Úsměvy

Pavel Vantuch

Kamera:

Jaromír Nekuda

Účinkují:

Jaromír Hanzlík, Zdeněk Svěrák, Jiří Adamec, Jiří Adamíra, Jaroslava Adamová, Zlata Adamovská, Ivana Andrlová, Eliška Balzerová, Dana Batulková, Jiří Bednář, Vlastimil Bedrna, Svatopluk Beneš (více)

Antologií českého humoru provází Jaromír Hanzlík. (Česká televize)

Fanucci

Zdlouhavý, nudný a užvaněný pořad, v kterém Hanzlík patolízalsky plácal po zádech snad každého živého českého herce. Otevřeně ale přiznávám, že díly uváděné Zdeňkem Svěrákem jsem neviděl. Jen Hanzlíka...grrrrr:-) ()

Carlossss

Úsměvy za dob páně Svěráka nepamatuji. Jediné, co si pamatuju a co vím je, že pan Hanzlík je dokonalý průvodce televizními a filmovými archivy... ()

lekr

Jeden z mála povedených televizních pořadů. Zajímavá exkurze se sympatickým Jaromírem Hanzlíkem do filmových a televizních archivů, která mě vždycky něčím překvapila a pobavila. ()

Martin741

Genialna relacia, ktora bezala hodne casto od natocenia v roku 1997. Devatdesiate roky boli hodne divoke, na jednej strane uz boli davno tatam kulty z normalizacie, ale este sa nevysielal skutocny hnoj /Panelak, VKV, Ordinace ...../. A ako antologia humoru toto funguje vyborne. Za plejadu znamych mien dam 92 % ()

C0r0ner

Je fajn vidět nejlepší okamžiky různých skvělých českých herců, ale osobně bych to číslo z 529 stáhl tak maximálně na 50, protože pak z těch skvělých českých herců postupem času zůstanou jen čeští herci a ke konci už pouze Češi. Jinak je to fajn oddychový pořad, když zrovna není co dělat. 55% ()

gabin(a)

Moc příjemný a kvalitní pořad! Jenom mě vždycky mrzí, že tak polovinu těch filmů, co se objevují jako ukázky, moc nedávají. ()

Indian666

Příjemný televizní pořad na který se dá koukat aniž bych měl nějaké pochybnosti, že ztrácím čas :) díly kde byli představováni staří herci ze staré školy mám asi nejraději. ()

otík

Příjemná setkání s těmi, kteří nám rozdávají úsměvy a smích. Většinou jsou to velmi milá a příjemná dostaveníčka. Podařený projekt ČT. ()

sator

Neckář 4* 538. díl: Reklama, přestávky 538. díl: Televisní vysílání začátek (zábavné pořady) Úsměvy legendární televizní dvojice 3*. Růžičková. 4*. zákulisím vzniku sportovní redakce 4*,Tomáš Holý,3* Hála 3*, Vlček 3*, Šafránková 4*, Pavel Nový 4*,Šebánek 4*, Jordánová 2,.Holubova 4, ()

xerno

Toto by byl hřích, jako nedát plný počet bodování, je absolutně snad nejdokonalejší věc, co česká televize vymyslela, takže pro má 99% - absolutní špička ve vysílání ČT s krásnou úvodní a koncovou skladbou !!! ()

BS

Tenhle "seriál" jsem pravidelně sledoval už jako malý capart, protože pokud se nepletu byl ve vysílacím čase před nějakým mým oblíbeným seriálem. Dá se říci, že v té době mi to dosti dalo, dnes už si bohužel pamatuji jen střípky... ()

honz

Úsměvy jsou někdy více, někdy méně zajímavý, ale vždy příjemný cyklus pořadů. Docela mě mrzí, že skvělého Zdeňka Svěráka vystřídal Jaromír Hanzlík. ()