Rapl

Česko, (2016–2019), 26 h 4 min (Minutáž: 58–70 min)

Režie:

Jan Pachl

Scénář:

Jan Pachl

Série(2) / Epizody(26)

Recenze uživatele verlit k tomuto seriálu (3)

Nástřel (2016) (S01E01)

Skvělé úvodní a závěrečné titulky, dobrá atmosféra, zoufalý scénář a slabé herecké výkony, v některých případech hraničící s ochotnickým divadelním představením. Škoda, těšila jsem se, ale kriminálka prostě potřebuje děj, potřebuje zápletku, stopy, napětí a vyvrcholení a nic z toho se prostě nekonalo. Dvě hvězdy, zatím. ()

Křížová cesta (2016) (S01E02)

Skoro se bojím, že to bude trademark seriálu, že budou všechny případy vyřešeny nikoli klasickou prací (sběr stop, výslechy, ověřování a vylučování vyšetřovacích verzí), ale prostě jakýmisi záhadnými momenty vnuknutí. Zcela bezdůvodně hlavního hrdinu napadne: "Třeba to bude takhle", načež to všichni vezmou za bernou minci a ukáže se, že to tak je. WTF?! Kamera dobrá, Krušné hory hrají jako o život, ale chybí tomu to základní - napětí a příběh. Dám šanci třetímu dílu, ale moc nadějně to nevidím. ()

Smrt na lovu (2016) (S01E03)

Interakce mezi postavami a hlášky se mi líbily víc, než v předchozích dílech, ale to scénáristické zoufalství je prostě...zoufalé! Opravdu chcete postavit rozuzlení na faktu, že na místě vraždy byla náhodou fotopast? Čekám, že ve čtvrtém dílu se po vraždě zeptají kolemstojícíh, jestli viděli, kdo to udělal, dotyčného zatknou a to bude všechno. ()