• Beastmaster4

Tady se neubráním hodnotit s ohledem na dobu vzniku. Tohle musela být šílenost i tenkrát :-D. Pmatuji se, že jsem film viděl poprvé v televizi, když mi mohlo být tak 12 let a už tenkrát jsem se tomu smál. Celý to vypadá jak parodie na komiksy o Batmanovi... a ty sexy kostýmy :-D.......Batman by možná i šel, ale Robin....:-D. Fandové ať prominou, ale BATMAN z r. 1966 je absolutně nekoukatelná šaškárna.....Robin: "U všech lepidel, co se to děje!" Batman: "Ty lotři proměnili bojku v gigantický magnet, který přitahuje kovové předměty....", Robin: "torpédo!", Batman: "musí se mi podařit otočit polaritu a vyslat vlny superenergie...." :-D......Každá věta, každej dialog k popukání...(24.12.2011)

Nejkomiksovější Batman v dějinách filmu. Batmobil, Batmotorka, Batloď, Batlano, Batbumerang, Batnálož, Bathelikoptéra, Batdalekohled, Batžebřík, Batsprej, Batfiltr, Batkamera, Batvysílačka, Batšroubovák, Batplyn, Batbudič, Batodstředivka a ani by mne nepřekvapilo, kdyby měl Bruce Wayne i Batručník. V současné době to sice působí absurdně, ale vidět to před čtyřiceti lety, tak by to ihned patřilo mezi mé nejoblíbenější filmy. Pochopte, Robin je tady nábožensky založený gay!(3.12.2009)

Je to sranda a funguje to aj ako naivný komixový film pre deti (z 60. rokov samozrejme), ale na môj vkus to bolo hrozne dlhé. Skrátiť na 75 minút a bolo by to ideálne. Nič to však nemení na tom, že každá tretia scéna môže byť označená za kultovú- žralok, bomba, lúštenie hádanok,... 70%(21.9.2010)

Bláznivě gay od začátku do konce. Adam West jako Bruce Wayne/ Batman jednoduše válí s každou přibývající vteřinou a jeho hlášky o žraločím repelentu nebo stylovém odchodu oknem pomocí bat-lana jsou geniální. Robin by si oproti tomu mohl z fleku střihnout číslo v Modré ústřici, aby se mu mohli záporáci smát i za něco jiného než za příšerný kostým (ten netopýrův má aspoň styl, holt artista ;) a přihřáté klení. Joker, Riddler, Catwoman a Penguin jako největší comicsoví padouši jedou na plné obrátky a obzvlášť Cesar Romero si svého věčně usměvavého kašpárka užívá s až nechutným gustem. Batman je zkrátka klasika. Blbá, ale zábavná. Whooosh.(27.3.2008)

Podej mi sprej na odpuzování žraloků! To bylo od toho delfína šlechetné, že narazil do toho posledního torpéda a zachránil nám život. Co je s krocanem, když letí břichem na horu? Je přežranej.. Je to žluté a píše to, co je to? Banánová propiska. Jsou dny, kdy se prostě bomby nezbavíš :D Nejlepší Batman!!! [1. PFF NovoButovická Be(´)čka](3.3.2014)

• - Lee Meriwether, představitelka Catwoman, vyhrála v roce 1955 Miss America. (Caelos)

• - Při závěrečném boji Batmana (Adam West) a jeho protivníků jeden z kaskadérů skočil po hlavě do vody, kde se udeřil a v bezvědomí musel být hospitalizován v nemocnici. (Caelos)

• - V tomto filmu se poprvé objevilo hrané ztvárnění postavy Jokera (Cesar Romero). (Karlsberger)