Kruhy se odehrávají třináct let po událostech předchozího dílu. Příběh o vraždícím filmu je považován jen za hororovou historku, přesto studentku Julii zneklidní změna chování jejího přítele Holta, který prý toto video viděl. Přes jeho varování se na něj zvědavá dívka podívá. Nepochopitelný sestřih zdánlivě nesouvisejících scén korunuje telefonát, ve kterém jí neznámý hlas oznámí, že přesně za týden zemře. Protože ji v tu chvíli začnou různé děsivé události provázet doslova na každém kroku, nebere Julia varování rozhodně na lehkou váhu. Brzy jí také dojde, že jedinou naději na přežití jí může dát pochopení videa, kterým Samara, dívka ze studny, vyslala světu zašifrovaný vzkaz. Pátrání po Samařině děsivém osudu zavede Julii na cestu, kde je její život ve stejném ohrožení, jako kdyby na smrt odevzdaně čekala doma. (Cinemart)

Pedross800

Ty vole co to kurva mělo jako být??? Viděl jsem to včera, ani jsem u toho nebyl moc opilej a jediný co si pamatuju že tam hrál pošahanej doktůrek z Teorie.....jo a taky jsem u toho v půlce usínal, to by se asi u hororu stát nemělo. Absolutně bez napětí či atmosféry, tady by nepomohly ani hromy a blesky nad pergolou a nějaký zuřivý kočky na nočním lovu. Mno tohle jsme moc nevychytali, výjimečně mě měl odpad od asijské síly varovat. LETNÍ KINO 2017 ()

jefff

Strašně slabé. Příběh nahovno, herecky tristní a finále o ničem. Na remaku Kruhů se nepovedlo takřka nic. Atmosféra nulová a hlavně ani náznak strašidelných scén. Lekačky chybí a překvapivých momentů je tam méně něž jeden. Zklamání na celé čáře. ()

jenik71

Kruhy pouze těží z velkého úspěchu prvního dílu. Originalita žádná, jen nastavovaná kaše. Zbytečné pokračování na jedno zhlédnutí. ()

herr_carter

"koně.....moucha.....utopený koně....studna.....hovno.....žebřík......dva žebříky...delší žebřík...".Nesmíš se na to koukat....nesmíš....protože jinak budeš...do sedmi dní...BAAAAAFFFF !!! slovo "zbytečný právě dostalo nový ekvivalentní název Kruhy,aneb když neumíme natočit novou věc, natočíme totéž, akorát jelikož nemáme prachy, nebudou tam bohužel herci, napětí a logika............. moje hodnocení = 2 z 10. ()

sedm.1

Nikterak pohoršující pokračování zavedené série, která mě, včetně asijského originálu, nikdy nijak příliš nepřirostla k srdci. Ve všech dosavadních filmech, v němž ústřední roli hraje tajuplná videokazeta a dlouhovlasá dívenka, mě pokaždé prakticky oslovila jen velice působivá, syrová atmosféra a stylové, poměrně výrazně nekompromisní zpracování, které dodávali všem Kruhům punc originality a ojedinělosti, a to se povedlo naštěstí přesvědčivě zopakovat i tvůrcům v Kruzích 2017. Vše ostatní mě ale bohužel nikdy příliš nebavilo, zápletky kolem Samary na mě působily veskrze průměrně, napětí fungovalo kolísavě, postavy obyčejně a pointy pak napříč všemi díly zbytečně překombinovaně a zároveň i v podstatě až nedotaženě a nedomyšleně. A i to platí pro tyto Kruhy, prostě klasicky vystavěný, snad tentokrát až moc předvídatelný horůrek, splňující sice většinu kritérií pro průměrně zábavnou a neotravnou podívanou, nicméně se o celém tomto snímku dá hovořit i o jako lehce zapomenutelném a nevýrazném dílu, přinášející sice do celé legendy o dívce ze studně pár nových informací, ovšem že by bylo nutno ještě dalšího pokračování, to si tedy už rozhodně nemyslím, na to jde totiž o již příliš vyčerpanou látku. ()

see_sawandrew

Kódži, fakt nechceš prosím napsat alespoň jednou scénář? Jinak myšlenku tvýho Kruhu asi žádnej filmař nepochopí. Film se naprosto bezradně protlouká nesouvisejícími scénami až ke konci, který působí spíš jako trailer než jako finále. 30% ()

bari68

Kruhy ako druhé pokračovanie, tj. trojka má samozrejme ten istý syndróm ako aj ostatné sequely prvotných filmov. Iné to nie je ani u prítomného filmu. Atmosféra, s porovnaním s jednotkou, nesiaha ani po dno studne, (ne)ľakačky sú snadno predvídateľné, atď, atď. Dej a obsah filmu vlastne už ani nemá veľa čím prekvapiť,ale sledujeme aspoň jakž-takž obstojný príbeh o hľadaní rovnice o neznámej. Celé je to vlastne ako vymačkaný pomaranč, v ktorom ale našťastí ešte nejaká ta dužina zostala. ()

