Máma

Ukázka z filmu 85
USA, (2013–2021), 60 h 24 min (Minutáž: 19–22 min)

Anna Faris, Allison Janney, Mimi Kennedy, Beth Hall, Jaime Pressly, Matt Jones, William Fichtner, Sadie Calvano, Spencer Daniels, Nate Corddry, French Stewart (více)

Série(8) / Epizody(170)

Christy chtěla být v mládí psycholožkou, jenže teď si jako matka samoživitelka vydělává na živobytí jako číšnice v restauraci. Především se ale potýká se závislostí na alkoholu. Sice už je pár měsíců střízlivá, ale podle jejích vlastních slov to byla nejhorší doba jejího života. Navíc není jedinou problémovou osobou ve své rodině... (TV Nova)

Ukázka z filmu 85

immortalis

S01E01 | Pilot | 23.9.2013 | 7.99 | ★★★ || S01E02 | A Pee Stick and an Asian Raccoon | 30.9.2013 | 7.00 | ★★★★ || S01E03 | A Small Nervous Meltdown and a Misplaced Fork | 7.10.2013 | 6.86 | ★★★★★ || S01E04 | Loathing and Tube Socks | 14.10.2013 | 7.44 | ★★★★ || S01E05 | Six Thousand Bootleg T-Shirts and a Prada Handbag | 21.10.2013 | 7.28 | ★★★★ || ()

peeteno78

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů všech dob. Miluju všechny postavy, hlavně Christy a Bonnie. Anna Faris i Allison Janney hrají skvěle, úžasně připravený příběh. Třešničku tomu všemu dodává, že i přesto, že jde o komediální seriál, najdou se zde také velice smutné i dramatičtější scény. Za mě jednoznačně 100% ()

LindaVa

Za rozdílné hodnocení mezi csfd a imdb rozhodně může dabing. To znamená, že v případě anglicky mluvené verze bych MOŽNÁ dala druhou hvězdu. Rozhodně to není nic pro diváka, kterymu nestačí stokrát ohraný hlášky a chudý primitivni "vtipy". Na druhou stranu, většině lidem to pravděpodobně stačit bude. ;) ()

Strandmon

Já jsem čekal, že i přes poměrně slabé hodnocení, tohle rozhodně nebude slabý seriál! A skutečně, když si k scénáři sedne Chuck Lorre, tak to prostě špatné není. Tedy aspoň pro mě! Možná už Máma nechrlý tolik originalit, protože dost vtipů bylo použito právě v Dva a půl chlapa nebo Big Bang Theory, ale seriál to dokonale vynahradí příběhem i herci. ()

Yardie

Takových 50%. První série se mi líbila, to bych řekl, že byly lepší 3*. Ovšem poté to nabralo sestupnou tendenci a druhou sérii jsem ani nedokoukal a vypustil to ze svého večerního programu. Vtipy se stále dokola opakovaly, takže už nebyly moc vtipné, spíše otravné, témata a hlavní protagonisté mi začaly lézt na nervy svým chováním a celkově to ztratilo tu vtipnost a lehkost první série. Howgh! ()

Galerie (1 302)

• Když holky na konci epizody tancují, hraje „Single Ladies (Put a Ring on It)“ od Beyoncé. (SONY_)
  • Když holky hrají hru, při které hádají kdo jsou, tak je při tom zmíněn profesor Brumbál z filmů o Harrym Potterovi. Dále je zmíněn Harriet Tubman – americký abolicionista, John Malkovich – americký herec, a Galileo Galilei – astronom. (SONY_)

Časové pásmo bylo změněno