Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Beastmaster4
  *

  Tady se neubráním hodnotit s ohledem na dobu vzniku. Tohle musela být šílenost i tenkrát :-D. Pmatuji se, že jsem film viděl poprvé v televizi, když mi mohlo být tak 12 let a už tenkrát jsem se tomu smál. Celý to vypadá jak parodie na komiksy o Batmanovi... a ty sexy kostýmy :-D.......Batman by možná i šel, ale Robin....:-D. Fandové ať prominou, ale BATMAN z r. 1966 je absolutně nekoukatelná šaškárna.....Robin: "U všech lepidel, co se to děje!" Batman: "Ty lotři proměnili bojku v gigantický magnet, který přitahuje kovové předměty....", Robin: "torpédo!", Batman: "musí se mi podařit otočit polaritu a vyslat vlny superenergie...." :-D......Každá věta, každej dialog k popukání...(24.12.2011)

 • Arachneuss
  ***

  Nejkomiksovější Batman v dějinách filmu. Batmobil, Batmotorka, Batloď, Batlano, Batbumerang, Batnálož, Bathelikoptéra, Batdalekohled, Batžebřík, Batsprej, Batfiltr, Batkamera, Batvysílačka, Batšroubovák, Batplyn, Batbudič, Batodstředivka a ani by mne nepřekvapilo, kdyby měl Bruce Wayne i Batručník. V současné době to sice působí absurdně, ale vidět to před čtyřiceti lety, tak by to ihned patřilo mezi mé nejoblíbenější filmy. Pochopte, Robin je tady nábožensky založený gay!(3.12.2009)

 • BigDeal
  ***

  Je to sranda a funguje to aj ako naivný komixový film pre deti (z 60. rokov samozrejme), ale na môj vkus to bolo hrozne dlhé. Skrátiť na 75 minút a bolo by to ideálne. Nič to však nemení na tom, že každá tretia scéna môže byť označená za kultovú- žralok, bomba, lúštenie hádanok,... 70%(21.9.2010)

 • Psema
  ****

  Bláznivě gay od začátku do konce. Adam West jako Bruce Wayne/ Batman jednoduše válí s každou přibývající vteřinou a jeho hlášky o žraločím repelentu nebo stylovém odchodu oknem pomocí bat-lana jsou geniální. Robin by si oproti tomu mohl z fleku střihnout číslo v Modré ústřici, aby se mu mohli záporáci smát i za něco jiného než za příšerný kostým (ten netopýrův má aspoň styl, holt artista ;) a přihřáté klení. Joker, Riddler, Catwoman a Penguin jako největší comicsoví padouši jedou na plné obrátky a obzvlášť Cesar Romero si svého věčně usměvavého kašpárka užívá s až nechutným gustem. Batman je zkrátka klasika. Blbá, ale zábavná. Whooosh.(27.3.2008)

 • Viktooorka
  *****

  Podej mi sprej na odpuzování žraloků! To bylo od toho delfína šlechetné, že narazil do toho posledního torpéda a zachránil nám život. Co je s krocanem, když letí břichem na horu? Je přežranej.. Je to žluté a píše to, co je to? Banánová propiska. Jsou dny, kdy se prostě bomby nezbavíš :D Nejlepší Batman!!! [1. PFF NovoButovická Be(´)čka](3.3.2014)

 • - Lee Meriwether, představitelka Catwoman, vyhrála v roce 1955 Miss America. (Caelos)

 • - Při závěrečném boji Batmana (Adam West) a jeho protivníků jeden z kaskadérů skočil po hlavě do vody, kde se udeřil a v bezvědomí musel být hospitalizován v nemocnici. (Caelos)

 • - V tomto filmu se poprvé objevilo hrané ztvárnění postavy Jokera (Cesar Romero). (Karlsberger)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace