To je teda pěknej fisting, uplně ironickej fisting. Mělo by se tady ale víc střílet. A mělo by se ubrat těch flashbacků z padajícího letadla. Přehnanost a nesmyslnost bojovejch scén můžu překousnout, protože přece jen se ukáže, že kromě lidského kung-fu má i nějaké ty superschopnosti. Ale že je moc nevytahuje... Dost zklamali záporáci, kteří jsou až k ukousání nudní. Ruka ještě celkem šla, ale Meachumovic rodinka moc nenadchla. A takhle je to vlastně s celým seriálem. Finn Jones takovej průměrňáček, moc se tam řeší korporátní záležitosti a moc se tam kecá... a Danny Rand je často hrozně rozporuplnej. Nevěřil jsem mu to, lidově nežral. Ale úplně zatracovat to nemůžu, zatraceně. Něco to do sebe má.(4.11.2018)

ze solo Defenders nejlsepší hned za Daredevilem.Zatámco Luke Cage i Jessica Jones by potřebovali o pár dílů zkrátit a místy to byla celkem nuda,u Iron Fista ačkoliv i tady je pár hlušších míst jsem ten pocit neměl.Jelikož navíc nejsem znalý komisku,fakt jestli se seriál odchyluje a jak moc mě tentokrát netrápil.Teď jsem celkem zvědavý jak budou Defenders vypadat pohromadě...70%(19.5.2017)

Mám neskutočne zmiešané pocity. Dramatické situácie natočené prvotriedne, akčné scény dosahujú kvality Uweho Bolla. Herci nie sú len na parádu, hlavne tatko a syn Meachumovci sú výborný. Je to niečo medzi tri a štyri hviezdy. Horšie ako Jessica Jones a lepšie ako Luke Cage. Asi Daredevil na marvelovky príliš namlsal, keď ostatné mi už prídu ako slabý odvar.(13.4.2017)

• MatoFILM

Už dávno som nemal tak silné nutkanie napáliť niečomu odpad!, ale kvôli ako-tak slušnej prvej polovici to nespravím. Inak je Iron Fist ostudou, na ktorú sa v rámci spolupráce Marvel-Netflix tak ľahko nezabudne. Zápletka je mizerná a trápna, hlavný hrdina nevyrovnaný idiot, súrodenecké duo bezduché, otec otravný blázon, Claire už tiež pekne lezie na nervy a záporáci sa menia ako sa scenáristom zachce. Tým by som dal doživotný zákaz niečo písať, pretože to čo predvádzajú v druhej polovici je slohová práca na úrovni ZŠ. Dialógy ako od tretiaka, zvraty od druháka. Som zvedavý ako Danny zapadne do Defenders, pretože tak nezaujímavý hlupák tam v porovnaní s ostatnými nemá čo robiť. Daredevil je TOP, Jessica Jones nemá od dokonalosti ďaleko, Luke Cage bol naťahovaný a miestami trápny, ale mal atmosféru a vlastný face, Iron Fist je hnoj. PS: Rozmazávať tváre pri bojových scénach, aby nebolo vidieť kaskadéra ? Úbohosť prerazila dno.(31.3.2017)

V další komiksovce od Netflixu se zase povedl casting (od Lorase Tyrella přes Faramira a nácka z Banshee až po Jessicu Stroup nebo Jessicu Henwick) a pořád mě baví ten distribuční model, který dává větší možnosti než jen dvouhodinový film anebo klasický seriál. Iron Fist ovšem trpí uspěchanou produkcí a (oproti Daredevilovi) slabším produkčním týmem. Odnesl to nevypilovaný scénář a hlavně bitky, jejichž choreografii neměl kdo pořádně vymyslet a herci je neměli kdy pořádně nacvičit. Papírově největší mistr kung-fu z Defenders tak postrádá souboje na úrovni, jakou by si zasloužil. Nechápu proč znělka nepokrytě vykrádá hudbu z Tron: Legacy, jinak mě ale soundtrack míchající rap a elektroniku à la Jean-Michel Jarre baví. Mimochodem, to téma (jako bylo zneužívání u Jessicy a postavení černochů u Luka) jež zde tolik kritiků postrádalo, tu ve skutečnosti: CSR nebo-li Corporate Social Responsibility, viz všechno okolo společnosti Rand a manažerského přístupu Dannyho vs Meachumů. Jen je holt míň atraktivní a ke konci hodně ustupuje ninjům. Ve výsledku je Iron Fist pořád solidní komiksovka, která sice nedosahuje kvalit Daredevila a Jessicy Jones, ale předčí Luka Cage, o Arrow ani nemluvě.(17.3.2017)

• - Jedna z knih na polici u Mary (Alice Eve) se jmenuje „The Minds of Billy Milligan“ od Daniela Keyese. Kniha pojednává o prvním zločinu, který spáchal někdo s disociální poruchou osobnosti, tou samou nemocí kterou trpí Mary. (NiWi)

• - V závěrečné scéně je zmíněno jméno Orson Randall. V komiksech je tato postava držitelem titulu Iron Fist před Dannym Randem. Randall působil jako Iron Fist během první světové války, a byl to pravděpodobně on, kdo se objevil na archivních záběrech z první série. (NiWi)

• - Když Colleen (Jessica Henwick) a Misty (Simone Missick) žertují o tom, že by měli vytvořit společné duo, jde o jednoznačnou narážku na komiks, kde tyto dvě postavy tvoří duo zvané Daughters of the Dragon. (NiWi)