Californication

• USA Californication (více)
USA, (2007–2014), 39 h 37 min (Minutáž: 26–33 min)

Tvůrci:

Tom Kapinos

Série(7) / Epizody(84)

D28

Zábava,sarkazmus a David porazili vulgaritu a afektovanosť ženských postáv.Napriek tomu, že je to vlastne už za mojou hranicou vkusu,páči sa mi to.Nechápem. ()

WRAHsk

takýto život si nevyberiete, žijete ho a užívate si plnými dúškami no len dokedy ...ak sa zdá že Hank prežíva chlapský sen tak to len do určitej miery. David Duchovný sa dokázal zhostiť úlohy pôžitkára neskutočne dôveryhodne aj potom čo som si ho nevedel predstaviť inak ako agenta z Akty-X . Dej je sarkastický a situácie sa často vymykajú spod kontroly, Hanka všetci milujú a zároveň asi aj nenávidia za jeho servítku ktorú si pred ústa nikdy nedal a za jeho "dôstojný" prístup k ženám . Sex, drogy a rock n roll to nie sú jediné hesla Hanka Moodyho aj keď by sa to mohlo zdať . Má dcéru ktorú miluje a ženu ktorú si nedokáže udržať vďaka svojej schopnosti priťahovať problémy na každom kroku.. ()

Autogram

Prerobený Mulder sa stal po únose mimozemšťanmi Housom bez pacientov a diagnóz, ktoré nahradil štetkami a vlastnou rodinou. Zatiaľ posudzujem len podľa 1 epizódy S2E7, niektoré hlášky sú fakt dobré a za niektoré by som to poslal do odpadu. Takže priemer a uvidíme ako ďalej. [-] Ďalej sa to zlepšuje na 4*. ()

R´Hell

Nevím skoro nic o soukromém životě Davida Duchovnyho, ale pokud je pravda, co zde někdo píše, že se spíše podobá životu tady Hanka Moodyho než Foxe Muldera, pak smekám, protože udržet trvale zdrženlivý výraz v Aktech X dalo zřejmě více práce, než se zdá... Californication je další z nekorektních seriálů, jež se drží několika stále se opakujících, avšak skvěle fungujících témat, neboť to málo zahrnuje vše, co lidé očekávají od nekorektního seriálu. V důsledku toho je snadné přehlédnout nedostatky a nepřipouštět si například i fakt, že kdyby byl seriál o deset, patnáct minut delší, už by neměl co říct. Občas je Californication one man show, ale opravdu dobrou, protože Duchovny se pro tuto roli snad narodil. ()

R1CH1E

Sexistický, sprostý, nemravný, zkažený a přece naprosto normální člověk s normálními i nenormálními problémy. Takový je Hank Moody. Vlastně nejen on, ale celý tento seriál. Neskutečně poutavé charaktery, prostředí, zápletky a mnohdy až absurdní a komické situace. Jeden z nejlepších seriálů, které jsem měl tu čest vidět. I když 6. řada mírně pokulhávala, 7. řada a její úžasný konec mi to vynahradil. That's right MADAFAKAA. ()

Mr.KarlAdler

Dobrý, ale zůstalo u toho. První řada servíruje mně neznalou ukázku vztahové politiky chlapa, co miluje dvě věci - svou osudovou ženu (kterou si nikdy nevzal) a jejich společné dítě a zároveň taky všechny ostatní, dostatečně chlupaté ženy - z čehož vyplývá, že matematiku jsem měl vždycky za jedna a že Californication je originální, vtipná prasárna pro zasvěcené a neúzkoprsé. Smutná postavička dokonalého pohodáře-bohéma Hanka Moodyho má ale taky jediná pořád stejnou míru originality. Mnohdy hodně zbytečný vývoj vedlejších postav, a hlavně přechod na styl oboupohlavního Sexu ve městě s fasádou ošklivých telenovel pro mě představuje dost neřešitelný problém, a to jak se hecnout na čtvrtou sérii. Gagy nejsou všechno. 1. řada 9/10 | 2. řada 8/10 | 3. řada 6/10 | 4. řada 6/10 | 5. řada 6/10 | 6. řada 6/10 Smell you later. ()

