2 $ocky

• Česko 2 Socky (více)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Série(6) / Epizody(138)

Myrreczech

A to sem všude četl, že to je seriál ryze pro holky. Já se u něj bavím slušně. Vtip založený na dvojsmyslech je perfektní a postavy dokonalé. Rozhodně jedno z nejpříjemnějších seriálových překvapení, jaké se mi dostalo pod ruku. A jako třešnička na dortu Stifflerova máma! ()

Napp

Zpočátku měl seriál super potenciál a vtipy doopravdy byly vtipné - s přibývajícími řadami, ale nabývá na trapnosti. Škoda. ()

Scar

Jediný seriál, ktorý môže konkurovať kadencii vtípkov je Big Bang Theory. Tento seriál by návzom celkom vystihol Bang Bang Theory. V inom sa ale na BBT samozrejme nechytá. Humor je svojský, pubescentne perverzný, mne sympatický. Čo sa mi ale páči najviac je, ako sú postavy odohrané. Hlavné postavy sa takmer neustále smejú na vlastných vtipoch, čo na mna pôsobí veľmi uvoľnene a realisticky. Obe hlavné predstaviteľky majú sexy úsmev, Caroline je správne šialená a Max správne drzá a tajomne príťažlivá a je to zrejme aj dôvod, prečo hodnotím plným počtom hviezd. Umelý smiech publika vďaka tomu nepôsobí až tak vtieravo. ()

JustMeeKatie

Nechápu, jak se mi 2 Socky mohly vyhnout. Je to jeden z nejlepších sitcomů, co kdy byl natočen. Smála jsem se u každé epizody, zamilovala jsem si všechny postavy a milovala jsem příběh. Opravdu mě mrzí, že nebude ještě sedmá řada - já bych ji brala jako úplné uzavření seriálu - ale co se dá dělat. Aspoň jsem si našla další úžasný seriál, který se okamžitě zařadil mezi mé nejoblíbenější. Jsem si jistá, že se k němu ještě v budoucnu vrátím. ()

zahron

Některá švanda je moc upjatá a jde vidět že tvůrci asi hodně tlačí na pilu, ale to nemění nic na tom, že se člověk nemůže smát. Max je postava, ke které přilnete hned na začátku - její důvtip a naprostá otevřenost asi přilne ke každému. O to víc si vychutnávám bloncku, která má prostě opak a připomíná mě hodně vycvičenou inteligentní mini-opičku, což je príma a to jsem ještě zapoměl zmínit Oldu a jeho sexistické narážky na cokoliv co se hýbe a má to prsa :-)) ()

tommy187

Napriek tomu, že malo 2 broke girls parádny rozjazd (a jeden z najlepších pilotov vôbec), tak seriál upadal každou časťou čoraz viac. Tomuto seriálu som stále veril, a pozeral som ďalšie a ďalšie časti, pretože som si myslel, že sa dočkám rovnako geniálneho humoru, ako som sa dočkal v prvých dvoch respektíve troch dieloch. Som veľmi šťastný, že si K. Dennigs a B. Behrs našli svojich priaznivcov, no mňa neohúrili ani náhodou. Pilot : 85% ///// Celkový seriál : 35% ()

giovanni3

Je to průměrný seriál, který je i vtipem rozporuplný. Nejzábavnější je jednoznačně Max. Caroline taky zábavou ujde. Bohužel zbytek osazenstva je zábavný jen občas a převážně je trapný... Každopádně podívat se na to občas dá, ale že bych tento seriál nějak hltal to zase ne. Rozhodoval jsem ze mezi 2* a 3* a nakonec přidávám na 3z5. (2018) EDIT 2020: Seriál jsem začal pravidelně sledovat a úvahy o 2* zavrhávám. Naopak zvyšuji hodnocení na 4*, ač to nejsou nikterak silné hvězdy. ()

fiLLthe3DD

Sitcomy (s výjimkou Heleny a Comebacku) sice nejsou mým šálkem kávy, nicméně tohle mi sedlo... Bylo to vtipné, se skvěle sehranými herci a atraktivním prostředím... Doufám jen, že Jennifer Coolidge si ze sebe dělala prdel, jinak bych musel s hodnocením níž... Jinak hrdinky měly v merku vždy samé sexy frajery, což my buzeranti rozhodně oceníme :D ()

vitekpe

Asi urceno spise pro zeny nebo pubertaky, ja se u tohoto sitkomu nijak zvlast za bricho nepopadam. ...ale je tam bohyne Kat Dennings !!! :-) ()

