Úvod není špatný, ale akce, která tady měla být minimálně tak dobrá jako v Daredevilovi docela hapruje a dokonce výměny za kaskadéra jsou hodně znát. Příběhově, trochu chatrné a doufám v řádné vysvětlení proč se Danny občas chová jako šiblouš. Finn Jones sem moc nesedí. I přes to všechno se na to dá koukat. Mystika to hodně vylepšuje, stejně jako propojovačky s Dardevilovým světem. Hip hop v bojových scénách mi hodně vadí.(23.8.2017)

• kenkaku

Přemýšlím jestli je to horší než Luke Cage... A řekl bych že ano. Luke Cage je jen nuda, není ale debilní. To se v případě Iron Dicka říct nedá. Chová se neustále jako debil a epizody jsou nacpané vatou a zbytečnostmi až to není hezké. Kung-fu souboje jsou lepší když v nich ten mamlas není (jeho Japonská kamarádka je bez chyby) a celkové kouzlo kung-fu seriálu jde pod zem díky naprosto selhávajícímu scénáři, který nemá šanci zaujmout ani omylem.(8.5.2017)

Celkově byl seriál velkým zklamáním. Po zhruba pěti nadějných dílech, kdy v pomalém tempu odhalovali tvůrci pozadí a historii Dannyho a směřovali ho k převzetí společnosti, se bohužel všechno zvrtlo a seriál ukázal svou pravou tvář. Danny je dřevo, jeho postava je otravná, nelogická a patetická. Dějově je to totálně přehnané a slabé. Souboje nudné a strojené, to, že tam za deset dílu zemře snad jediný člověk, tomu taky nepřidá. Záporáci se proměňují a jsou k smíchu. Celkově je to nevýrazné, béčkové a nezajímavé. Nejslabší člen Defenders, který by klidně mohl zemřít a nikdo by neuronil slzu.(24.3.2017)

• Yoda sama

Toto bolelo. Daredevil mal všetko, Jessica aspoň znesiteľný príbeh, Luke aspoň atmosféru. Ale Iron Fist postráda elementárne veci a každým momentom bol seriál viac a viac na smiech. Zlyháva na poli toho, čo by mu malo ísť najlepšie a to bojové scény, príšerná choreografia a strih, každá jedna postava je otravný idiot a najsmutnejšie je, že tá hlavná najviac, príbeh je zmes na seba náhodne naskaladaných liniek ktoré do seba smiešne nasilu zapadajú a z diváka nevytiahnu žiadnu emóciu. Neviem a ani asi nechcem vedieť, kde sa to celé pokazilo, vydržal som to len z číreho záujmu o Defenders. Druhu sériu, ak vznikne, obídem oblúkom.(18.7.2017)

Konečně přišla poslední součástka velkého Marvel/Netflix projektu Defenders. A byl jsem na ní zvědav, stejně jako na všechny části předtím. Nebylo to sice očekávání tak velké, že bych nemohl dospat dne, kdy se začne vysílat, ale věděl jsem, že tohle na mém watchlistu prostě místo mít bude. Takže jsem přišel večer z práce, naladil první díl a nechal se bavit. Když jsem ho dosledoval, tak mě zajímalo, co na to říkají ostatní a zvídavě se podíval na zahraniční recenze, které Iron Fist trhají na kusy... Až jsem se zarazil a zauvažoval, jestli jsme opravdu viděli ten samý seriál. Komiks neznám a origin nezní nijak zajímavě - bílej boháč se na pár let ztratí a pak se vrátí do svého města, aby pomocí nově nabitých sil bojoval na straně dobra. To už jsem párkrát slyšel, ale nevadí mi to. Danny Rand je pro mě úplně neznámá postava a v pilotu mám možnost se s ním setkat úplně poprvé. A musím říct, že na mě působí vcelku dobře až na to, že je často velmi naivní. Celkově považuji za velké plus obsazení. To je neokoukané, i když zároveň povědomé. Hlavně pro fanoušky Game of Thrones nebo Banshee. Osobně mě nejvíc bavila postava Colleen a pak Warda, u obou bych si přál větší prostor v další řadě. Navíc to podle mě má něco, co vás k obrazovce přilepí a naláká vás na sledování celé série. A to oceňuji, protože třeba Luke Cage to neměl. Pokud vás bavil libovolný (nebo všechny tři) předchozí kousek, který díky spolupráci Marvelu a Netflixu vznikl, tak doporučuji neváhat a pustit se i do tohohle...(24.3.2017)

• - Na začátku projektu širší veřejnost projevila vysoký zájem o to, aby hlavní roli ztvárnil herec asijského původu. Když byl obsazen Finn Jones, snesla se na tvůrce velká kritika ze všech stran, včetně několika zaměstnanců Marvelu, jako například scénáristky Marjorie Liu nebo herečky z Agentů S.H.I.E.L.D (od r. 2013) Chloe Bennet. Kritika se také projevila i v raných recenzích. (buzzwoody)

• - V seriálu je hojně vidět americká značka sportovního oblečení a boxerských potřeb Everlast. (NiWi)

• - V epizodě dojde opět k malému propojení seriálu Iron Fist s Lukem Cagem (od r. 2016). Když Claire (Rosario Dawson) půjčuje Dannymu (Finn Jones) tričko, řekne: „A friend of mine left it here“ („Nechal ho tady kamarád“). O chvíli později si Danny všimne, že jsou v tričku díry po kulkách a zeptá se, zda je kamarád v pořádku, načež mu Claire odpoví, že se má nejspíš líp jak on. Z toho můžeme usoudit, že tričko patří Luku Cageovi, kterému obyčejné kulky neprocházely kůží a nemohly ho tak zabít. (Koldyn)