Máma

Ukázka z filmu 14
USA, (2013–2021), 60 h 24 min (Minutáž: 19–22 min)

Anna Faris, Allison Janney, Mimi Kennedy, Beth Hall, Jaime Pressly, Matt Jones, William Fichtner, Sadie Calvano, Spencer Daniels, Nate Corddry, French Stewart (více)

Série(8) / Epizody(170)

Christy chtěla být v mládí psycholožkou, jenže teď si jako matka samoživitelka vydělává na živobytí jako číšnice v restauraci. Především se ale potýká se závislostí na alkoholu. Sice už je pár měsíců střízlivá, ale podle jejích vlastních slov to byla nejhorší doba jejího života. Navíc není jedinou problémovou osobou ve své rodině... (TV Nova)

Daginka

Miluju Annu Faris, za tu je plusová hvězdička. Jen nemám ráda, když se odpočinkovým komediálním sitcomem proženou smutný a hnusný dějový otočky. Zkazilo to Zamilovaného profesora s Murphym, zkazí to komediální sitcom s mou oblíbenou herečkou. Všecko to jen zkazí, fuuuj! ()

Mr.Ward

Série 1 - průměr *** // Série 2 - Ep1-Ep7, Ep19 a Ep22 za *****, ostatní epizody se pohybují zase v (tentokrát lepším) průměru. // Série 3 - Tak a tady je jasně vidět změna stylu, určité postavy jdou do pozadí a naopak a je to jen dobře, většina dílů vážně hodně baví. // Série 4 - A je to tady, směju se od začátku do konce, každej díl něčím pobaví a já jsem spokojen. // Škoda té nepovedené první série, díky níž je tady Máma v tak žalostných procentech, zaslouží si fakt víc. ()

Jerris008

U tohoto seriálu je jasně vidět, že ho celkem podstatná část lidí vzdala po jednom-dvou dílech nebo zahlédla pár nesouvislých scén v televizi a hned sem vlepila odpad. Ovšem hodnocení jednotlivých sérií ukazuje, že tento seriál není vůbec tak marný, já osobně se u málokterého seriálu směju v každém díle, jako tomu je u Mom. Po příchodu postavy Adama se kvalita zvedla na 5*, po odchodu Christy zase o dost klesla, ale i tak si to těch 80% zaslouží. ()

Nathaniell odpad!

No... když si vezmeme sitcomy celkově od těch kultovních po ty, které se teprve kulty stanou a připočítáme... ... ne, to je jedno, prostě TOHLE by byla sračka v každý době a AŽ budu chtít podobnou přehršli klišé hovadin... ne, to nebudu chtít nikdy. Jako podcast ke psaní to celkem ujde. Člověka to nutí něco dělat a nesoustředit se na ty hromady srrraček. Ale snašší je přepnout program. ODPAD. ()

Leeslie

Seriál, který mohl mít dle námětu perfektní potenciál, v čele s prvotřídními komediálními herečkami, ale byl zabit hned v úvodu. Špatný scénář, zcela nevyužité momenty, chybí tomu "drajv" a šmrnc, což je škoda, protože Anna Faris a Allison Janney se snaží, seč můžou, ale nezachrání nudný scénář. Tři hvězdičky pouze díky hereckému obsazení... ()

tsatsiki

Takový normální sitcom, docela vtipný, neurazí, ale na Dva a půl chlapa, Krok za krokem , Teorii to nemá ani zdaleka, ale rozhodně je to koukatelné a pokud máte rádi slabší humor tak je to sitcom pro Vás. ()

DePompon

Nerozumiem nízkemu hodnoteniu tohto chutného amerického sitcomu. Keď to porovnám napríklad s jeho svetovo uznávaným konkurentom Big Bang, som nadšená a nenudím sa. Seriál vkusne kĺbi sarkazmus so situačným humorom a napriek ťažkopádnej tematike, akou je abstinenčný alkoholizmus alebo rakovina, som na ňom závislá. Nikdy mi nestačí jedna epizóda a nedočkavo klikám na ďalšiu časť. Nakoľko sa považujem za celkom náročného priaznivca sitcomu a spomínaný Big Bang alebo HIMYM ma ničím nezaujali, paradoxne Mom nadchla už od prvej scény pilotného dielu. Odporúčam a hodnotenie zaokrúhľujem na plných päť hviezdičiek, pretože týmto dvom dámam vďačím za mnoho záchvatov smiechu práve vtedy, keď som to naozaj potrebovala. ()

peeteno78

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů všech dob. Miluju všechny postavy, hlavně Christy a Bonnie. Anna Faris i Allison Janney hrají skvěle, úžasně připravený příběh. Třešničku tomu všemu dodává, že i přesto, že jde o komediální seriál, najdou se zde také velice smutné i dramatičtější scény. Za mě jednoznačně 100% ()

BlondJames

Prej nucený humor..Jak na to KevSpa přišel... Blázen...a Vůbec všichni jsou divní... Přesně jak řekl MMR dejte si facku🙏 ()

LindaVa

Za rozdílné hodnocení mezi csfd a imdb rozhodně může dabing. To znamená, že v případě anglicky mluvené verze bych MOŽNÁ dala druhou hvězdu. Rozhodně to není nic pro diváka, kterymu nestačí stokrát ohraný hlášky a chudý primitivni "vtipy". Na druhou stranu, většině lidem to pravděpodobně stačit bude. ;) ()

AndrewNewman

Ktovie prečo ste to tak hrozne zvozili. Ja som videl svižný, vtipný sitkom s originálnymi postavami. Tentokrát sa môj obľúbený tvorca Chuck Lorre zameral na závislých alkoholikov a feťakov a dodal im charizmu, šarm a takisto sexepíl. Taktiež oceňujem, že sa konečne niekto pozrel na príbeh týchto abstinentov aj z tej druhej, humornej stránky, pretože doposiaľ sme čo sa tejto témy týka videli len samé drámy typu Requiem za sen. Posledná séria bez hlavnej postavy ma spočiatku odrádzala, ale napokon to dopadlo dobre. ()

Infalín

Je to návykové a s dalšími epizodami ostřejší a ostřejší. * Po sedmém dílu se nemůžu dočkat dalšího. Ano, není to žádná revoluce, ale je to velmi zábavný sitcom. Zejména Anna Faris a Allison Janney jsou neodolatelné. Doporučuju! ()

BaHa

Nikdo, kdo hodnotí pod čtyři hvězdy se nedostal přes prvních pět epizod. Po pilotu a prvních dílech jsem taky hodnotila nízko, ale naštěstí jsem tomu dala šanci, hlavně kvůli puncu Chucka Lorre a vyplatilo se. Skvělý humor, který momentálně nenajdete v žádném z vysílaných sitcomů, obsazení, které vám přiroste k srdci. Za mě se začátkem třetí série za pět. ()

julie_mie

Nevím vůbec proč, ale mě to baví. Absolutně nenáročný humor po náročném dni, kdy chci vypustit, mi sedí ... vždy si odpočinu. ()