Máma

Ukázka z filmu 2
USA, (2013–2021), 60 h 24 min (Minutáž: 19–22 min)

Anna Faris, Allison Janney, Mimi Kennedy, Beth Hall, Jaime Pressly, Matt Jones, William Fichtner, Sadie Calvano, Spencer Daniels, Nate Corddry, French Stewart (více)

Série(8) / Epizody(170)

Christy chtěla být v mládí psycholožkou, jenže teď si jako matka samoživitelka vydělává na živobytí jako číšnice v restauraci. Především se ale potýká se závislostí na alkoholu. Sice už je pár měsíců střízlivá, ale podle jejích vlastních slov to byla nejhorší doba jejího života. Navíc není jedinou problémovou osobou ve své rodině... (TV Nova)

Carcooli

Anna Faris a Jaime Pressly jsou úžasné komediální herečky, obě je mám ráda. Tohle se ale opravdu nepovedlo. Nucené a prázdné dialogy, děj bez nápadu, fraška, která neohromí, ani jako odpočinkový seriál. Tohle je bezesporu ten nejnudnější americký sitcom, u kterého jsem vydržela / a to jsem mu opravdu dala šanci /. Nevím, jestli je to tím, že jsem to sledovala v češtině a dabing se úplně nepovedl nebo špatným překladem. Zkrátka za mě tohle nemá ani 10%. Co mi v těchhle seriálech vadí úplně nejvíc, je herecké obsazení - jako matku Anny Faris obsadí Allison Janney, která je šestimetrová. Proč jednoduše nevybrali starší drobnou blondýnu, která už prostě bude víc uvěřitelná? To je to samé, jako když v Beverly Hills hrajou třicátníci patnáctileté studenty..... ()

LucillaP

Tak trochu prvoplánový humor, ale během pár dílů se mi úsměv na tváři vylíhl. O velmi neveselých tématech se zde vtipkuje tak nějak snadno. Nicméně ve výsledku to taková hitparáda není. Rozhodně jsem to nesledovala pravidelně a ani se k tomu nechystám. Spíše taková zajímavost - tenhle seriál se mi nejlépe sledoval v reprízách kolem druhé ranní, to mi přišel vtipnější než v odpoledním čase. Možná je to dané únavou mysli? ()

DK197

Zábava i silný sociálně-vztahový kontext. Tohle se povedlo. Jen ten později přidaný umělý smích se tam vůbec nehodí. Doporučuju. ()

imanicornyt

Mom je příjemná sit-comově laděná oddechovka. Humor scénáristů mi byl po celou dobu sledování velmi sympatický a slušný příběh doplněný o dobré obsazení to jen podtrhává. Nepovažuji tohle dílo za adepta televizního ocenění, ale rozhodně se jedná o skvělý prostředek pro zpříjemnění večera. Na podobných počinech je často nejlepší, že jsou stavěné na reálných základech a realistických problémech hlavních postav, což dělá z mnoha seriálů včetně tohoto autentický divácký zážitek. Doufám, že se k jeho sledování v dohledné době vrátím. ()

mia.com

Takova prumerna kravinka na jedno shlednuti. Trochu moc ujete,aby to bylo vse uveritelne a vetsina postav to same...Navic to, jak se po par radach Christy (a vlastne i vetsina postav) nikam neposunuje, zacina byt nudne a posledni rada bez ni je opravdu uplne zbytecna.. ()

Indominus

Anna Faris je má oblíbenkyně, talentovaná komička, ale tohle se sakra nepovedlo. Není to vtipné a nucené morality vyznívají trapně. Zbytek osazenstva je také hrůza/děs... V dnešní době sitcomů o looserech je asi těžké být originální, možná se o to snažili, ale eé. ()

Nargaroth

věřte nevěřte, je to teprve druhý sitcom, u kterého se opravdu bavím. Nemám co dodat, jako oddechovka to nemá chybu :) ()

jamaj

po skvelýh seriáloch od Chucka Lorreho pride sitkom Mama... človek by čakal viac. Seriál má ale chabé prevedenie, slabý scénar a veľké mínus za herečku v hlavnej úlohe. Malé plus za ľahkosť seriálu a vtipy na ktorých sa dá občas zasmiať. ()

Archvile

Sitcomový mág Chuck Lorre zase nesklamal. Výborné obsadenie, vtipné hlášky. Síce žiadne ťažké filozofické traktáty, ale na odreagovanie ako stvorené. Naposledy videná druhá séria. ()

pupidup

Tohle neni serial pro suchary... byt jich tady je zrejme bohuzel dost! 😊 sarkasmus proste patri ke mne.. a ne kazdy to rozdycha ()

mikeleon

Veľmi nedocenený seriál, sám so sa ho pokúšal pozerať niekoľko krát až raz ma chytil za srdce, mal by si ho pozrieť každý kto je na niečom závislý (to sme asi všetci v dnešnej dobe), napriek predvídateľným dejovým zvratom Vás niekedy zdvihne doslova zo stoličky a v naoko nútenom humore je zaobalená hlbšia myšlienka. Dajte seriálu šancu príjemne Vás prekvapí! Za mňa 4 hviezdičky 80 %. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: Anna Faris v sitcomu, při kterém se sice nebudete smíchy válet po zemi, ale několik milých úsměvů za díl vám určitě přinese. Sitcom pracuje s tradičními zápletkami a stokrát viděnými vtipy, ale v určitých momentech je umí dobře prodat. "Tak, kdy ses mi chystala říct, že jsi přestala pít?" - "No, bála jsem se, že kdybych ti zavolala, zase bych začala." Jen 1 série a nehodlám se k tomu vracet. - 50%. ()

Mana

Nejdřív mě to nebavilo... dát si sklenku bílého a koukat na AA. Pak jsem na to koukala odpoledne bez sklenky... náhodou, docela vtipný. Není to tak dějově propracovaný jako Přátelé nebo Dva a půl chlapa, ale vtipný to je. Za mě **** ()

MartinCS odpad!

Sorryjako, ale tohle je naprosto odporný humus. Tak nesympatické herečky pohledat. Na tohle se nedá dívat snad ani po 8 pivech... ()