Babous

Dvěma chudým holkám v honbě za snem - otevření vlastní pekárny - upřímně fandím. Vždycky mi radostně poskočí srdce, když jim na konci naskočí doláče a naopak smutním, když ubudou. Příjemný seriál, který reflektuje dnešní nejistou hospodářskou situaci a bere to s nadhledem. A to je potřeba. ()

ZkuKol

Dennings je opravdu výborná komička, zápletka i prostředí jsou fajn, míra nekorektnosti naprosto vyhovující a Oleg je můj hrdina :-)... 70% ()

Firebug

Slušný americký sitcom nesoucí všechny neduhy, který takovýto formát přináší. Studiové kulisy, naroubování umělého smíchu za každou větou a postavy tak ostře vyprofilované, že to hraničí s karikaturami. Je asi hloupost vyčítat sitcomu, že se "chová" jako sitcom, ale mám zkrátka dojem, že kdyby se tvůrci vydali stejnou cestou jako My name is Earl, 30 Rock, či Community, mohlo to dopadnout o dost lépe. Viděl jsem asi 5 dílů, ale nevím, budu-li pokračovat. Jestli ano bude to hlavně díky Kat Dennings. UPDATE: Viděl jsem další tři díly a končím s tím. 2* a z toho je jedna jen a pouze za skvělou hlavní představitelku. Zbytek je strašně klišoidní, předvídatelný, obvykle s nějakým ponaučením na konci a opět se to točí okolo milostných vztahů... Takhle se mohly dělat sitcomy tak před dvaceti lety, ale ne dnes. Je to taková obdoba 2 a půl chlapa pro holky. A to vůbec nemyslím jako poklonu... ()

Jungolink

Pro mě příjemné překvapení roku: sitcom, který se jako jeden z mála podrobněji dotýká tématiky neustálého otáčení kola vrtkavé Štěstěny, putování za svým vysněným cílem a také problematiky chudoby a bohatství, a to vše zábavnou a ideologicky nezabarvenou formou. A jako bonus vám k tomu naservírují dvě krásné protagonistky a vynikající vtípky na hipstery :) ()

Kejdlo

Jo, to by šlo. Vtipy fungují, holky jsou svým charakterem sympatické, "Velký" Boss a prasácký kuchař taktéž. Určitě budu koukat dál. ()

MsUtahraptor

50 % především dvojsmyslných sexuálních narážek + 50 % vtípků na účet různých subkultur, národností a jiných součástí společnosti = 100 % lehká, nezávadná, zdraví prospěšná pomsta hlučným sousedům "seshora" ve formě mnohačetných salv smíchu + křeč v břiše jako bonus zdarma ()

DavidS.

Drzé, nekorektní, chytré, vtipné, svižné a dobře obsazené...Kuchař Oleg s náběhem na kultovní postavičku...Těžko si od sitcomu přát více... ()

Billie777

Tak to vypadá na další povedený sitcom a to je dobře. Už dlouho mě to lákalo, nakonec jsem se přemohla a podívala se na první díl a nic moc jsem od toho nečekala. Bylo to skvělé. První díl mě přesvědčil o tom, že se musím podívat i na druhý. A tak to šlo dál. Postavy jsou moc sympatické. Kat Dennings jednoznačně vede a úplně tam září, její postava je moc vtipná a prostě si jí musíte oblíbit. Její blonďatá kámoška je zase roztomilá a pobaví také. Kaštan je výborný. Zatím je to hodně vtipné a vůbec ne trapné, takže pokud to tak bude pokračovat dál a nepokazí se to (věřím, že ne), tak možná přidám i tu pátou hvězdičku. :) ()