Wonder Woman

• USA Wonder Woman (více)

Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Vyrůstala v chráněném ostrovním ráji až do doby, kdy na jejich pobřeží havaroval americký pilot a vyprávěl jim o masivním konfliktu zuřícím v okolním světě. Diana opouští bezpečí domova s přesvědčením, že dokáže hrozbu zastavit. Diana bojuje po boku mužů ve válce, která má ukončit všechny konflikty, a objevuje plný potenciál svých schopností... a svůj skutečný úděl. (Freeman Ent.)

Alagaesie

Wayne na autě? Spojítost s Batmanem? Jsem rád, že se DC po né tak zdařilé Catwoman odhodlalo k další hrdince. Gal Gadot vypadá herecky zajímavě. Mini Diana byla snaživá, kostýmy vypiplaný a kulisy neměly chybu. Amazonky mě zajímaly už za dob kdy šli v TV Sorbo a Lawless, tak co bych nezkusil něco novýho? Každej začátek je těžkej. A Gal to najednou neskutečně seklo. Jedna výborná triková scéna za druhou. Ale kurva tahat do toho mladýho cpt. Kirka fakt nemuseli - doufal jsem, že to nebude lovestory. Nicméně zasadit to do období 1. světový je zajímavej tah. Spojení historie a nové doby je bezvadný. “I´ll sleep with you!” A Amazónka objevuje lidskej svět. Pecka! No a ty brejle - chčiju! Diana se nezdá! Fakt mě bavilo zasazení do „lidských“ bojů. “You gotta get cold.” A Diana: “Oh I do.” - Takový to: „No a co blbečku? Se do mě neser!“ Akce na vlastní pěst - bezva. Hejkal hadr. Doktorka se nepovedla. Ale za to ten „páteřák“ ! Odhodlaná holka. Souboj impozantní. Zbytečně dlouhý, ale jinak není co vytknout. ()

Pokajmu

Laciné a hloupé i na komiks. Postavy hlavních rolí nevýrazné o ,,přesvědčivých,, hereckých výkonech Gal Gadot radši ani nepsat. Chris Pine to samé. Prostě klasická po tisíci omletá kašička která bez jakýkoliv inovací a ničím zajímavá komiksovka pro věkovou skupinu 10-15. Scénář, rozhovory a chování postav předvídatelné klasicky nelogické a nesmyslné. Ztáta času. A je to škoda universum první světové války v žánru fantasy má co nabídnout marně jsem čekal na nějaké experimentální steampunk stroje alá Wolfenstein. Nic od počatku do konce se jede na stejné a hloupé vlně. Jako oddechovka nudné a zbytečné. Jediné co na tomto filmu stálo zato byla hudba ale to je málo. V dnešní době kdy chrlí Marvel a DC jeden komiksfilm a postavu za druhou je předpokladem uspěchu udělat to trochu jinak viz. Deadpool, poslední Wolverine, Strážci galaxie, Suicide squad, Thor a jeho universum apod. Humor, nadsázka, násilí - prostě něčím se odlišit od bezduchých komiksovek tohoto typu které fungovalo možná v roce 2000 dnes už ohrané a nudné klišé navíc s nevyraznými herci, ()

Minikax

Za mňa skvelý film ktory ma po dlhej dobe dostal do kina. Gal je skvela uplne ju zeriem ako WW. Dokonca sa mi to pacilo viac ako kapitan amerika kedze to viaceri k nemu prirovnavali. Vizualne tiez super, bojove sceny super ()

ragnar1

Tři hvězdy za Miss Izraele v hlavní roli...jinak nic. Film nepřinesl nic nového, podobné náměty už tu byly... ()

IceFraud

Nový film do DC Cinematic Universe! Dal by se přirovnat k Marveláckému Captainovy Americe: První Avenger (i když se odehrává v 1. světové válce), ale Wonder Woman je mnohem lepší! Asi jsem se zamiloval do Gal Gadot a Arés byl skvělý padouch. Tento film mi dodal víru, že Justice League může být lepší než The Avengers. ()

Mach Tom

Tento film je určitě to nejlepší co zatím DC ukázalo i když se jedná vlastně o kopii prvního Kapitána Ameriky jenom s tím rozdílem, že se to odehrává za 1. světový. Přesto se mi film líbil. ()

Blackie_jane

Prvý DC film, ktorý sa mi páčil. Vynikajúce herecké obsadenie, zaujímavý deň, proste to malo hlavu aj pätu. Samozrejme, čo sa týka niektorých scén, je ešte stále čo zlepšovať, no v konečnom dôsledku bol toto jednoducho najlepší počin, čo sa im za posledné roky podaril. Úprimne dúfam, že budú točiť viac vecí takýmto štýlom. 3,5*, bola som milo prekvapená, keby Chris Pine neumrel, dám aj 4 :D ()

trici

Ouch. Tak toto bylo čvachtave šlápnutí do exkrementu. Absolutne bez naboje, bez koncepce plus ta Řecká mytologie pro mongoloidy, ufff. Dve hvezdy z litosti.. ()

sonycat

Takto - ja v podstate vydržím hodne veľa. Ale čo je veľa, to je moč - ako povedal jeden velikán. Že sa przní moja obľúbená mytológia, no budiž. Že je to trikovina na entú, no budiž. Že scenár je klišoidný, skratkovitý a doslovný ako pre blbých, budiž. Je mi však záhadou, čo tam robil Chris ,,Star Trek" a ako vôbec tie drísty dával. Gal Gadot je zvyknutá, ale čo on, chudák chlapec? ()

Pavlis.xxx

Hrozné efekty, poselství lásky mě moc nebralo a ty příšerné efekty nakonec... Hlavní záporák Áres mě teda sakra zklamal,výběr herce vůbec neseděl a až na Pina,kterého mám rád a krásnou Gadot nic moc teda... Myšlenka záporáka Arese co nešeptává jiným dobrá, ale provedení nic moc. Wonder Woman 2 jsem nečekal. Sice po druhém slhédnutí mám z filmu lepší pocit, ale i tak ho neberu jako hit. Myslím,že DC se má stále co učit. ()

Ondra.T

Tuctový děj by vystačil na jeden 45 minutový díl seriálu, a byla by to příjemná oddechovka. Bohužel film se stopáží 90 minut by potřeboval alespoň průměrný scénář, aby diváka nenudil. A oni to roztáhli na více než 120 minut? Výsledkem je tak strašná nuda, že jsem si musel dělat několikadenní přestávky, abych to dokoukal. Zbytečně ztracený čas. ()

H.u.s.t.m.e odpad!

Gal je možná dobrá modelka na přední strany playboye ale herečka je příšerná. Mám takové pravidlo.....pokud mě film donutí kroužit očima, tak nehodnotím nad 50%......tady jsem jimy snad ani kroužit nepřestal. Naivněji to snad ani udělat nešlo....v počáteční scéně na ostrově amazonek bych vystřihnul veškerý scénář, protože z hloupého kecání "milující" matky jsem se stejně nic nedozvěděl.....toť prvních 30 minut. Ve druhých 30ti minutách se poodhaluje záporák, který má být hrozně "krutý" a "bezcitný" ale dobře.......naivita a neznalost Diany je tady ještě občas trochu vtipná jinak ale více otravná a už si přejete aby to konečně začalo. V následující půlhodině se toho stalo opravdu hodně :D Kapitán se jen tak, kvůli slibu naivní holce rozhodne bezdůvodně jít na válečnou frontu a vezme sebou rovnou skupinu hrozných podivínů, kteří mají být hrozně zajimaví a pořát dokola slyšíte "that is our mission". Scénka kdy Diana vyleze z příkopu a s malou pomocí zpomalených záběrů odráží všechnu palbu je dokonalým vystižením celého filmu....naprosto směšná. Co tomuto jednomu velkému sarkasmu za 150 milionů dolarů ani moc nepomáhá je cenzura 12let....to jsem se fakt zasmál.... Vyzuální efekty jsou jako z minulého století, že skoro původní série star treku vypadá věruhodněji.....zpomalování záběrů všechno činí ještě hloupější. Konečná scéna je klasika DC....vše hoří...vše vybuchuje....nic není vidět....nakonec už zbyla jediná skutečná postava jinak vše ostatní digitální pískoviště. Nakonec má Diana i super-rychlost a ukazuje jí hloupým mlácením do prostoru kde se nakonec "putnou" vojáci. Zdá se, že zatím není DC nic jiného než hloupá snaha o vyrovnání se MCU (Man of Steel je perfektní dílo a má u mně 90% aby jste neřekli, že jsem zaujatá ovce marvelu) (Spoiler) Celou dobu jsem netrpělivě čekal na to až jí někdo vysvětlí, že žádný Ares není ale zároveň jsem se ironicky pousmíval, že to je taková blbost, že ho tam fakt možná dají.....a ejhle....je tam! Jedna hvězda za mojí lásku ke komiksům a za "bad-end" který už asi nikdy u DC neuvidíme. Celkem: 10% ()

kudryj

Tak ženský Soudruh Amerika, to je už je opravdu na pováženou. Slátanina na entou a ty CGI souboje, to už byla jen úsměvná kapka navíc. Ještě si musím nechat projít hlavou, co jsem to vlastně viděl..... ()

