Reklama

Reklama

Prolhané krásky

(seriál)
  • USA Pretty Little Liars (více)
Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2010–2017), 119 h 41 min (Minutáž: 39–60 min)

Tvůrci:

I. Marlene King

Předloha:

Sara Shepard (kniha)

Hudba:

Michael Suby

Hrají:

Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale, Shay Mitchell, Sasha Pieterse, Ian Harding, Laura Leighton, Janel Parrish, Holly Marie Combs, Chad Lowe (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(7) / Epizody(160)

Pětice patnáctiletých kamarádek si užívá večírek. Ráno však zjišťují, že jedna z nich zmizela. Dívky od té chvíle spojuje děsivé tajemství. A nejsou samy, kdo ho zná... (HBO Max)

Diskuze

Lenina666

Lenina666 (hodnocení, recenze)

beba789

a urazit někoho kvůli vlastnímu názoru je normální? (elizha: "bože,ty inteligent" - je jako kdyby napsala "bože ty si píča") :DDD

na příspěvěk reagoval elizha

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

elizha

No, hlavně fotky klamou. Téměř všechny z mé vlastní zkušenosti, takže urazit někoho kvůli fotce mi přijde jako absolutní hloupost, kterou dělají třináctileté děti.

na příspěvěk reagoval Lenina666, elizha

elizha

elizha (hodnocení, recenze)

beba789

Dakujem za pochopenie.:-) urazit narazkami na vyzor, je pre mna totalne ubohe.... lebo kazdy normalny dospelý clovek to nespravi.:-) :-) ale najdu sa aj takí ktorí sa v tom vyzivajú....to ze vidím tvár....neznamena nic.:-) ako si ty spokojna s odhalenim (podla nicku sudim ze si slecna.:-) ) :-) :-)

na příspěvěk reagoval Lenina666, beba789

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Lenina666

Jsi normální? Co někoho urážíš podle toho, jak vypadá? Ty se do někoho navezeš, že se mu směješ i přesto, že si to ty pochopila jinak. Teda, to jsi se předvedla.

na příspěvěk reagoval Lenina666, elizha

elizha

elizha (hodnocení, recenze)

Lenina666

tlieskam, odpoved na urovni..... zase inteligentna osoba, ktorá odpovedá na ,,urovni "pokusom o zhodenie, strapnenie. Ked sa ti niečo nejaky koment nazor nezda ako prve sa opytam, čo tym dany človek myslí...nie hned utočím....bože...no neznížim sa na Tvoju úroveň, urážaním.... vlastne človek ako ty neurazí. :DDDDD

P.S. si vyber či sa niekto díva malo na Tv ci cely deň.:DDDDDD

na příspěvěk reagoval Lenina666

Uživatel elizha smazal svůj příspěvek.

Lenina666

Lenina666 (hodnocení, recenze)

elizha

Jak jsem mohla vědět jak to myslíš, do hlavy ti nevidim, ale na ksicht jo :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

takový obezní morče, který sedí celý dny u TV :DDDDDDDDD ..

na příspěvěk reagoval elizha, elizha

elizha

elizha (hodnocení, recenze)

Lenina666

niekto tu nepochopil to ako som to smiatie myslela.:DDDDDDDDDDD myslela som to vzhladom k teoriam, ako ludia prídu vobec na niečo take ze charles moze byt aj baba..ako ich to vobec napadne taka teorie o preoperovaní..ked tak pozeras telku ci to napadlo aj teba:D.... bože..ty inteligent.... to aby si vedel/a o transkach nemusis cumet na telku.... ked v telke ta krmia len kravinami...... takze.... sa smej kolko chceš.:DDDDDDDDDDDD

na příspěvěk reagoval Lenina666

Uživatel Lenina666 smazal svůj příspěvek.

Uživatel elizha smazal svůj příspěvek.

Lenina666

Lenina666 (hodnocení, recenze)

elizha

Já se směju tobě....to není žádný fantazírování, ale realita...už jako malý byl transka, tak se pak nechal přeoperovat na ženskou...Jak bysis to jinak odůvodnila, hm ? Asi se díváš málo na TV

na příspěvěk reagoval elizha, elizha

elizha

elizha (hodnocení, recenze)

Urcite su tam chyby....napr. mamky, ..cece pov. Game over. A zrazu hop..na odchod liars.... neporozumela som tomu..ostalo to take otvorene....mozno ako pll pozname sa 11cast aspon okamihmi presuniem pred labor weekend ci co to bolo.:-) den ich odchodu....som zvedava co z toho Mar vykuzli....moj osobny nazor je vie preco to takto je...spravila...nesuhlasim s vyjadreniami nazormi rychlo natocene, podla teorii fanusikov. Priznam sa ked som citala tepriu o cece ako preoperovany charles.:-) smiala sm sa ze kam tí ludia fantaziou zajdu.....no som sa dosmiala.... tlieskam ludom co na to mali vobec fantaziu to vymysliet. Diel hodnotim vysoko...aj napriek sklamaniu rc bw.... v tom pripade dufam na peckovy pribeh ako sa k tomu sara dostala. Uviidme..dufam ze cast pride skor ako slubuju....

