V nadpřirozeném thrilleru One Missed Call obdrží skupina náhodných lidí děsivou sms, která se týká posledních okamžiků jejich života. Ačkoliv jde zprávy vymazat, danému nešťastníkovi jich postupně přichází stále víc a víc. Beth Raymond (Shannyn Sossamon) má hluboké trauma. Zcela nedávno totiž byla svědkem úmrtí svých dvou přátel, kteří zemřeli bezprostředně po sobě. Na celé věci je nejděsivější ta skutečnost, že oběma byla před smrtí doručena děsivá sms s obrazovým záznamem jejich skonu. Jakkoli se to příčí chladnému rozumu, oba následně zesnuli přesně takovým způsobem, jaký sms několik dní předtím předpověděly. Policie se domnívá, že Beth není při smyslech - až na detektiva Jacka Andrewse (Edward Burns), jehož sestra zemřela při podivné shodě náhod, ne nepodobné okolnostem úmrtí přátel vyděšené Beth. Beth a Jack se rozhodnou, že spolu tajemství znepokojivých sms odhalí... Čím blíže jsou pravdě, tím častěji se v mobilu Beth rozezní neznámá melodie a na displayi září slova Zmeškaný hovor... (oficiální text distributora)

Spooner

Takže, měli jsme tu vraždící kazetu, vraždící vodu, ba dokonce i zrcadla, tak jak jsme sakra mohli zapomenout zremakovat mobilní telefony? Ještě, že máme v Hollywoodu plno podprůměrných režisérů co to za nás natočí. Nějaký scénarista k tomu napíše příběh, který bude připomínat Kruh, ale bude mnohem tupější a nebude dávat smysl. Ještě by se nám hodili herci, nejlépe nějaké vyhaslé hvězdy, které si ještě někdo bude pamatovat. I ty už máme? Dobře, takže nám z toho vychází další podprůměrný horor, který bude z lidí dělat pitomce a mnozí se třeba budou i smát. Ale co, lidi nám to sežerou i s navijákem a do kina přijdou. A příště zkusíme natočit třeba vraždící záchody. Na slušný horor přece dneska dobrý příběh a zručného režiséra nepotřebujete,ne?.....Bohužel, já myslím že ano. A o podobných filmech už chci příště slyšet jenom v humorných scénách alá Kopačky.20% ()

Davies182

Co bylo dobré: několik mírně strašidelných záběrů na ty všudypřítommné lidičky v maskách; občas to bylo i celkem napínavé. Co bylo špatné: všechno ostatní. Od nesnesitelně trapných vzdechů hlavní ženské postavy až po debilního policistu, který jí "pomáhal". Asi si přečtu předlohu, protože se mi nechce věřit, že by to tvůrci filmové adaptace tak nesmírně pohnojili. Zmeškaný hovor je typickou ukázkou (hodně) špatného hororu s nulovou atmosférou, ubohými neherci a scénářem k zeblití. ()

Mahalik

Až zemřu a Svatý Petr bude v nebi pouštět všem zbloudilým duším na videoplátně moje největší životní chyby, hned po scéně, kdy jsem otvíral víno v bílé košili a polil se, nastane scéna v níž je hlavním aktérem "véčko" mobil a jedna vyloženě ujetá rodinka s psychedelickými sklony. Zmeškaný hovor je opravdu blbost. Snaží se rozehrát divokou hru, ze které má člověk odejít vyšokovaný (zřejmě). Místo šokantních scén přichází jedno velké procitnutí ze sna, který vůbec není strašidelný a vlastně je spíš k smíchu. Reality-show v přímém přenosu v níž se vymátá z mobilního telefonu ďábel? Ale jděte.... ()

Xmilden

Váhal jsem mezi * nebo **, ale v globále to nic moc řešit ani nemůže. Film není nějak zajímavý, duchařina to je. Události před nehodou napínavé jsou. Ale celé to drží na vlásku. Dialogy luxusně hloupé. Samozřejmě "dialogy" berte pouze název pro to kdy se mezi sebou baví dva herci aby se ten film alespoň někam trošku posunul. Ono je totiž hlavně problém dělat z tématu ,kterému by bezvadně padla stopáž 45 minut jako ulitá někde v seriálu Krajní meze, celovečerní film. Originál jsem neviděl, ale moc nevěřím že by mohl být něčím zajímavý. ()