Han22

Asi před rokem jsem si říkal, že by byl dobrý nápad natočit Kruhy v době youtube, facebooku a sdílecích serverů. Bohužel někdo to opravdu natočil. Takže tu máme stopadesátý "moderní" horor, kde budete umírat nudou při mrtvolném tempu, za účastí nezajímavých postav a to vše v režii nějakého nýmanda. Ani nevím co bych pochválil - vizuál plný tmavých barevných filtrů je hnusný, příběhově se většinu filmu nic neděje, není to napínavé, akční ani strašidelné a když se ke konci dočkáme nějakého toho odhalování minulosti Samary, je to nakonec všechno k hovnu, protože režisér se rozhodl, že to skončí blbě. ()

iXtr3m3

Nudný šedý priemer. Neurazí, nenadchne. Kruh 1 bola udalosť. Živo si pamätám, ako som pozrel na hodinky v kine, to už je koniec? Nemalo to trvať ešte pol hodinu? A ono to nebol koniec. Z dvojky si nepamätám už nič okrem digi jeleňov. Z trojky si asi nebudem pamätať vôbec nič. Škoda. Vyzeralo to nádejde, teda z trailerov. Stačil začiatok a zrazu som sa cítil ako pri Final Destination meets Ring. ()

borec999

Ukážkový príklad zbytočného pokračovania ždímajúceho značku čo to dá. S výnimkou toho, že sa tu na chvíľu zjavil Leonard z Big Bang Theory nebolo v Kruhoch nič prekvapivé ani zaujímavé. Nuda. 30% ()

Corpsegrinder odpad!

Originální šikmookej Kruh je víceméně koukatelnej horor neboť přišel s něčim novým ale postupem času se z toho i díky americkejm remakům stala póza a laciný strašení pro náctiletý debílky, což tady platí dvojnásob. Kružnice jsou pravděpodobně to nejhorší co ta série zatim vyblila a už trapnej úvod v letadle krásně shrnuje celej film - nesmyslný dialogy, antiherci a strašení na úrovni loutkovýho divadla. Jeden z nejhorších hororů za poslední dobu. ()

Hanys_

Celá ta mytologie kolem Samary začíná, díky kreativitě pilných scénaristů, nabývat na absurditě. Jako technicky se to docela ještě dá, ale jinak je to strašná blbost. Ovšem nějaký psychoterror s vyšinutým D´Onofriem bych si zfleku dal. ()

Junglista

Nic víc než trapnej oslí most pro dalších x pokračování. To se na to ještě vážně někdo bude dívat? Na druhou stranu tam nějaká snaha o oživení byla, ale tam to zhruba tak končilo. Úplně zbytečnej film. ()

F.W.Colqhoun

It will never stop. Ke sledování Kruhů jsem se dostal v rámci bláhového záměru kompletovat zkušenost s dobrým remakem vynikající asijské série. Málokdy vážně uvažuji ukončení sledování filmu před závěrečnými titulky. I na těch výjimečně špatných bývá něco zajímavého, nechtěně zábavného, bizarního. Na Kruzích je bizarní jen to, že neobsahují naprosto nic a jsou tedy vzácným případem téměř dokonalého filmového vakua - počínaje zápletkou, scénáře, pokračujíce nijakou režií a konče herci, jejichž bezvýraznost může soupeřit snad jen se strašidelně rozmazanou fotografií. Matilda Anna Ingrid Lutz, Alex Roe - těžko soudit, na základě jakých předpokladů byli do svých rolí tihle panáci vybírání, charisma to ale nebylo. Jediné zlo, které na vás z obrazovky útočí, je démon dokonalé produkční generičnosti (ovšem v čisté podobě). Jedna hvězdička za plakát Afghan Whigs vpravo nahoře. Představa že tohle neskončí jistý děs skutečně navozuje. ()

buzzwoody

Původní Kruh jsem neviděl. Verbinskiho remake bylo vynikající. Druhý díl byl velký pokles a od třetího jsem tak vůbec nic nečekal. Taky jsem nic extra nedostal, co z hlediska nějakých povedených postav, nebo příběhu, avšak tak nějak to splnilo účel a finální dojmy nejsou zlé. Dost udělali Johnny Galecki a Vincent D'Onofrio, avšak zajímavé byly lekačky, což bývají hlavní indikátory kvality hororu. Povedených lekaček tam bylo habaděj a napětí se někdy dalo krájet. Další Kruh bych už ale nepotřeboval. ()

Asmodin

Průměrný film, který ani Leonard nezlepšil a to jsem čekala, že se tam objeví někde Penny a Sheldon. Lekaček je tu málo. Rozhodně byly lepší předchozí filmy. ()

PF 2017

PF 2017