• gumbo

Beverly Hills 902 10 meets Heroes. Na to aby to mělo tempo je tu moc postav a moc vztahů mezi nimi. V hlavních rolích je tu nejen těch 6 dětí, ale i jejich rodiče. Všichni mají nějaká tajemství, která se musí řešit, jenže je jich tolik, že to po chvílí ztratí na zajímavosti a intenzitě. Většinu času je na plátně nějaká skupinka, která dumá a hlasuje o tom co udělá, aby se pak spontáně rozhodla udělat něco jiného. Takže první série, ikdyž měla jen 10 dílů, byla strašně předlouhá a nic se v ní prakticky nestalo. 50%(28.1.2018)

Tak první díl byl vynikající zbytek jen průměrnej maglajs, ve kterém se vlastně vůbec nic nestalo. Myslel jsem, že to bude jedna taková jednohubka, která skončí ve finále, ale poslední díl vůbec nic neuzavřel. Asi nás čeká další série, ale upřímně ten příběh co rozehráli v té prvnísi nezaslouží dalšího natahování a ani na to dle mého nemá. 3* 45%(10.1.2018)

Chápu,že máme 21.století...tak ať náhodou někoho nediskriminujeme a jsme korektní,ale ještě se mi nestalo,aby se mi po prvních dvou dílech zdála většina postav naprosto nesympatických a otravných.Hlavně co se týče rodičů...u mladé generace je to o chlup lepší,ale ani tam žádná sláva.A postupem času se to zlepšuje jen nepatrně.Zářící padouch Jonah sympatičnosti taky moc nepřidá.Navíc celkem pomalý rozjezd tomu taky moc neprospívá...ani následné pomalé tempo a když už to vypadá,že se něco stane,tak to zase zabrzdí.Poslední dva díly to slušně zachraňuji...pro druhou sérií je tu naděje,že by to mohlo být o dost lepší.Otázek k vyřešení je spousta.Děcka mají svůj boj,rodiče si konečně uvědomili,že mají problém...a to mnohem větší.Otázkou bude,kdo to hraje na více stran..a koho to bude stát krk.*S01-75%(10.1.2018)

Platí pro první sérii.....Moc nechybělo k čtvrté hvězdičce, jelikož téma je dobře zpracované,herecky velmi slušné. Na "x meny" však trochu méně akční,spíše thrillerově podané (to funguje), ale vždy jakoby se to zastaví na půl cesty. Oživení přinese až postava Jonaha. Zato dinosauří "psík" mně nebere. Nu což,dívat se na to dívá dobře, ale je tu dost prostoru na zlepšení.(10.1.2018)

Předlohu neznám, ale šlo o Marvel a měl v tom být raptor, tak sem to zkusil. Kupodivu mě to hned chytlo. Celé je to takové netradiční a o proti jiným superhrdinským seriálům prostě jiné. Hlavní hrdinové jsou děti, kteří přistihnou své rodiče při okultní vraždě a rozhodnou se udat své rodiče. Když shání důkazy a šťourají se v práci rodičů, zjišťují daleko horší věci a odhalují různá tajemství. Bohužel rodičům velí podivný muž, kterému nevadí jít přes mrtvoly a tak to děcka nemají lehké. Sice seriál není tak líbiví, ale to tajemství a napětí mě nutilo sledovat dál a dál. Obsazení v rolích rodičů je kupa známých tváří, role dětí se chopily pro mě neznámé herecké hvězdičky. Schopnosti dětí jsou taky rozdílné - hispánka má velkou sílu, asiatka umí pomocí žezla "kouzlit", černoušek to umí dobře s pc, bloncka umí létat a házet světelné koule, hezounek je vynálezce a používá rengenové brýle nebo rukavice střílející tlakové vlny a na konec holčina s barevnýma vlasama má ochočenýho raptora. Finále bylo hodně silné a jsem zvědav, co čeká děti dál a jak se z toho maléru dostanou. Druhou řadu už netrpělivě vyhlížím. 70%(20.1.2018)

• - Ještě v době, kdy se MCU teprve formovalo a studio teprve plánovalo, co s ním bude, měli mít  Runaways vlastní film. Z toho však nakonec sešlo a místo nich se natočili první Strážci Galaxie (2014). Runaways dnes mají vlastní seriál, který od listopadu 2017 běží na stanici Hulu. (Ghost_Rider)