Reklama

Reklama

Prolhané krásky

(seriál)
  • USA Pretty Little Liars (více)
Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2010–2017), 119 h 41 min (Minutáž: 39–60 min)

Tvůrci:

I. Marlene King

Předloha:

Sara Shepard (kniha)

Hudba:

Michael Suby

Hrají:

Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale, Shay Mitchell, Sasha Pieterse, Ian Harding, Laura Leighton, Janel Parrish, Holly Marie Combs, Chad Lowe (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(7) / Epizody(160)

Pětice patnáctiletých kamarádek si užívá večírek. Ráno však zjišťují, že jedna z nich zmizela. Dívky od té chvíle spojuje děsivé tajemství. A nejsou samy, kdo ho zná... (HBO Max)

Diskuze

rezzzy

rezzzy (hodnocení, recenze)

No to si ze me delaji srandu! Tak jsem zvedava, jestli se v summer final episode fakt dozvime vse... ale ten planovany skok v letech? Myslite, ze to bude se stejnymi herci nebo zmena?

na příspěvěk reagoval beba789

Patw

Patw (hodnocení, recenze)

aeon

Tak on nikdo nečeká, že se s tím traumatem lehce poperou a vše zmizí jak mávnutím kouzelného proutku. Naopak, divím se, že Hanna je jediná, která se hned pustila do přeměny pokoje. Toto vše je na tom zajímavé. Ale rázná Aria, která chce Andrewa hned vidět ve vězení ačkoliv ví, že všechny stopy na něj ukazovaly až moc nápadně je trochu mimo. A to nemluvím o rázné Emily co objevila kouzlo zbraní. Sledovat to jak se holky perou s následky by se mi líbilo asi víc jak smyšlené nahánění Andrewa, který vlastně je určen jen k tomu aby nám prodloužil seriál o další sezónu. Teď se budeme zase motat v začarovaném kruhu alá kdo je Charles, jakou spojitost má s Ally, s Andrewem a co vše DiLaurentisovi tají.

aeon

aeon (hodnocení, recenze)

mne sa ten druhý diel páčil. Museli predsa ukázať, ako sa s tým všetkým dievčatá aj rodičia vyrovnávajú, čo ste ako čakali, že sa hneď všetko vyrieši?

na příspěvěk reagoval Patw

elizha

elizha (hodnocení, recenze)

Patw

suhlasim 6x02 maximálne sklamanie..........dufam ze sa to v tomto duchu nepotiahne dalsie casti..... samozrejme Andrew je len zase jedna velká zmotávka..... možno ma niečo za usami ale neni A.....neviem....isto Aliin tatko isto vie niečo o Charlesovi....kedy sa to dozvieme neviem

Patw

Patw (hodnocení, recenze)

Už teď to začíná být pitomý. Andrew možná nebude neviňátko, ale rozhodně to není A. Však i ta Aria to musí vědět, že A není tak hloupí/hloupá, že by za sebou nechal/a tolik stop.

na příspěvěk reagoval elizha

Sell

Sell (hodnocení, recenze)

Prvý diel novej série je skutočne veľmi dobrý, dúfam že sa celá séria bude držať na rovnakej ak nie lepšej kvalite!

aeon

aeon (hodnocení, recenze)

začiatok 6. série je skvelý, dúfam, že kvalita vydrží do najdlhšie. Charles je fakt magor. Len mi vadí, že dievčatá boli nezvestné niekoľko týždňov a ich rodičov za celú epizodu ani nespomenú. 

Kuzzie

Kuzzie (hodnocení, recenze)

Vždycky mě baví, jak jednou za sérii někdo přijde s tim, že se musí říct pravda..-A- mu to samozřejmě zkazí, páč je vždycky a všude, tak si radši vymyslí další tunu lží, ve kterých se pak plácaj celou sérii..je to vážně uplně neuvěřitelně na hlavu..:D

Ale všichni u toho vypadaj uplně neskutečně dobře..hlavně stylově, načesaně a nově :D

Mia...

Mia... (hodnocení, recenze)

A jsem fakt ráda, že jsem to nečetla, to bych byla naštvaná ještě víc :D .. ikdyž teda trošku vím, co se v knize píše ...

Mia...

Mia... (hodnocení, recenze)

Děs ... všichni máte pravdu. Vysvětlení o Jasonovu dvojčeti zní aspoń trochu logicky a zajímavě jak to podala GoldHair, ale pravda je, že už tam spousta věcí nesedí, na spoustu se zapomnělo, zbytečně to natahují a z čekání na další sérii taky nejsem zrovna unešená. Jsem ráda, že Mona žije, dost jsem to i čekala, ale je to totálně nelogické. Vážně nezapomenu na díl, kde zemřela a já ještě schválně sledovala, jestli mrkne nebo dýchá .. nic prostě! Jo, těší mě, že konečně přestali bejt blbí a řekli to aspoň rodičům, na to nadávám už dlouho ... i mě potěšilo, že Tenerová konečně obrací. No, už aby byl konec a já mohla nadávat na to, jak to posrali :D

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

PS: Opravdu nechápu, jak může Mona žít. Jestli takhle vypadá živý člověk, tak to teda jooo. :-D

na příspěvěk reagoval Sell

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

To byla zase vychcávka jako kráva. Víme toho ještě méně, než předtím a konec? Úplné nic, nic a ještě jednou NIC. Zase čekat do léta jako blbci. Už mě to opravdu začíná unavovat. Jsou jak praštění. Charles, Charles.. super, ale kdo to je? A je -A vůbec Charles? Na základě nějakých blbých kostek? No, nevím nevím. Každopádně jdu se vztekem spát. :-D Tohle mě zase vytočilo. Takové finále si příště můžou nechat.

