Po hodně civilním Lukeu Cageovi přišel Iron Fist se značně mysteriózním nádechem. K mému překvapení mě hodně potešil a nebýt toho lehkého propadu ve druhé polovině série, neměla bych si nač stěžovat. K dokonalosti tomu zkrátka chyběl větší tah na branku a občas až otravná naivita hlavního hrdiny. 1. série - 80%(18.8.2017)

Musím říct, že nechápu špatná hodnocení. Iron Fist je určitě lepší než Luke Cage a i Jessica Jones, že by lidem stoupli měřítka po druhé řadě Daredevila? Seriál není dokonalý občas tam trochu dostává na frak logika, ale i přesto se jedná o skvělý počin. Danny Rand je skvělý a ostatní postavy až na výjimky také, právě malý počet postav dává možnost lépe vyniknout příběhu. Děj je fajn a je správně kořeněný bojovými momenty, takže nenudí. Navíc je zde i nejvíce odkazů na ostatní seriály, takže to i ideálně vnadí na Defenders. Naprostá spokojenost!(7.4.2017)

• Ilhan

Oproti předchozím "Defenders" seriálům neskutečný guláš. Nevadil mi Finn Jones, ani ne tolik přehledné souboje, ale ten scénáristický maglajz. Chápu, že bylo potřeba toho stihnout hodně - představit postavu, dát jí nějaký příběh a hlavně udělat základy pro Defenders. Jenže kvůli všem těmto úkolům se seriál rozplizl do podivných, často epizodovitých linek, které nedávali funkční celek. 49%(4.9.2018)

Můj druhý nejvíce vyhlížený člen Defenders, Danny Rand, je konečně tady a já jsem nadšen. Poslední týden facebook spamujou hateři s tím, že hlavní postava by měla být žluté pleti a že seriál je shit, jenže opak je pravdou. Navíc v kontrastu s trošku míň povedeným Lukem Cagem je kvalitativní posun hodně znát a já byl první čtyři díly naprosto vtažen do děje a naopak mě spíš otravovaly bitky (což se ke konci obrátilo). 28.4. : Protože Netflix nerozvážnost neodpouští a já jednoduše neměl čas, tak mi to trvalo již tradičně docela dlouho dokoukat, ale povedlo se a já jsem velice spokojen. Bylo to divoké, problémy s námětem se s Iron Fistem nesly dlouho, vážně jsem se jeden čas bál, že seriál vůbec nevznikne. Ovšem Marvel s Netflixem se s tím popasovali, obsadili dobrého Finna Jonese (jo herecky to neni elita, ale sedí tam) a hlavně silné dvě ženské hrdinky v podobě Coleen a Joy, které rozhodně chci vidět i nadále. Někde se to i nepovedlo (Davos, sensei), ale bavilo mě v příběhu pokračovat, jednotlivé zvraty taky semtam překvapily a velkých wtf tolik taky nebylo. Tak to i dál sypte do mě! A Big Stan samozřejmě dohlíží. Nejlepší momenty : 1) Danny Teaching Colleen, 2) : Prásk do země! 3) momentka s Gao...9/10(18.3.2017)

Poměrně rozporuplný seriál, podobně jako Jessica Jones a Luke Cage po dvou sériích (Daredevil je výjimka, kvalitativně je na tom skvěle ve všech sériích a dokázal si mě získat). ----- PRVNÍ série: Prvních pár epizod se táhne podobně jako celá první série Lukea Cage, ale v průběhu se to naštěstí zlepší. Postavy fajn, opět platí, že bez pár z nich by se seriál obešel, ale nikdo mi tam vyloženě nevadil. Co se týče záporáků, tak ti z Daredevila (všech sérií) a Jessicy Jones (pouze první série) zůstávají nepřekonáni. Bitky se opět téměř všechny odehrávaly ve tmě, ale na to jsem si od Daredevila už nějak zvykla, aspoň že je hrdinova Železná pěst občas osvítila :). Čtyři hvězdy s odřenýma ušima proto, že ta story není moc extra a chtěla jsem vidět víc z K'un Lunu. ----- DRUHÁ série: Díky za zkrácení počtu epizod a moc, moc díky za účast Simone Missick alias Misty Knight. Hlavně naprosto skvělá Misty je tím, co zachraňuje nejen druhou sérii (u všech epizod, ve kterých byla, zajistila hvězdičku navíc) ale i celý seriál od snížení hodnocení na 3 hvězdičky. Sice se zlepšily souboje (někdy byly i za světla, Good job!), ale ten příběh mi to zase kazil. Snad až na tři epizody docela nuda, Sacha Dhawan se mi už v první sérii nelíbil a udělat z něj hlavního záporáka podle mě nebyla ta nejšťastnější volba, a Alice Eve nakonec taky celkem zklamání. A kdy konečně uvidíme Shou Laa? A nakonec, co sakra byla ta poslední epizoda? Teď už se nedivím, že byla v modrých číslech, tři hvězdičky hlavně za poslední scénu s Dannym a Wardem a za teaser na třetí sérii Daredevila. A jo vlastně, Ward a Joy se aspoň zlepšili, to je tak vše. ----- Byla bych pochválila znělku seriálu, kdyby tak výrazně nevykrádala soundrack z Tron: Legacy! (konkrétně skladbu The Game Has Changed - myslím, že kdo skladbu už někdy před tím slyšel, pozná to ve znělce na první poslech). V případě první série se to navíc netýká jenom znělky, asi ve čtyřech různých epizodách jsem zaslechla další různě upravené, přesto stále rozpoznatelné motivy ze soundtracku druhého Trona. P.S.: Tak třetí série překvapivě nakonec nebude, pokud v tom Disney nebude chtít na své streamovací službě pokračovat. Hodně zvláštní, čekala bych to spíš u Jessicy, Tak třeba budou Heroes for Hire. 7/10(13.12.2017)

• - Maska, kterou Danny (Finn Jones) a Davos (Sacha Dhawan) nosí při obřadním souboji, je identická s tou, kterou nosí Iron Fist v komiksech. (NiWi)

• - V závěrečné scéně je zmíněno jméno Orson Randall. V komiksech je tato postava držitelem titulu Iron Fist před Dannym Randem. Randall působil jako Iron Fist během první světové války, a byl to pravděpodobně on, kdo se objevil na archivních záběrech z první série. (NiWi)

• - V epizodě dojde opět k malému propojení seriálu Iron Fist s Lukem Cagem (od r. 2016). Když Claire (Rosario Dawson) půjčuje Dannymu (Finn Jones) tričko, řekne: „A friend of mine left it here“ („Nechal ho tady kamarád“). O chvíli později si Danny všimne, že jsou v tričku díry po kulkách a zeptá se, zda je kamarád v pořádku, načež mu Claire odpoví, že se má nejspíš líp jak on. Z toho můžeme usoudit, že tričko patří Luku Cageovi, kterému obyčejné kulky neprocházely kůží a nemohly ho tak zabít. (Koldyn)