Ellen (TV seriál)

Komedie

USA, 1994, 109x30 min

Gregg Heschong

Ellen DeGeneres, Joely Fisher, Jeremy Piven, Clea Lewis, Arye Gross, Alice Hirson, Steven Gilborn, Bruce Campbell, Maggie Wheeler, Julianna Margulies, Harriet Sansom Harris, Jorja Fox, Shawn Pyfrom, Rena Sofer, Ashley Peldon, Patrick Warburton, Jeff Dunham, Marianne Muellerleile, Dennis Burkley, Michael Chieffo, Pat Crawford Brown, Patrick Cranshaw, Eric Allan Kramer, Deanne Bray, Neil Flynn, Ann Talman, Anthony Natale, Andrea Bendewald, Brian Leckner, Shaun Toub, Constance Zimmer, Nancy Lenehan, Christine Taylor, Christine Elise, Louis Gossett Jr., Woody Harrelson, Marceline Hugot, Willie C. Carpenter, Ty Burrell, Joe Flaherty, Gregory McKinney, Eric Lutes, Orson Bean, Carrie Fisher, Shawn Christian, Mindy Sterling, Bruce Thomas, Earl Boen, Leslie Jordan, David DeLuise, Paul Feig, William Ragsdale, Kathy Griffin, Giovanni Ribisi, Elaine Hendrix, Bodhi Elfman, k.d. lang, Elinor Donahue, David Sederholm, Elizabeth Keener, Phil Leeds, Kimmy Robertson, Bea Arthur, Tim Conway, Robert Gant, Chris D'Arienzo, Cristine Rose, Mark Mothersbaugh, Lane Davies, Ken Olandt, Brett Butler, Maurice Gibb, Connie Stevens, Joan Jett, Michael Shamus Wiles, Jim Cody Williams, Dayton Callie, Anne Rice, Jenny Shimizu, Crystal Carson, Jack Plotnick, Priscilla Taylor, Kate Hodge, Iqbal Theba, Marie-Alise Recasner, Jennifer Grant, Dan Gauthier, Mark L. Taylor, Romy Rosemont, Diahann Carroll, Bill Calvert, Tricia Leigh Fisher, Kimberly Russell, Norman Fell, Lisa Darr, Paul Crowder, Felicity Waterman, Jim Haynie, Brian Doyle-Murray, Kathryn Cressida, Brian George, Debra Mooney, Nita Talbot, Nick Bakay, Gregory Sierra, Shae D'lyn, Billy Gibbons, Larry Cedar, Jim O’Heir, Lyle Waggoner, Jill Baker, John McCafferty, David Crosby, Steven Anderson, David Brisbin, Cindy Crawford, Martha Stewart, Brian Setzer, Bonnie Raitt, Don Yesso, David Anthony Higgins, Jack Kehler, David Wells, Brittany Ashton Holmes, Bobby Edner, Peter Michael Goetz, Amzie Strickland, Anne De Salvo, Lise Colleen Simms, Ralph P. Martin, Dave Florek, Chaz Bono, Helen Siff, Don Lake, Jane Brucker, Eve Brent, Jane Carr, Karen Maruyama, Brian Cousins, Stephanie Erb, Mitzi McCall, Rachel Duncan, Eric Menyuk, Florence Henderson, Patience Cleveland, Rebecca Staab, Leonard Kelly-Young, Kenneth Kimmins, Marcelo Tubert, Zack Eginton, Charles C. Stevenson Jr., Doris Belack, Patrick Bristow, Todd Waring, Paxton Whitehead, Hal Landon Jr., Brandon Maggart, Bunny Summmers, John Petlock, Wayne Wilderson, Troy Christian, Tommy Bertelsen, Esther Scott, Frank Beard, Richard Roat, Kiva Dawson, Greg Collins, Jonathan Stark, Matt McKenzie, Jill Talley, Cyd Strittmatter, Karen Kondazian, John O'Hurley, Everett Greenbaum, Spencer Rochfort, Rick Fitts, Kevin Mangold, Christopher Darga

Jonathan Stark

Michael L. Sale

Scénografie:

Bill Brzeski, Joe Aubel

Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

Super, už chápu Liz Friedmanovou.(12.8.2010)

Jde opravdu o velice vtipnou záležitost. Škoda, že je u nás tak málo známý.(2.5.2008)

Tohle byl původní sitcom Ellen (se slavnou "Puppy Episode"), talk-show přišla o pár let později. Přestože mám Ellen radši jako moderátorku, uznávám, že ani hraní jí nešlo nejhůř...:)(11.8.2013)

• danecek24

Zlatý Glóbus - nominace (4) - 52. ročník (za rok) 1994, 53. ročník 1995 - Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Ellen DeGeneres, 55. ročník 1997 - Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Ellen DeGeneres, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Joely Fisher(5.3.2009)

Jedna pozoruhodnost, celý seriál v originále (překlad snad ani není) a rozumím tomu bez problému. Takže pro mě přijemné překvapení, klidná podívaná a bouřlivý smích.(25.7.2011)

Ellen serial, Ellen hlavni hvezda a hlavne ona slavna "Puppy episode", kde se Ellen vyoutovala, nasledovana par dalsimi a konec serialu, nasledne dalsi serial Ellen:The Show, cele to nakonec vygradovalo do nejlepsi denni americke talk show - The Ellen DeGeneres show alias TEDS(24.8.2009)

Naprosto jedinečný humor. Krásný, inteligentní, jemný, osobní, hřející a milý. Mám ráda lidi, kteří se dokáží smát sami sobě. Nic by se nemělo brát tak vážně. Ostatně - život je smrtelná nemoc. :))(17.2.2016)

Já jí mám ráda. A byla to docela sranda.(3.3.2014)