Konečně, to mi to trvalo... Původní filmová verze Batmana je zábavná, starosvětsky roztomilá komediální detektivka/ groteska se spoustou moralitek, wtf momentů (výbušnej žralok, pobíhání s bombou, dehydratovaný rehydratovaný nestabilní piráti...) a čtveřicí nej záporáků, přičemž Romerův Joker je trochu ve stínu super výkonu B. Mereditha jako kvákacího zákeřnýho Penguina. Možná se časem dokopu i k seriálu, a komu se líbilo, tomu jako bonus doporučuju letošní animák.(18.10.2016)

Tento film je tak ulítlý, že si budete připadat jako po požití LSD :-)) Tenhle film jsem měl kdysi na vhs a když jsem ho nedávno znovu viděl, tak se mi z očí hrnuly slzy a bránice se mohla protrhnout, naprosto dokonalá komedie, či spíš parodie, ve které nechybí extravagantní kostýmy, batmanův sidekick Robin, batmobil, batlano a ostatně bat všechno a jako třešnička na dortu vynález, který vysuší člověka na hromádku barevného prášku. Film je doslova našlapaný všemožnými gagy aneb '' jsou dny, kdy se člověk bomby nezbaví''. Pro mě jasných 5 *(3.7.2010)

Bláznivě gay od začátku do konce. Adam West jako Bruce Wayne/ Batman jednoduše válí s každou přibývající vteřinou a jeho hlášky o žraločím repelentu nebo stylovém odchodu oknem pomocí bat-lana jsou geniální. Robin by si oproti tomu mohl z fleku střihnout číslo v Modré ústřici, aby se mu mohli záporáci smát i za něco jiného než za příšerný kostým (ten netopýrův má aspoň styl, holt artista ;) a přihřáté klení. Joker, Riddler, Catwoman a Penguin jako největší comicsoví padouši jedou na plné obrátky a obzvlášť Cesar Romero si svého věčně usměvavého kašpárka užívá s až nechutným gustem. Batman je zkrátka klasika. Blbá, ale zábavná. Whooosh.(27.3.2008)

Tohle byla výborná komedie. Batman a Robin bojují proti organizaci zvaná Spojené Podsvětí (United Underworld) tvořené Kočičí ženou (v kočičím obleku neskutečně sexy), Tučňákem, Hádankářem a Jokerem (Ten jeho knírek skrytej za make-upem byl fakt nenápadnej:-)) Pokud se chcete u filmu opravdu upřímně a od s rdce zasmát, tak následující řádky nečtěte:-) Batman a Robin jsou celebrity dávající interview. Policisté r espektují jejich maskovanou anonymitu. Všechny jejich akce se odehrávají ve dne (v noci asi hošové spali:-)) A všechno je strašně bat - bat-žebřík, bat-sprej proti žralokům, bat-provaz atd. Batkoptéra je zaparkovaná v hangáru, kde jí připravuje ke vzlétnutí tým techniků, batčlun kotví u mola a to efektivní převlíkání do kostýmů by si měli nechat patentovat. No a Robinovo klení: "Holy Halloween, Holy John Silver, Holy Captain Nemo" (a ještě pár dalších perel, který jsem zapomněl:-))(31.8.2008)

Celovečerná verzia seriálového Batmana je ešte šialenejšia než Batman a Robin. Sú tam čtyria záporáci, kopec batvynáleyov (protižraločí batsprej a samozrejme vládne) , sebevražedný delfín ( škoda že mimo záberu), dedukčné schopnosti z ktorých by na riť padol aj Robert Langdon z DaVinciho kódu( napríklad odhalenie jedného záporáka " They are on the Sea" "Cíííí?" "Cííí for Catwoman"! ) a akcie takmer viac než v celej Nolanovej trilógii dohromady ( tá s neodhoditeľnou bombou je božská) . Úplná šialenosť s diabolským tempom a obrovskou dávkou chceného aj nechceného humoru .Akurát škoda že je to je také dlhé. 7/10 P.S. ako bonus to odhaľuje jeden skvelý fór z Kick Ass - keď je Nicolas Cage v kostýme tak rozpráva ako tento Batman - skvelá pocta(13.12.2014)

• - Při závěrečném boji Batmana (Adam West) a jeho protivníků jeden z kaskadérů skočil po hlavě do vody, kde se udeřil a v bezvědomí musel být hospitalizován v nemocnici. (Caelos)

• - Batboat do filmu postavila firma Glastron. Tvůrci jim za to museli slíbit, že světová premiéra filmu bude v texasském Austinu, kde se nachází ředitelství Glastronu. (Caelos)

• - Na konci filmu jeden z delagátů paroduje chování Nikity Chruščova na valném shromáždění OSN v roce 1960. (Caelos)