu s politováním vykřičet do světa, že si seriál svou počáteční vysokou úroveň nedokázal udržet - přestávám sledovat. ()

KuZd

Nevím, který pozér tomu může dát méně než 5*. Každá epizoda narvaná humorem, který se sem tam lehce opakuje, ale i tak zůstává vtipny, skvělé hlavní představitelky, Polka a...kůň... Hodně dlouho jsem se tolik nenasmála u nějakého seriálu a zda-li vůbec! ()