Henk123

Konečně jsem se po 12ti letech, které ovlivnily můj život (že i já to dotáhnu na stovku!) sledováním tohoto majstrpichu našel slova, kterými bych to ohodnotil. Takže pozor. Kouzlo Californication spočívá v 70% v Henkovi a 30% v Peteru Fastovi ()

deckardx

Agent Mulder suknickar.... A funguje to vic nez skvele.. Pro me jedno z nejvetsich prekvapeni serialovy tvorby tohoto roku... ()

Philoun1

Vážně ,,cool" seriál se skvělou postavou Hanka Moodyho perfektně zahranou Davidem Duchovnym. Nesmím, ale zapomenout na malou Beccu kterou Madeleine zahrála taky výborně, jo a určitě stojí za zmínku taky hudba. ()

prasacimor

Výborný seriál na ktorom sa skvelo bavím a zároveň ma teda poriadne deprimuje(: Ale treba uznať že David je pre tú rolu ako stvorený a určite by som nepovedal, že mu vlastne ťahá už na 50ku. Jedno varovanie; pokiaľ je to len trochu možné, odporúčam sa oblúkom vyhnúť skvelému dabingu na čele s najväčším komikom Petrom Rychlým, zbytočne sa pripravíte minimalne o polovicu zábavy....Po skvostnej štvrtej sérii, ktorej 91,66666 % som sfúkol za jeden deň, zdvíham hodnotenie na plný počet. - Exactly how high are you right now? - Huh? - How high are you Hank? - Significantly. ()

jefff

Naprosto super seriál. David Duchovny jako Hank Moody byl senzační!!! Už dlouho jsem neviděl takto dobrý seriál. A to jsem na Californication začal dívat kvúli Duchovnymu, nebot Akta X zbožňuju. Škoda že to mělo pouze 12 dílů. Doufám, že nějaký přibudou...100% ()

Nepi

Spojení sexu, vtipu, životních mouder a patálií sympatického spisovatele mě natolik překvapilo, že ho hodnotím jako nejlepší seriál v tomto žánru. Prosím další sérii! ()

dinsdale

Tohle mě nijak nezasáhlo. David Duchovny je sice perfektní a od první minuty jsem zapomněla na Muldera, ale celkově mi nesedí tyhle seriály rozmazlené a zhýčkané smetánky, kde všichni mají všechno a víc a pořád jsou jen nespokojení a trpí. Úplně nejvíc mě iritují dcery Becca a Mia, ty přemoudřelé vždy dokonale vypadající náctky. ()

Ludivitto

Je to vlastně úplně zkurvená debilita kde se furt jen šoustá, fetuje, šoustá, píchá, souloží, droguje, chlastá, pronáší pseudointelektuální kecy, všichni si ubližují nebo spolu šoustaj, fetujou, chlastaj. Jo, je to docela sranda. Ale o čem to kurva vlastně je, kromě toho šoustání a fetování a kecání? ()

spikey1

Nejlepší seriál v dějinách televizní zábavy. Drama, komedie a sex... v jednom instatním balení. Nikdy nevíte co se stane dál, a když už to tušíte modlíte se aby se tak nestalo. trápení, prohry a výhry prožíváte s hlavní postavou Hankem Moodym(Duchovny) a fandíte mu v každé situaci kterou prochází... a že toho je opravdu hodně.... ()

P1tr

Jeden z nejlepších seriálových charakterů posledních let v podobě Hanka Moodyho si mě svými sexem protkanými osudy naprosto získal. Scénáristicky dobře vyprávěný příběh o uchlastaném, kdysi úspěšném spisovateli, je naštěstí doplněn o odpovídající herce, v čele s Davidem Duchovnym, jehož bravurní výkon se slovy popisuje jen těžko. Pokud Vám nevadí sprostá mluva, sex a drzost, pak je Californication nadějným aspirantem na rozšíření vaší seriálové sbírky. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis