• gumbo

Beverly Hills 902 10 meets Heroes. Na to aby to mělo tempo je tu moc postav a moc vztahů mezi nimi. V hlavních rolích je tu nejen těch 6 dětí, ale i jejich rodiče. Všichni mají nějaká tajemství, která se musí řešit, jenže je jich tolik, že to po chvílí ztratí na zajímavosti a intenzitě. Většinu času je na plátně nějaká skupinka, která dumá a hlasuje o tom co udělá, aby se pak spontáně rozhodla udělat něco jiného. Takže první série, ikdyž měla jen 10 dílů, byla strašně předlouhá a nic se v ní prakticky nestalo. 50%(28.1.2018)

Konečně mám shlédnuto a mohu hodnotit jako celek. Čili hodně pozitivně. Celou dobu si říkáte, že víte co a jak a potom vám nevadí, když vám dojde, že to je jinak. Doporučuji shlédnout v "netflix style", potom si to užijete. A snáze odpustíte scénáři i to teen drama kolem. Ale na druhou stranu. Tohle je teprve začátek.(11.2.2018)

Platí pro první sérii.....Moc nechybělo k čtvrté hvězdičce, jelikož téma je dobře zpracované,herecky velmi slušné. Na "x meny" však trochu méně akční,spíše thrillerově podané (to funguje), ale vždy jakoby se to zastaví na půl cesty. Oživení přinese až postava Jonaha. Zato dinosauří "psík" mně nebere. Nu což,dívat se na to dívá dobře, ale je tu dost prostoru na zlepšení.(10.1.2018)

Ve své podstatě hodně zvláštní a hlavně originální seroš, který se vymyká zaběhnutým hrdinským seriálům posledních let. Opravdu pozvolný rozjezd, který trval prakticky celou první sérii, abychom se dostali k těm pravým "Runaways". Polovina dílů je tedy spíše seznamovací, někdy dochází i k více úhlům pohledů na jednu událost. V té druhé části se konečně rozproudil samotný děj. K seriálu mě přivedl James Marsters (což je k popukání, neboť to je právě on, kdo v hromadě nesympatických postav hraje jednoho z největších dementů). Můžu jen doufat, že se v další sérii bude něco dít.(10.1.2018)

Po značném zklamání z X-Men: Apokalypsa, jsem měla obavy ohledně toho, že hlavními hrdiny budou teenageři. Tady se naštěstí žádný miscast nekoná, mladí herci jsou výborní a hlavně sympatičtí, bez problému seriál utáhnou, i když jejich rodiče mají také hodně prostoru (i u nich je casting povedený - Marvel ví, jak najít ty správné herce). Ze začátku tu byl příjemný nádech tajemna a líbí se mi, že ani po rozplynutí toho nádechu seriál neztratil nic ze svého "kouzla." Další povedenou věcí je soundtrack - od znělky až po dobře zvolené songy v jednotlivých scénách. Finále na mě prozatím působí trochu rozpačitě a je dobře, že už je jistá další řada, Runaways totiž končí takovým způsobem, že chcete a potřebujete vědět, co se bude dít dál. Před zhlédnutím bych nevěřila, že to napíšu, ale těším se na další sérii, tady je to hodně blízko tomu nejlepšímu od spolupráce Marvelu s Netflixem. 8/10(16.2.2018)

• - Ještě v době, kdy se MCU teprve formovalo a studio teprve plánovalo, co s ním bude, měli mít  Runaways vlastní film. Z toho však nakonec sešlo a místo nich se natočili první Strážci Galaxie (2014). Runaways dnes mají vlastní seriál, který od listopadu 2017 běží na stanici Hulu. (Ghost_Rider)