Denzen

Treba uznať, že to je už druhý DC film za posledné dva roky, ktorý zatočí s očakávaniami o finálnom bossovi. V Suicide Squad som z trailerov čakal, že celý tím na konci bude bojovať s Jokerom, bohužiaľ to bol v skutočnosti hnusný oranžový démon vzkriesený z černocha na záchodoch v metre. Úžasné. Vo filme Wonder Woman je až sklamanie, ako sú výborné postavy Ludendorffa a doktorky Maru neuveriteľne neprepracované a nie je s nimi na konci nejaký veľký súboj. Miesto toho tam nastúpi profesor Lupin z Harryho Pottera a začne ničiť letisko. Okrem tejto veľkej výhrady som si ale film veľmi užil. V podstate vynahrádza tie dve chyby od DC z minulého roku a pridáva celkom dobrý mix fantasy a vojnového filmu. 80% ()

Opadam

Pre mňa oveľa lepšia ako BvS alebo Suicide Squad . Úplne iná komiksovka ako na aké sme zvyknutí so zaujímavovou myšlienkou o vojnea ľudoch . Troška prehnané CGI efekty a boje ktoré vyzerali až moc nereálne ale na druhej strane super herecké vykony a tak isto partička " partizánov" ktorí zachranovali svet bolo velkym plusom ()

Marek.Skalka

Ale ano, povedený film. Představitelka hlavní role se také nakonec povedla. Když jsem ji viděl po boku Batmana, nepřišla mi nijak skvělá. Je to předělávka komiksu, takže s tím jsem na ten film i šel. Proto nezklamal. Nic objevného, jenže to bych snad od takového filmu ani nechtěl. Jsem moc rád, že se z toho nestala taková slátanina jako ze třetího Matrixu a posledních Vetřelců. Snad bych jen vybral jiného představitele Area, no nebo mu dal více času. Docela mě potěšilo, že to zasadili do časů první světové války. A také bylo škoda, že si za druhého hlavního padoucha vybrali právě Ludendorffa. To si nezasloužil. Raději měli zvolit nějakého bezejmenného oficíra. Ale to je jen detail. Tři hvězdičky jsou pro tenhle film málo, čtyři možná až moc, jenže když už si musím vybrat, dávám raději čtyři. ()

Tobias_Sin

vykrádání řeckých mýtů.. příběhově vůbec, ale vůbec nic nového!!! vzhledová stránka věci je v pohodě.. hudebně, herecky ok. ()

honza.kuzel

Wonder Woman jako film, ale i jako postava funguje celkem dobře. Film má slušný spád a nenudí ani při docela dlouhé stopáži. Někdy je příliš naivní a nelogický - což se dá u postavy pochopit, vzhledem k tomu, že pochází z ráje, ale filmu jako takovému to odpustit nelze. Je tak třeba občas vypnout a užít si raději outfit hlavní hrdinky, než přemýšlet nad dějem. Co se týče efektů a božských bojů, tak je to na můj vkus (podobně jako Dawn of Justice) už příliš. Akce je tak zbytečně megalomanská a nepřehledná. Tohle jde - stejně jako téměř vše - dle mého nezaujatého názoru mnohem lépe Marvelu. (Původně jsem měl nachystány tři *, ale když jsem se zamyslel čemu všemu dávám tři, tak jsem musel dát čtyři. Ve skutečnosti je to tak tři a půl.) ()

dragon'88

Komiksovo prehnane, ale je to skor pozitivum. Vdaka tomu to odsypalo aj pri tej prestrelenej dlzke. Osobne mi najviac prekazala cast od zaciatku akcie cez intermezzo az po peripetiu. Tam to nefungovalo. Hlavne to nebolo uplne bezduche, ale rozpravkove. 3.5* ()

DC oznámilo velké plány

DC oznámilo velké plány

31.01.2023

James Gunn již před koncem roku sliboval, že v lednu oznámí první projekty ve svém chystaném rebootu DC univerza, na kterém se podílí coby nový šéf DC Studios ještě spolu s producentem Peterem… (více)

Superman se nevrací

Superman se nevrací

15.12.2022

Jak již jsme avizovali v jedné starší zprávě, velký restart u DC probíhá ať už se to fanouškům líbí, nebo ne. Poté, co se tento týden k situaci vyjádřila režisérka Patty Jenkins, která fanouškům… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Jak vypadá budoucnost DC filmů?

Jak vypadá budoucnost DC filmů?

16.04.2022

Studio Warner Bros. a společnost DC Entertainment čekají v následujících měsících drastické změny. Má to za následek fúze konglomerátu Discovery právě s Warnery, kteří nad sebou tak nyní mají nového… (více)