Rapl

Česko, (2016–2019), 26 h 4 min (Minutáž: 58–70 min)

Režie:

Jan Pachl

Scénář:

Jan Pachl

Série(2) / Epizody(26)

Recenze uživatele Wacoslav1 k tomuto seriálu (2)

Operace Ofsajd (2019) (S02E02)

Dokonalá parodie. Nácek Cabadaj plus pan tvůrce který nemá o prostředí fotbalových fans evidentně ani tucha. To se potom jeden skvěle pobaví. Jo aha ono to bylo asi míněno vážně, tak to pardon.20% ()

Dobro došli! (2019) (S02E13)

Aneb jak pohřbít slušnej krimi seriál, ale pan Pachl nám vysvětlil, že druhá série je vlastně lepší než ta první jenom debil divák to nepochopil, tak to potom jo. Každopádně netvrdím, že první série byla něco extra světabornýho, ale měla svoji kvalitu. V té druhé se pravda taky najdou koukatelný díly, ale taky takový který hraničí se sebeparodií a tenhle poslední to zabil definitivně. Když jsem si v obsahu přečetl, že Kuneš konečně najde svůj klid tak jsem si nemyslel, že ho najde tak, že pude do tepláků. Já chápu, že to chtěli zakončit tak aby ukázali, že v životě nic nedopadne dobře, ale větší debilitu už vymyslet nemohli. Darmo mluvit...15% ()