Sebevražedný oddíl

• Česko Sebevražedný oddíl 2 (více)

Režisér James Gunn uvádí akční dobrodružství superhrdinů Warner Bros. Pictures Sebevražedný oddíl, těšte se na partu nejdegenerovanějších delikventů světa DC, kteří umírají touhou zachránit svět. (Vertical Entertainment)

TheAnimalOne

V žádném případě nelze být tento film srovnáván s odporným originálem, jedná se o šílenou jízdu a je jasné že DC dalo Gunnovi absolutní volnost a řeklo mu něco jako: “Tady máš prachy a dělej si co jen kurva uznáš za vhodný” a to se mi sakra líbí. Postavy mají duši a dokonce si narozdíl od předchůdce pamatujete jejich jména. Všechno to podtruhuje skvělé herecké obsazení a ten Rkový rating bez kterého si to nedokážu snad ani představit. Podtřeno a sečteno jedná se o vcelku velmi chutný bonbónek tohoto léta u kterého bych se zcela jistě nebránil pokračování. Dávám slabších 9 z 10 ale co už…tu pátou hvězdu si to zaslouží hlavně za to že DC konečně vypustilo něco poživatelnějšího co mě pohladilo na duši…a na penisu. ()

Natt

Gunn ma nepresvedcil s Star Guardians .. ale toto bola pecka. Pravda  prve 2/3 boli "bozi" ..posledna "1/3" bola len dobraa ,,,ale celkovo ..  super !!! Jedine co ma "sere" (hneva ;) je .....Spoiler .... Flag(a mozno aj Boomerang :) ..nech prezije  do "trojky" ....a..."shut up and take my money" ;) ()

Andrew88cz

O stupínek lepší jak předchozí verze z roku 2016. Naprosto perfektní efekty + poměrně vkusný obsazení ač pro mě zo byla většina neznámých superhrdinů, tak film bavil a docela jsem se i nasmál. Vypadá to, že DC se probralo z kómatu a začíná Marvelu víc než konkurovat! Příjemná čtyřhvězdičková oddychovka. (7/10) ()

flanelek

Parádní film, naprostá bomba. Nejvíc mě pobavil závěr, kdy svět nezachrání před mega záporákem ten OP hrdina, ale tak obyčejný živočich jako je krysa. Jen mám strach, že takový film kromě Deadpoola zase dlouho neuvídíme ()

hdraf

75% - Čekal jsem trochu víc. Začátek super akce 1. týmu. Černá šéfová je super, lentilky a hlas Stallona Shark taky.  Největší problém mám se záporákem - tou Hvězdici. Možná, že kdybych neviděl záporáky jako Voldemort, Thanos, Darkseid... Jinak od DC asi očekávám spíše temnou atmosféru. Ale jinak fajn kousek. ()

ReproBoy

Ale jo. To je tak, když čekáš hovno a vypadne z toho pecka. Trochu mi to přípomínalo  @The Boys :) A to je dobře. Konečně se toho džejms v tý dnešní debilní zakomplexovaný době nebál a vytasil kule. Chvilkama bizardní a kdyby to bylo natočený normálně, tak tomu dám tak jednu hvědu, a nebo dvě, protože je to chvílema takový @sharknado :) Ale supr, pobavil jsem se a hvězdička má hvězdičku. ()

ferdomravec

Musím to porovnat s deadpoolom. Ten bol zároveň najlepsia komedia za poslednych 10rokov. Tu som sa vela nenasmial. Samozrejme hlášky boli ale … inak slušná zábava to Urcite an ()

tonysawer

Jako ten smích kolegů ajťáků, když se objevil ten harddisk byl k nezaplacení :-D Dlouho jsem se tak nebavil v kině! Musím dát plný počet! ()

Skimmy

Jako proč ne, od DC a v poslední době ani od Marvelu nemám bůh ví jak vysoká očekávání, ale tento kousek? Ten se povedl, bavil mě, rozesmál mě, soundtrack rovnež skvelý! ()

Zagger odpad!

nechal jsem se opit hodnocenim a... nudil jsem se solidne a pulku filmu jsem mel prst na klavesnici na sipce doprava a seekoval. Seems I'm too old for this shit, teenagerovske roky uz mam davno za sebou, kdybych si daval mene pozor, mohli se na to divat mi vlastni teenageri a treba by tomu dali 5*. Soundtrack nebyl spatny. ()

mdf

Další komiksovka ,kterou asi sponzoruje nějaký kolumbijský nebo mexický kartel plnými hrstmi.Brutální výplach všeho možného od uchylného režiséra. ()

