Seriál o mistru bojových umění bez mistra bojových umění, konečně tu máme posledního člena do party a opět se nezadařilo. Jessica byla táhlá a pomalá, Luke byl nudnej a tohle je tak nějak od každého něco. Jak je možné, že seriál o bojových umění o mistru a bijci na mě působí tak, že i Daredevil by mu netrhnul prdel a to je špatně. Jak je možné, že proti Daredevilovi Hand pošle desítky ninjů je tam tuna pořádnýho souboje, ale tady není nic, tady na pseudo mistra pošlou jen pár blbů. Jak je možný, že proti nim jde komando po zuby ozbrojené a vystrojené a bez výstřelu je přemůže i Claire bez výcviku? Jak je možný, že Danny chytne madam Gao, sváže jí a Claire prostě nezavolá Daredevila, který proti Handu bojuje? Těch chyb je tam prostě jak když nasereš, logických kolapsů nespočet, no prostě hrozný, vždy když má přijít akce, začne se něco tupě vysvětlovat, vyprávět a nakonec nic......naštěstí seriál zachraňují vedlejší postavy sourozenecké duo opravdu seriál žene kupředu, Harold je správně podlý a dábelský a madam Gao konečně dostává větší roli no a Coleen, na tu se pěkně kouká....bohužel seriál mě zklamal a nejspíš si ho nikdy znovu nepustím, stejně jako Luka a Jessiku, velká škoda......bohužel tvůrci nám lžou už v úvodních titulkách, kde je více kung fu, než v celém seriálu.(3.4.2017)

• SonGokussj

Danny mě moc nepřesvědčil... Znám trochu Iron Fista z komixů a animovaných seriálů a zde je bohužel úplně jiná osoba. Začátek seděl, ale jak se seriál vyvíjel, bylo to horší a horší. Celá série by se dala shrnout jedním výkřikem: Proč spolu víc nemluví!!! Snad každý rozpor by se vyřešil jen tím, že by si lidi říkali, co se děje, z čeho mají obavy, v jakých kruzích se nacházejí, co plánují... Protože tam nikdo nikoho prakticky na začátku nechce ani podvést, prostě jen tím, že se tam neříkají fakt, přesvědčivé věty, tak se příběh vždy stočí do nějaké blbosti a Danny se třepe víc a víc, bohužel to ani nedotřepe do konce a série najednou skončí. Posledních 30 minut bylo urychlení a nacpání 2 dílů do pár finálních myšlenek, které nikomu nic neřekly... A tak parádně to začínalo. Danny byl opravdovým Iron Fistem. Do té doby, než se začal třepat, nikomu nevěřit, všechny podezřívat a klepat se. Pivo v konzervě bych mu na konci série rozhodně nesvěřil... Další poznatek: snad všichni ve městě (ať už je to barman nebo babička přecházející silnici) umí Kung Fu... VŠICHNI... Zklamání :-/ Ani ten bratr-sestra nebyli moc přesvědčiví. Samé příběhové díry, nesmyslná rozhodnutí. A ten bratr snad ještě horší jak Danny. @Sydonai to zhodnotil na 2 řádcích naprosto konkrétně. 40 %(22.3.2017)

Pořád je to produkce Netflixu, takže úplně blbý to není, ale s ohledem na sestupnou tendenci dosavadních čtyř "marflixů" se začínám trochu bát, jak budou vypadat Defenders. Je samozřejmě těžký točit seriál o multimilionáři, jehož schopnost je rozsvítit si ruku - v tom měl Iron Fist asi nejtěžší postavení ze všech. Myslím, že nejrozumnější cestu by představovalo, kdyby si ze sebe tenhle kousek trochu utahoval (ve stylu ironického Ant-Mana), čímž by taky mohl v budoucnu trochu odlehčovat týmovku. Tvůrci se místo toho rozhodli, že pseudofilozofické blábolení o síle čchi a neschopnost poradit si s vlastním vztekem budou ta pravá lákadla, na něž se divák chytí. Ale abych jen nehaněl - choreografie a snímání bojových scén byly na velmi dobré úrovni a Rosario Dawson, která tentokrát dostala víc prostoru, dokázala občas výše zmíněné "mystické vytržení", do kterého se dialogy občas dostávaly, celkem uzemňovat.(30.3.2017)

Aktuálne najslabší Marvel v podaní Netflix (zatiaľ Daredevil 2 seasons, Jessica Jones, Luke Cage). V tomto ohľade jednoznačne vedie diabol z hell's kitchen. Slabý príbeh, málo tej pochmúrnej atmosféry a tajomna, katastrofické akčné scény, slabý záporák a hlavne, nevýrazný hlavný hrdina. Pripadalo mi to tak trochu teenage aj tými zvláštnymi nelogickými rozhodnutiami, situáciami a dierami v scenári. Jednoducho, chýbala tomu serióznosť. Dopozerané hlavne kvôli blížiacím sa The Defenders a pomerne dobre sa rozvíjajúcemu sa svetu Marvel.(10.4.2017)

• MatoFILM

Už dávno som nemal tak silné nutkanie napáliť niečomu odpad!, ale kvôli ako-tak slušnej prvej polovici to nespravím. Inak je Iron Fist ostudou, na ktorú sa v rámci spolupráce Marvel-Netflix tak ľahko nezabudne. Zápletka je mizerná a trápna, hlavný hrdina nevyrovnaný idiot, súrodenecké duo bezduché, otec otravný blázon, Claire už tiež pekne lezie na nervy a záporáci sa menia ako sa scenáristom zachce. Tým by som dal doživotný zákaz niečo písať, pretože to čo predvádzajú v druhej polovici je slohová práca na úrovni ZŠ. Dialógy ako od tretiaka, zvraty od druháka. Som zvedavý ako Danny zapadne do Defenders, pretože tak nezaujímavý hlupák tam v porovnaní s ostatnými nemá čo robiť. Daredevil je TOP, Jessica Jones nemá od dokonalosti ďaleko, Luke Cage bol naťahovaný a miestami trápny, ale mal atmosféru a vlastný face, Iron Fist je hnoj. PS: Rozmazávať tváre pri bojových scénach, aby nebolo vidieť kaskadéra ? Úbohosť prerazila dno.(31.3.2017)

• - Poprvé se postava Iron Fista objevila v roce 1974 v komiksovém sešitu "Marvel Premiere #15". (Bube1)

• - Do hlavní role byli zvažování herci Alain Moussi, Christian Howard a Luke Bracey, ale nakonec se jí zhostil Finn Jones. (Spidey3)