Skvělá batparodie na komiks. Batman a Robin se za bílého dne producírují ulicemi města a chrání Gotham City před superpadouchy, které jim počítač vyhodil jako na svobodě. Hodně zajímavé je porovnání Jokera v podání Cesara Romera a Heatha Ledgera, na druhou stranu si myslím, že Lee Meriwether jako Catwoman byla neuvěřitelně sexy a strčí do kapsy jak Michelle Pfeiffer tak i Halle Berry. "Jsou to čtyři superlotři a velice nápadně oblečený, je to neuvěřitelný, že to nikdo neohlásil na policii."(21.6.2010)

Když se Batman konečně vypravil na velké plátno, měl už za sebou zbrusu nový a úspěšný seriál. Do podvědomí celé Ameriky se ale nezapsal v 60.letech jako drsný mstitel: jeho dobrodružství byla pastelově pestrobarevná, bezostyšně pitomá a plná úderných citoslovcí typu ,,BOOM!" vepsaných přímo do obrazu. Nemluvě o absurdních pomůckách, jaké by nevymyslel snad ani Bondovský Q: je třeba libo ,,protižraločí batrepelent"?(11.4.2014)

Tenhle Starší Batman také není zase tak špatný. Ještě za použití těch starých filmových triků, kde Batman jede na svém rychločlunu a hází to sním a za ním je promítáno plátno:-D nebo, kde s Robinem v klidu šplhají po zdi a nai se neunaví. Pořád ve stejné poloze:-D Lehce přikrčeni a nakloněná kamera dává akční efekt:-D Laciné triky, ale na 60 léta dobré. Dnes se tomu směji, ale dříve jsem to do slova žral. No ale konec konců ten film je pro zábavu a mě pobavil.(17.3.2011)

Tak tento Batman ma položil na lopatky, zo začiatku som neveriaco zízala či to myslia vážne, ale potom som si musela priznať, že sa jedná o dokonalú paródiu. Batman a Robin rulezz + niekoľko nezabudnuteľných scén (Batman, ktorý sa tri minúty pokúša striasť z nohy zahryznutého gumového ŽRALOKA až mu nakoniec strekne "batodpudzovač na žraloky" do oka; Batman pobehujúci tri minúty po prístave so zapálenou bombou v ruke nevediac sa rozhodnúť kam ju odhodiť - samozrejme, že kačičky mu blokovali cestu!; zábery z budovy OSN,..).(2.8.2009)

Něco tak praštěného a ujetého prostě musíte ocenit. Každého ze tří stěžejních Batmanů (Schumacherova ignoruji) mám rád pro něco jiného. Burtonova pro jeho komiksovou atmosféru, architekturu a bizarní výtvarné nápady, Nolanova pro jeho epickost, svůdnou pochmurnost a osudovost a tohoto pradědečka? Ten si mě získal svým nadhledem, humorem a záměrnou stylizací do podoby nezávazné bžundy, kterou nemůžete brát vážně. Film je navíc strašně rychlý a dynamický, pořád v pohybu a pořád se v něm něco děje, batmaní jeskyně a jeho udělátka jsou k zulíbání a spojení Riddlera, Tučňáka, Jokera a Catwoman (tady jako výhradně záporná postava) do jednoho nepřátelského celku funguje na výbornou. Nolanova a Burtonova Batmana obdivuji, ale tohoto….tohoto jsem si asi paradoxně užil nejvíc, přestože filmařských kvalit svých následovníků nedosahuje.(9.12.2012)

• - Cesar Romero, který ve filmu ztvárnil Jokera, odmítl oholení knírku, tak se ho maskéři alespoň pokusili zakrýt make-upem. (Karlsberger)

• - Julie Newmar, která ztvárnila Catwoman ve stejnojmenném seriálu Batman (od r. 1966), ve filmu nemohla hrát, protože než se dozvěděla, že se bude Batman točit, podepsala smlouvu jinde. (Caelos)

• - Lee Meriwether, představitelka Catwoman, vyhrála v roce 1955 Miss America. (Caelos)