Rapl

Česko, (2016–2019), 26 h 4 min (Minutáž: 58–70 min)

Režie:

Jan Pachl

Scénář:

Jan Pachl

Série(2) / Epizody(26)

Recenze uživatele stone k tomuto seriálu (4)

Série 1 (2016) (S01)

Kluci ze skutečné mordparty musí uchcávat. smíchy. Česká televize chtěla ušetřit na profesionálním poradci a tudíž je pan Pachl za mimoně i se svým scénářem. Vraždy zásadně řeší krajské oddělení a ne okresní policajti a určitě ne tak, jako tady tihle:)) Když policajt nepozná mrtvolu a musí přijet patolog, aby zjistil že to mrtvola není, tak to už je fakt silný matroš... Nehledě na to, že Hynek Čermák je ubytovaný v chaloupce, ze které jakoby minutu před tím vykopali nějaké sudeťáky. Ale jinak dobrý :) Hlavně ať se to nedostane mimo českou kotlinu, nebo zase budeme populární..... ()

Exekuce (2019) (S02E01)

Nejhorší je, když vám na konci kriminálního příběhu musí pointu někdo objasnit. A ta ustřelená scéna s Pavelkou a sprejem, něco tak pitomého jsem už dávno neviděl. Nemluvě o dalších faktických nesmyslech. Pan Pachl si buď u scénáře dobře zahulil nebo je velký ignorant. ()

Operace Ofsajd (2019) (S02E02)

Po druhém díle je jasné, že je to parodie na kriminálky. Pan Pachl nás chtěl vtipně pobavit. Ale je to spíš k pláči. ()

Echt gold (2019) (S02E03)

Myslel jsem si nejdřív, že je to parodie na kriminálku, ale on byl pan Pachl jenom vožralej. ()