Sell

Sell (hodnocení, recenze)

Od finále som čakala teda rozhodne viac, prvých pár minút bolo dobrých ale potom ,, a zasa nevieme kto je A ale nie som prekvapená, že nám to neukázali ... každopádne som zvedavá čo si ešte vymyslia pre ďalšie dve série

elizha

elizha (hodnocení, recenze)

Patw

ja si tiez myslim ze ten povestný charles ako A,,je len nejaka prava ruka..... lebo ako celkom nelogicke tam im pusti video nejakych surodencov dvojcat s aliinov matkou a ako...čo....ved nikde som nikdy v serialy nezachytila ze by Jason alebo alison mali dalsieho surodenca alebo Jason dvojca?....ako to je cele na hlavu postavene.....keby aspon nejaky naznak tam bol, niečoho ze ano..nie oni tam odputavaju pozornosť, kravinami.....a neviem kde moze byt toto z dajakych podla mna imaginárnych napoved v serialy jasne by ma fakt zaujímalo..... cele tie kecy a odhalenie, a pos**reme sa z toho bolo len pritiahnutie sledovanosti..... bolo mi jasne ze sa nič neudeje.... fakt neviem niekto niečo dakte postrehol ohladne jasonovho brata dvojcata, alebo nápovedy?......... ze to prekona odhalenie ezry, a spol? no nemyslim si....mna osobne najviac sokovala Mona, a aj toby....to fakt som si povedala ze čooo:DDD to boli zvraty v PLL nie tu dajaky blbko s menom charles.... čo nikto o ničom nevie.....sklamana som...........fakt ma to už nebaví... stále cakat, nič sa neriesi.... obávam sa ze 6 seria bude maximálne nelogicka zamotana este viac.... vsetko o odhaleniach nam vtrepu do poslednej casi 7serie........neprekvapilo by ma to...............fakt s tým rátam......... serial mal skoncit 4 seriou,,,..moj pocit z 1,2,3 neprekoná nič ani keby je A neviem kto..............uz je to kolotoc nakopenia informácii ktore nedavaju vyznam.... som zvedava ake zase teorie pojdu na Charlesa.......:D či niekto niekde postrehol nejaku info o surodencoch.......

Patw

Patw (hodnocení, recenze)

elizha

Bože další dvě série tohohle bláznovství?!? Tak jaký pak Charles nějaký A. Houby.. to se ještě stokrát změní za ty dvě série. ×D Charles tedy bude jen "pravá ruka" a tečka. No to jsem zvědav s čim přijdou. Hm. Už teď jsem z toho vyčerpaný. :D

na příspěvěk reagoval elizha

GoldHair

GoldHair (hodnocení, recenze)

Dobře, tak teď jsem to dokoukala a je to úplně někdo jinej... doufám, že sem nechodí nikdo kdo nemá rád SPOILERY, -A je pravděpodobně dvojče Jasona a měla by to být tatáž osoba jako Bethany. A teorie je taková, že tedy Charles (Dvojče Jasona) chtěl být holka a chtěl se vždy podobat Alison, jeho máma ho kvůli tomu dala do Radley... A za to jí pak zabil... A protože na Alison žárlil a chtěl být jako ona, udělal ze sebe -A čímž jí ničí život... :D To už zní zajímavěji :D

GoldHair

GoldHair (hodnocení, recenze)

Tak big -A je prej Charles! To je táta Ali, ne? Už jsem v tom všem pěkně zamotaná... :D ale jestli je to vážně on, tak já čekala něco víc šokujícího... 

elizha

elizha (hodnocení, recenze)

Patw

ešte maju byt 2 serie. aj 7 ešte.... nevidela som novy diel ale to čo som čitala no ako....sklamanie len podla názorov.

na příspěvěk reagoval Patw

Patw

Patw (hodnocení, recenze)

Je jasné, že se v tom tvůrci totálně ztratili a vlastně zápletky vymýšlely za pochodu. Už několikrát jsem si všiml, že některé body/události se přešli protože se stalo něco jiného a nebylo to nikdy vysvětlené. Teď to vypadalo, že tvůrci nevědí, co rychle vymyslet, jak to navléct a ejhle honem si vymysleli - vlastně ani nevymysleli jen otevřeli knihu a inspirovali se.. Škoda... no další/poslední série bude zajímavá.

na příspěvěk reagoval elizha

aeon

aeon (hodnocení, recenze)

no čakala som od toho finále niečo viac. SPOILER Jasonovo dvojča mi nepríde veľmi zaujímavé,SPOILER a už teraz sa bojím akým spôsobom to budú chcieť nasilu natiačiť do seriálu aby to dávalo zmysel. Myslím že tvorcovia sa v tom sami už stratili a bude to čoraz šialenejšie

Mia...

Mia... (hodnocení, recenze)

GoldHair

Cece, Maya a nebo někdo, kdo tam ještě ani nebyl. A zítra se to na milion procent nedozvíme, tím si jsem jistá :D

aeon

aeon (hodnocení, recenze)

GoldHair

Jenna, Maya, a viem, že to asi nebude ani jedna z hlavnej štvorice a tipovala by som aj Ariu. Ale aj tak si myslím, že sa zajtra vôbec nedozvieme, kto je A

Související novinky

ČSFD.cz exkluzivně z Warner Bros. Studios

ČSFD.cz exkluzivně z Warner Bros. Studios

02.11.2017

Natáčet kamerami v kalifornských Warner Bros. Studios, včetně lokací na jejich "guided tour", je zakázáno. ČSFD.cz se podařilo nejen získat povolení pro natáčení hned dvěma kamerami, navíc dostala k… (více)

Reklama

Reklama