Wonder Woman 1984

• USA Wonder Woman 1984 (více)
USA, 2020, 151 min (Alternativní 145 min)

V pokračování očekávané komiksovky se tentokrát ocitneme v osmdesátých letech. Proti superhrdince Wonder Woman budou stát dva záporáci. Max Lord v podání Pedra Pascala (seriál Hra o trůny) a také Cheetah s tváří herečky Kristen Wiig (Marťan). (Vertical Entertainment)

boudiccaw

Jsem asi cvok anebo je to u mne už asi zvykem, že nepluji s proudem, ale za mně skvělá hudba Hanse Zimmera, skvělý námět, jak moc a nebo málo ke štěstí stačí a jak velká je síla sugesce a přání. Opravdu za mně obrovský námět a slušné akční scény....já jsem prostě 100%spokojená... ()

SavagerXx

Příběh filmu a jeho hlavní dějový linky jsou tak neskutečně a otravně naivní. Záporačka která je "ošklivá" protože se oblíká jinak a nosí brýle je ohraný klišé. Došlo i k naprosté ignoraci jakéhokoliv propojení s předchozími filmy. Diana umí to co v budoucnosti ještě neumí a celkové otočení tématu prvního filmu kde se postava (teď Trevor) diví všemu co vidí mi přijde jako těžkej lazy writing. Ani pěkná Gal Gadot nedokáže zachránit hloupý scénář, ošklivé CGI a celkově byl děj filmu zbytečný a těžko uvěřitelný. Tomuhle filmu pandemie uškodit nemohla, protože i v kinech by byl špatný. ()

knedliiicek

Každý ať se podívá úplně do konce a hodnotí. To je hold dnešní svět, první soudit a ani nepoznat. Bečel jsem 🙃 sice přehnané efekty (ikdyž k tomuto žánru proč ne), ale užasná pointa dnešního světa. 🙏 ()

BigJohn02

No nevím. Předělat válečnici na Mirku Dušínovou nebyl úplně dobrý nápad. Spousta lyrické vaty dá vyniknout mizernému herectví Gal Gadot, naštěstí s krásnýma nohama. Zkrátit, daleko líp sestříhat, sem tam nějakýho šmejda zabít a mohl by to být slušný film. ()

Geon

Pokračování úspěšného prvního dílu od DC. V tomto případě se o nic takového nejedná. Obsazení je sympatické a místy i pobaví. Také akční scény mají vcelku dobrou choreografii a spád. To je však se soundtrackem vše co stojí za nějaké vyzdvihnutí. Na příběh se dá nahlížet jako na originální počin nebo naopak na nedotažený a neobstojný v obou případech má nicméně trhliny. Působí to spíše jako romantický film zasazený do 80. let než akční a superhrdinský film. Atmosféra 80. let je dobrá, ale není pro příběh nijak klíčová. Snad se závěr trilogie vydaří více… ()

darius1706 odpad!

Právě jsem se dosmál a smál jsem se fakt dlouho. Důvodem této zábavy bylo, že jsem si při sledování tohoto dílka v duchu řekl, že to snad musela točit nějaká feministka léčící si vlastní životní komplexy. A po dokoukání vyrazil nadávat na CSFD a hele, zase Patty. Tak jdeme do ní, přátelé. Předně - film byl patlanina všeho možného, v podstatě se to celé různě rozpadalo a lepilo, ale ten ukrutánsky dlouhý film nedokázal držet ani chvíli nějakou linku (vyjma toho, že Pedro je zloduch a i to nakonec padlo), skákalo se sem a tam a bylo to vlastně o ničem. Patty tam zamontovala vše, co do červené knihovny patří - dětičky, obživlý přítel, zneuznanou chudinku, co je najednou za frajerku atd. Dokázala tam zamontovat práva žen, chudobu, válku, Rusko, atomovky, vesmír, tanky, prostě na co si člověk vzpomene, to tam bylo. Dokonce WW začala lítat jako Superman. Pak mi není jasný, proč měl Pedro čínského syna, ale nutno říci, že to kluk zvládl v pohodě a i když to moc nedávalo smysl, tak to při té mizérii bylo vlastně OK. No a stejně, jako u předchozí, tak se mi moc nelíbí Gal Gadot, jednak jo ženská, ale hlavně jako herečka. Chtěl jsem dát alespoň něco za Pedro Pascala, který si tu roli vyloženě užíval a místy i roztomile přehrával, jenže těch 145 minut bylo natolik vysilujících, že i tohle světlejší místo naprosto přebijí. Je mi záhada, co se za poslední dobu Patty v životě přihodilo, protože předchozí díl byl přeci jen lepší a na ty dvě hvězdy, co jsem mu dal, to prostě bylo. Tohle ale fakt ne. ()