na příspěvěk reagoval Lenina666

Saf123

Saf123 (hodnocení, recenze)

Na to jak to bylo tahave, tak byl konec až moc rychlý :D a navíc co se stalo s jejich matkami? :D stále hniji ve sklepě i po těch 5 letech? :D

na příspěvěk reagoval GoldHair

rezzzy

rezzzy (hodnocení, recenze)

Lenina666 , beba789

OBSAHUJE SPOILER. Že by o -B? :D Nějaká Alina sestra přeoperovaná na chlapečka? :D Třeba by se konečně dostalo na Andrewa :-D Já jsem se těšila na nějaký šok - a nic :-( Cel poslední díl byl tak nějak splácaný, aby to vyplnilo mezery a bylo to děsně stěží uvěřitelné... :-( Třeba by mi tak nevadilo to rozuzlení, kdyby CeCe byla fakt otřesná (herecky). A taky jsem nepochopila celou tu linii se Sarou. A vůbec, stejně zbylo strašně hodně otázek.
Já se na 7 těším, jen se bojím, aby to nepohnojili...
Btw otázka do pléna - přejete si, aby holky po 5 letech stále byly s klukama? Třeba Ezriu bych zpátky uvítala.

Uživatel rezzzy smazal svůj příspěvek.

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Tak teda za mě palec nahoru. Představa. že by -A byl někdo, kdo se za celý seriál nikdy neukázal, je hrozná. Myslím, že na to, jak se v tom tvůrci zamotali, z toho nakonec vybruslili moc dobře. Jen ten konec teda. Mohl být ještě jeden díl, kde by se vše dovysvětlilo a úplný THE END. Nevím, o čem bude 7. série.

na příspěvěk reagoval rezzzy, rezzzy

Lenina666

Lenina666 (hodnocení, recenze)

Malýho bratříčka přeoperovali na velkou sestřičku CeCe :D to je konec tvl

na příspěvěk reagoval rezzzy

rezzzy

rezzzy (hodnocení, recenze)

Sylviiii

Alex jsem viděla asi před 20 lety :-) A Bianca byla taková pubertální vychrtlinka, kdo by ji srovnával s maminou Maggie? :D

Mia...

Mia... (hodnocení, recenze)

rezzzy

:D :D :D cože???? Alex, Bianca a Maggie je jedna a ta samá osoba? :D To nééééé, to musej bejt tři různé herečky prostě :D

na příspěvěk reagoval rezzzy, rezzzy

rezzzy

rezzzy (hodnocení, recenze)

Ten vykulený výraz, když jsem zjistila, že Maggie Cutler (bývalou přítelkyni od Ezry, tu s tím dítětem) hraje herečka, co hrála Alex ze seriálu Tajuplný svět Alex Mackové - seriál, který jsem každé ráno jako maličká sledovala na Primě v 8 ráno! A současně taky Biancu v 10 důvodů proč tě nenávidím po boku Julie Stiles a Heatha Ledgera. No tak to je góóól :-D 

na příspěvěk reagoval Mia..., Sylviiii

rezzzy

rezzzy (hodnocení, recenze)

beba789

Hele, ale za mě zatím dobrý. Je teda pravda, že snad někde kolem 4. série jsem u toho umírala, ale myslím, že se to zase zvedlo. Jinak s tebou ve tvém posledním příspěvku určitě souhlasím. Ale i přesto se tomu pocitu neubráním, přeci jen pár let člověk s nějakým seriálem žije, tak je to jako ztratit zvířecího miláčka... minimálně křečka :-)

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

rezzzy

Ale tak si uvědom, kam se to žene kvalitou :-) Raději ať skončí seriál a má úroveň, než ať jede do nekonečna a bez logiky.

na příspěvěk reagoval rezzzy

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

aeon

Tak potom nechápu, proč se dělat ještě 7. sérii, když takhle by se to mělo zakončit :-)

na příspěvěk reagoval rezzzy

aeon

aeon (hodnocení, recenze)

beba789

po desiatom dieli má byť časový skok o 4 alebo 5 rokov, teda sa dievčatá vrátia z vysokých škôl. bude to s tými istými hercami

na příspěvěk reagoval beba789

Související novinky

ČSFD.cz exkluzivně z Warner Bros. Studios

ČSFD.cz exkluzivně z Warner Bros. Studios

02.11.2017

Natáčet kamerami v kalifornských Warner Bros. Studios, včetně lokací na jejich "guided tour", je zakázáno. ČSFD.cz se podařilo nejen získat povolení pro natáčení hned dvěma kamerami, navíc dostala k… (více)

Reklama

Reklama