DavHav

Nový Sebevražedný oddíl je pravděpodobně nejdražší artový film na světě: silná režisérská vize, do které studio moc nemluvilo, a která je určena jen pro omezené spektrum diváků.  Film na mne působil, jako kdyby se spolu vyspali Avengers a Zachraňte vojína Ryana a tomu, co vzniklo, šli za sudičky Super (od Gunna), Bad Taste a trochu i Sedm statečných. Já si to celé náramně užil, ale nenapadá mne, koho z rodiny bych na to mohl vzít do kina - kromě zábavných postav a sympatické akce očekávejte hektolitry krve, kýbly mozků a vnitřností. ()

CHIPOSS

Sebevražedný oddíl je jednoznačně prostě jedna z nejhorších věcí vůbec. Nemá to hlavu ani patu ani tělo ani nic. Prostě od samého počátku série sebevražedného oddílu to jde čím dál tím víc do pryč. Ztráta času. A pokud na to někdo šel do kina, nedejbože si to koupil někde na streamu, tak ztráta peněz. ()

DivisorSVK

Neočakával som nič od tohto filmu ale nevedel som či plakať alebo sa smiať :D Pre mňa to bola skôr ako paródia ako bežná komixovka nak som to bral s nadhľadom a na vtípkoch som sa celkom bavil a za Harleyino vystúpenie pri úteku z väzenia bola paráda ( pripomenulo mi to Colina Firtha v kostole v Kingsman :D ) 3* EvilPhoEniX nej za posledných 5let? dúfam že žartuješ ()

honza.kuzel

Tak originalita tomuhle vážně nechybí. Nevím kdy naposledy, jestli vůbec někdy, jsem viděl podobný bizár. Ale asi je to většinu času i zábava. ()

Ondra84

No nevím asi se na to budu muset mrknout ještě jednou..... Ten poslední rádoby zaporak je fakt mimo a vůbec tam nesedí... ()

jethrotull odpad!

Nepochopim preco,zaco a z akeho dovodu moze niekto tatocit takuto absolutnu stupiditu a kravinu.Aky zmysel ma tento film? Na to nedokazem najst odpoved. Jedine co viem,ze IQ ludstva ide rapidne dolu podla toho ako sa ludia spravaju a ked takyto odpad ma tak vysoke hodnotenie. ()

Kalor1

Nasledujúca recenzia obsahuje spojlery. Celkovo je film dosť krvavý a skôr ako deju dáva mnoho krát prednosť práve bojom a efektným zabitiam. Rýchle a niekedy aj komické úmrtia našich antihrdinov prekvapili a hlavne hlúposť niektorých z nich (Mongal, T.D.K.) ma nútilo opýtať sa ako je možné, že prežili tak dlho? Trošku zamrzí smrť kapitána bumeranga a na záver aj Flaga ale ak mám byť úprimný čakal som, že on zomrie už v prvom filme. Smitha nahradil Elba a plní skoro takú istú funkciu s jediným rozdielom tým je trošku akčnejší vzťah s dcérou, ktorý trošku dopĺňa aj ratcatcher 2. Peacmaker bol zaujímavou postavou a pôsobil na mňa ako kapitán amerika DC universa. Na pobavenie bola postava polka dot mana a jeho komplexov s matkou na zamyslenie bola jeho smrť a útok na nohu Stara pri čom ho mohol jednoducho zabiť ak by mieril na oko. Najväčším sklamaním pre mňa bol výborne obsadený ale zle napísaný Thinker, ktorý je v podstate nie príliš inteligentný a tiež plní len komickú vložku v tomto filme. Osobne to vnímam hlavne ako nepochopenie danej postavy a jeho schopností, ktoré nedostali vo filme žiadny priestor. Harley bola proste Harely a robila to isté čo v predchádzajúcich filmoch (čo je dobre). Film sa oplatí pozrieť aj keď treba dodať, že animované verzie boli čo sa týka príbehov spravené o niečo lepšie. ()

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

10.10.2023

Po měsících mlžení a kontradikcí ze strany Jamese Gunna, nového lodivoda filmového DC univerza, server Variety konečně může potvrdit, že se hlavní herecké hvězdy Gal Gadot, Jason Momoa a Ezra Miller… (více)

James Gunn upřesňuje restart DC

James Gunn upřesňuje restart DC

15.07.2023

James Gunn získal dohled na DC filmy

James Gunn získal dohled na DC filmy

25.10.2022

Hollywood se po delší době opět mírně otřásl v základech, to proto, že režisér a scenárista James Gunn byl studiem Warner Bros. Discovery potvrzen do role jednoho z šéfů sekce DC films. Kompletní… (více)

Kdo povede komiksovou týmovku Thunderbolts?

Kdo povede komiksovou týmovku Thunderbolts?

06.09.2022

Za pár dní odstartuje disneyovská akce D23, na které má mít kromě jiného prezentaci také šéf Marvelu Kevin Feige. Údajně nás pak čeká pár novinek, na které se nedostalo během Comic-Conu, včetně… (více)