Nadměrné maličkosti

všechny plakáty
TV spot 2
Česko, (2004–2007), 12 h 18 min (Minutáž: 27–53 min)

Předloha:

O. Henry (povídka), O. Henry (kniha), Anton Pavlovič Čechov (kniha) (více)

Miroslav Donutil, Pavel Zedníček, Josef Somr, Jiří Vacek, Leoš Suchařípa, Jiřina Bohdalová, Jan Zajíček, Miroslav Berka, Zuzana Bydžovská, Miroslav Táborský, Vladimír Javorský, Stanislav Zindulka (více)

Série(4) / Epizody(19)

Recenze uživatele Paity k tomuto seriálu (9)

Případ mediálního trpaslíka (2004) (S01E03)

Vůbec jeden z nejhorších dílů v rámci cyklu příběhů Nadměrné maličkosti. Tohle se scénáristům nepovedlo. ()

Vše pro syna (2004) (S01E04)

Nadměrné maličkosti považuji za takové propracované bakaláře, příběhy lidí, kterým se tohle během jejich životů skutečně stalo. ()

Drámo (2004) (S01E05)

Mám docela rád tyhle komedie s Petrem Nárožným. Je to vtipné, nevtíravé. ()

Léčba neklidem (2004) (S01E08)

Docela bych rád věděl, zda se někdy někomu stalo to, co se stalo v těchto Nadměrných maličkostech ve vlaku. ()

Nehoda (2005) (S02E01)

Vcelku průměrná záležitost v rámci cyklu Nadměrné maličkosti. Potěší však zejména Veronika Freimanová. ()

Hypnóza (2005) (S02E02)

Jestli někdo napíše, že tohle patří mezi to nejlepší v rámci cyklu Nadměrné maličkosti, tak mě asi trefí. ()

Dámský gambit (2006) (S03E01)

Tyhle nadměrné maličkosti pro mě především orámovaly děsné herecké výkony, které byly až za hranicí mého posunutého vkusu. ()

Jubileum (2006) (S03E02)

Hodně komedií a i bakalářských příběhů bylo právě na téma oslavy nějakého jubilea. Ale myslím, že nemusíme sahat ani po filmu a známe to z vlastních životů, co se někdy všechno může stát. ()

Manželé roku 2006 (2007) (S04E02)

Tyhle ty milenecké Nadměrné maličkosti jsou sice dobré, ale tak dlouho chodíš se džbánem, až se ucho utrhne. ()