darkrobyk

Původní snímek si už vůbec nepamatuji, ale remake není špatný a hlavně má milosrdnou stopáž, tudíž rychle uteče. Přišel mi nejnapínavější do doby, než se do ohrožení dostane Beth. Ta se chová najednou jako blbka a ztracené napětí se vrací až v samém závěru. Vůbec nejlepší je úvodní scéna s kočkou u jezírka. Nejsympatičtější postavou je detektiv Jack, jenž si bohužel myslí, že jemu se nic stát nemůže. Vizuálně příjemné, škoda, že více nevyužili stonožky, ale jinak halucinace dobré. A dokonce i stopa satanismu...no, ta média. Nejtísnivější scéna - v nemocniční šachtě za zdí.... 3,5* ()

Hrabka

Hodně nepovedená předělávka slušného japonského hororu. Úvodní scéna, kdy je zavražděna dívka a její kočka, je asi to nejlepší, co nám film nabídne. Jediná dobrá lekačka a pak už jen 80 minut nudy a sledování toho, co už jsem někdy viděl a bylo to mnohem lepší. Nevím o co Amíkům jde, že musí vše japonské úvést k obrazu svému, ale většinou to končí stejně jako v tomto případě a to nepovedeně. Trapné scény jen s minimálním chudým napětím nezachrání ani talentovaná Shannyn Sossamon. Tento film není ničím především pro ty, co viděli japonskou verzi. 25% ()

juta

Docela slušná dávka, která má určité podobnosti s Kruhem, ale snaží se jít vlastní cestou a v určitých momentech budí hrůzu a napětí. Neříkejte mi, že v té době měl každý Véčka. :D Lepší průměr. ()

Cappuccino

Zazvoní vám telefón, v ktorom počujete smrteľné výkriky - svoje smrteľné výkriky, predzvestujúce blízku budúcnosť. Pri tak zaujímavom námete som čakal, že sa znova jedná o podceňovaný film (čo je na csfd bežná záležitosť). Po zhliadnutí však musím slovo "podceňovaný" zmeniť na "preceňovaný". Veď v One Missed Call nefunguje nič ako má. Horor? Ale prosím pekne! Komédia! Žiadna lakačka nedokáže ani v najmenšom vystrašiť. Strach a atmosféra absolútne v čudu. Zmeškaný hovor môžte pre mňa za mňa sledovať o tretej ráno v prázdnej miestnosti, no garantuje vám, že váš "fear meter" ostane stále pod bodom mrazu. __ Aspoňže ten Edwards Burns pripomínal detektíva Bootha zo seriálu Kosti. A áno, to je asi tak prvý a posledný klad snímku (ocenia minimálne fanúšikovia seriálu), ktorý nebyť ostrej kamery, pripomína skôr televíznu produkciu než niečo "profesionálne". 45%? 20%. ()

2-Xtreme

A další remake. Tento film bol pre mňa povinná jazda. Nezaujímal som sa on a mohol len prekvapiť(ale to som teda nečakal). Samotný nápad a dej filmu nie je dva krát originálny. Jasné, je to remake ale myslým aj námet originálu. Niekto ti zavolá a ty za nejaký čas umreš(The Ring). Ludí zabíja "niečo" a postupne padá za obet jedna postava za druhou(Final Destination). Akože nech sa na mňa nik nehnevá ale remakovať takúto neoriginálu ducharčinu? Film je plný sto krát omielaného trápneho klišé, ktoré už nudí. Jednotlivé scény sa dali predvídat a koniec je celkom lol, čiže trápny je aj ten. A to ešte neviem nakolko remake kopíroval originál, ale tuším, že to dopadlo ako väčšina podobných sračkoidných remakov. Takto má film štastie, že som nevidel originál inak by som išiel asi nižšie. 30% ()

kingik

Velkým problémem tohoto hororového remaku je, že je velmi stupidní. Stupidita skrz naskrz prostupuje celým dějem, zasahuje do chování postav a nakonec zasáhne i celý film. Už samotný fakt, že se duch mrtvé holky tentokrát usídlil v mobilním telefonu, volá svým obětem jejich vlastním hlasem a oznamuje jim prostřednictvím času zmeškaného hovoru jejich smrt, moc inteligence nepobral, ale při troše dobré vůle se z toho mohlo vymáčknout něco ve stylu Nezvratného osudu. První dvě úmrtí tomu skutečně nasvědčují, ale film se asi po čtvrt hodině zvrtne v takovou stupidní až směšnou slátaninu, že nad tím rozum zůstává stát. A nic na tom nemění ani stupidní pointa, která vůbec ničím nepřekvapila. Ostatně jako celý film. Je mně však záhadou, že se do tohoto filmu nechali naverbovat Shannyn Sossamon a především Edward Burns, který se v roli detektiva celou dobu tváří nezúčastněně a naprosto znuděně. Neviděl jsem japonský originál, ale tady se divákovi zvedání mobilu s podezřele divným vyzváněcím tonem vůbec nevyplatilo. Slabý horor. 40% ()

