Dempsey a Makepeaceová

• Velká Británie Dempsey & Makepeace (více)
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní
Velká Británie, (1985–1986), 24 h 46 min (Minutáž: 44–96 min)

Tvůrci:

Tony Wharmby

Hudba:

Alan Parker

Michael Brandon, Glynis Barber, Ray Smith, Tony Osoba, Nick Brimble, John Terry, Caroline Bliss, Simon Crane, Mark Ryan, Gaby Dellal, Amanda Pays (více)

Série(3) / Epizody(30)

Televizní seriál Dempsey a Makepeaceová natočila v letech 1984–1986 televize LWT na popud diváků pod dojmem úspěchu seriálu Profesionálové. Jeho děj se odehrává v Londýně, kam v rámci policejní výměny přilétá poručík N.Y.P.D. James Dempsey. Je přidělen k zvláštnímu oddělení policie SI-10 pod velením detektiva superintendanta Gordona Spikingse, kde je mu jako partnerka přidělena seržantka Harriet Makepeaceová. Titulní postavy ztvárnili Michael Brandon a Glynis Barberová, kteří se v reálném životě v roce 1989 stali manželi. (Česká televize)

Recenze uživatele nervoznideda k tomuto seriálu (4)

Dempsey a Makepeaceová (1985)

už si tento zeriál pouštím po xté 30 let stále skvělý vtipný prostě úžasný deda :-) dempseyovi už je 70 a kočce 60 toto letí , ale to vůbec nevadí mě je 75 a tak se bavím a žiji s nimi a moc mě to těší deda :-) všichni 3 byli skvělí škoda Spikingse že zemřel v 55 to se nesluší deda :-) tak v tomto dílu (řidič) zeriálu hraje orchestr acker bilka a toho, miluji cizinec na pobřeží , ta skladba je fantastická a acker taky honza:-)už ho poznám ve 21´´deda prima:-) ()

Výhra (1985) (S01E03)

hledal jsem Spikingse a on zemřel v 55 , sympatický bručoun škoda ho:-) ()

Vláda násilí (1985) (S01E04)

tento díl výborný vlastně jako celý seriál deda:-) ()

Válka gangů (1985) (S01E05)

ženy ve své podstatě jsou velmi nebezpečné, a my jsme blbci co jim to žereme:-) ()