eexDon

Für mich - 65%, - /závěrečný fight zas o ničem, jako v jedničce, výlevový scény taky o ničem, dobrá půlka filmu se táhla/, + /úvodní olympiáda amazonek dobrá, hlavní myšlenka se šutrem splněných přání ucházející a pošahaný Pedro Pascar docela dobrej/, hodnocení - horší pokračování 1. dílu, poněkud rozbředlé, protahované, takový mix romantickýho filmu a komiksovky, jaksi to šlo, ale jednička lepší ()

stuj

Blbost. Jedna hvězdička za hudbu Hanse Zimmera a pak i možná i za padoucha Pedro Pascala, páč mi začalo být sympatické, s jakou chutí každému plnil přání. :) Ale jinak to byla s prominutím hovadina. ()

starkiller1 odpad!

Pokud se vám líbil první díl,tak budete velice sklamaní a naštvaní z tohoto špatného filmu.Nic tu nefunguje,herecké víkony jsou otřesné . Vizuální efekty místy vypadají,jako z béčkového filmu. Opravdu nedoporučuji. Ztráta času. ()

Wineeee

Tento film je... zklamáním. Začátek byl skvělý, bitva mezi tím kdo bude vítěz a plus hudba od Hanse Zimmera, byla prostě skvělá. Ale po skvělém startu vidíme jednu bitvu, která se snaží být co nejvtipnější jak může. Poté následují klišé jak nepopulární holka se skamarádí s "populární" holkou a prakticky hodina filmu je za námi, poté to začíná být nuda. Legenda o té Amazonce která se obětovala, byla hezká a asi moje nejoblíbenější scéna z filmu... Závěrečná bitva byla zbytečně natahována, zvláště u té její "kamarádky" a samozřejmě to nedokázal vyhrát ten záporák, protože proč ne a to je konec filmu a všichni jsou šťastní? Silné a dobré scény pak nahrazují nudné scény s klišé... A jen jedna postava mně přinutila mýt smutný pocit a to syn záporáka. Klasický superhrdinský film, ale je nudný a málem jsem usnul. 45% ()

Marissa33

Zlé, zlé, zlé. Bol problém to dopozerať. Škoda, jednotka bola dobrá, ale toto bolo fakt zlé. Autori si to asi ani nepozreli kým to šlo do kina. Trailer lákal na dobrý film čo sa v reáli absolútne nepotvrdilo. Bizarne vykreslené 80 roky, dejová linka zvláštna, potenciál brnenia, ktoré by si asi mala zaslúžiť ako Thór kladivo nulovo využitý. Len tak sa váľalo v šatníku a vydržalo ehm no asi 2 minúty. Schopnosti, ktoré v budúcnosti nemala ako lietanie a pod.  DC má pár dobrých projektov, ale WW84 sa medzi ne určite nezaradí. Ešteže sa tento film dá z celkového konceptu vypustiť akoby sa nestal nakoľko nevplýva na súčasnosť. ()

StarFsh

Pokus o inteligentnú komiksovku. Premisa nie je nijak prevratná. Myslím, že prvý krát sa objavila v knižnom Stalkerovi. Gal Gadot, ako úplná neherečka vie iba robiť ksichty a pózy, čo je na nejaký hlbší psychologický film sakramentsky málo. ()

kepejo odpad!