Aknah

Podle mě celkem zajímavý nápad, i když dost nereálný. Byly tam lekavý momenty, ale bohužel tomu chybělo lepší ztvárnění. Působilo to jako jedna velká rovina, žádné zvraty, ani herecké výkony. To se s promyšleným KRUHEM nedá srovnat. A musim dodat, že já horory doslova nesnášim, ale tohle nebyl ani průměrný snímek, natož slibný horor. Spíš zbytečně depresivní natahování celkem fádní zápletky. Opravdu mě to nebavilo, nebála sem se a ani mě nic nešokovalo. A něžná hlavní herečka působila jako stín a to mi vadilo. A konec? Sice napínavý, ale dost absurdní a hooodně přehnaný. A proto to ve mě nic nezanechalo. ()

Campbell

Ne moc vydařený remake, ale aspoň ty 3* dám. Nečekal jsem nic, už jen proto že se mi to zdálo až moc blbé. Ale co mě totálně nasralo bylo to že kde jsem se bál u Asijský verze tak tady jsem se spíše smál třeba celá scéna v televizním studiu mi přišla strašně debilní, a navíc Ray Wise byl strašně zbytečnej takhle malou bezvýznamnou roli se nezasloužil. A finální scéna kde jsem u originální verze málem sral tak tady jsem jenom čuměl. Film jsem si pouštěl v noci abych se aspoň trochu bál věděl jsem že se moc bát nebudu ale noc by mi mohla navodit aspoň atmosféru ale ani jednou mi neproběhla husina ani jedna lekačka, prostě nic. Škoda aspon že ti duchové vypadaly dobřea ani herci nebyly vůbec špatní. Ale je to prostě ne zrovna vydařený remake. ()

Eawy

Priemerný scenár. priemerný príbeh, priemerné spracovanie, priemerná hudba. Typický príbeh salámového hororu, ktorý vás na niekoľko sekúnd naozaj zaujme a potom na niekoľko sekúnd totálne znudí. No treba uznať, že existujú aj horšie horory. Herci sa so scenárom pobili celkom slušne, takže minútky ,,strachu" neiritujú. Vyšetrovanie je celkovo zaujímavé, po efektnej stránke by som trošička ubrala a niekde naopak pridala. Takže priemerne priemerné ale za Edwarda(mám naňho slabosť, čo už) naviac 55% ()

eraserhead666

Původní Zmeškaný hovor považuji po Nenávisti za druhý nejlepší japonský horor, co jsem zatím viděl. Od amerického remaku jsem nečekal takřka nic, šel jsem do něj více méně jen kvůli Shannyn Sossamon, ale předčilo to mé očekávání. Je to ještě horší, než jsem si myslel. Žádné napětí, žádná atmosféra, jednotlivé smrti nic moc, ani to pořádně neukážou, celé mi to přišlo strašně sterilní, což je u podobných amerických snímků snad jakousi dogmatickou normou. Jeden z nejzbytečnějších remaků co jsem viděl. Nenapadá mě jedinej pádnej důvod, proč byl natočen. Od odpadu to zachraňuje jen hodina a půl strávená se Shannyn. ()

claudel

Nebyl to zase takový propadák, sice víceméně vykradený nápad z Kruhu s již otřepanou historkou o duchovi, který nemůže v klidu odpočívat, tak se mstí. První hodina byla nic moc, ale poslední půlhodinka se mi docela líbila, zápletka se alespoň trošku rozjela. Shannyn Sossamon bych však přece jen raději uvítal ve filmu, jakými byla třeba Pravidla vášně. ()

ARI50

Tahle verze se mi líbila mnohem víc než předchůdci ale nebyla úplně dokonala bude to patřit mezi ty lepší povedené horory ale jedna scéna je best. ()