Hloupější a ošklivější film jsem ještě neviděl, ty 2,5hodiny mi už nikdo nevrátí. Ač mám Gal Galdot v oblibě ale tady herecky naprosto propadla, stejně jako všichni ostatní. Trapné triky a mizerné vizuální efekty. ()

Foghorn odpad!

Ne. Kompozičně nesourodá slátanina podivné snahy o aktivismus, akčních scén, které jsme viděli už v traileru a tolika plot holes, že se divím, že tohle někdo vůbec pustil ven. Vyvrcholení filmu nedává absolutně žádný smysl, finální bitva se záporačkou je v noci a pod vodou (??), poslední záběr filmu vypadá jako nějaká straight to TV romantická vánoční komedie z rakouské produkce a všechny postavy se chovají, jako že poprvé v životě řeší jakoukoli situaci. Když se Diana učí létat, z nějakého důvodu hraje track z filmu Sunshine (zdroj: Filmento, Youtube), což je blbý, protože to mohla být asi jediná scéna z filmu, která za něco málo stála. Ten film je neuvěřitelně špatný. Pedro Pascal je národní poklad. ()

Gamora

Wonder woman z roku 2017 je jedním z nejoblíbenějších DC filmů, proto když jsem zjistila že bude pokračování byla jsem velmi šťastná, ale po shlédnutí filmu jsem byla velmi zklamaná. Začneme tím že se film odehrává v roce 1945, takže po první Wonder woman ale před Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti a Justice League, což je problém, když ve filmu má schopnosti které ve filmech které se odehrávají potom nemá. Jako například že umí zneviditelnit objekty, nebo že umí létat, a její laso které přinutí lidi mluvit pravdu najednou má dalších deset funkcí, které předtím ani potom nemá, navíc ve filmu nemá ani její ikonický meč a štít. Další věc která nedává smysl je cíl záporáka, nevíme co přesně chce, když získá kámen který plní přání předpokládáme že si bude přát peníze, nebo aby se stal ropným baronem kterým chce být, ale to se nestane, protože si přeje být tím kamenem, což je blbost, proč by si přál být kamenem co plní přání? navíc to co dělá ve filmu je nesmyslná a hloupé. Ale i přesto mě na filmu nejvíce naštval vedlejší padouch, tím je totiž Cheetah Wonder womanina nejznámější záporačka z komiksů. Ta má ve filmu odporné CGI a navíc v noci aby nebyla vidět. Celý film mi přišel zbytečný, a jako by do celého DC univerzita vůbec nepatřil. ()

Karlito74

Dvě hvězdičky z nostalgie, přece jen jsem dětství trávil v osmdesátých letech. A Gal Gadot je pěkná žena na rozdíl od konkurence. Jinak je to typické AP ( americká píčovina) vzniklá z komplexu absence vlastní dlouhé historie. ()

wistar

opravdu smysl nedávající film(Patty si psala scénář), záporák pitomý, akce pitomá, zbytečný úvod, zbytečně natáhnutá stopáž, ten film si užijou cca 10tileté holky, ale má to být pro starší. Pořádnou chválu si zaslouží jen herci. Lepší 4.5/10 ()

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start

20.08.2023

Warneři se sice můžou do konce rukou plácat po zádech za to, jak moc se jim vyplatila sázka na Barbie v režii Grety Gerwig s Margot Robbie v hlavní roli, jenže bokem růžového megahitu se studiu v… (více)

Mortal Kombatu se daří. Bude dvojka?

Mortal Kombatu se daří. Bude dvojka?

28.04.2021

Analytici si opět hráli s diváckými přehledy a statistikami a nově tak víme, jak se na streamovací službě studia Warner Bros. dařilo herní novince Mortal Kombat. A šéfové z HBO Max si nejspíš mnou… (více)

Godzilla vs. Kong je králem box office

Godzilla vs. Kong je králem box office

04.04.2021

Kina se alespoň v zámoří a taky v Číně pomalu ale jistě vrací zpátky k životu. Už nějakou dobu tak bylo jasné, že první větší film, který se v kinech bude promítat, pravděpodobně nasytí poptávku a… (více)

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021