2 $ocky

• Česko 2 Socky (více)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Série(6) / Epizody(138)

Vojťas

Překvapivé zpestření nové seriálové nálože 2011. Skvělé dialogy, které snad vynutí úsměv i na tváři suchara. Nejvíce je kladen důraz na dvojsmyslné pojmy, takže to nemusí být vyloženě šálek pro každého, ale i postavy jsou velice sympatické. V každém dílu se sice najdou vyloženě trapné scény, ale jestli jsou z celkového počtu 50 maximálně 3, je to nepochybný úspěch! Oba dva palce nahoru. :-)) (Další letošní novinka - New Girl - je na tom přesně naopak.) ()

Elyssea

Zařízla jsem to asi v půlce druhé série, protože jsem už ani neměla chuť se dívat na další díly. Příběhu celkem došel dech, začalo se to motat stále dokola bez nějaké opravdové dějové linie. Za naprosto nešťastné považuju rozšíření role Jennifer Coolidge, narozdíl od hlasů na pásce, já měla chuť při jejím příchodu otráveně skučet. Jenže mým největším problémem je, že mi to nepřijde ani moc vtipné. Kvůli jízlivým kecům se nemusím koukat na televizi a upřímně Kat Dennings tu její drsňačku vůbec nežeru. ()

Flaxik

Původně dvě hvězdy měním na jednu. Viděl jsem další díly a musím uznat, že jsem hodnotil ovlivněn nějakými hormonálními vlnami, ale obě příčiny těchto výkyvů se poměrně rychle okoukají a pak začnou být trapné, jako většina sitcomových postav. ()

TommyLeeJape

Tak tyhle dvě holky mi moc nesedly (nechápejte mě špatně, v nějakém filmu pro dospělé by se neztratily). 2 Broke Girls je taková ta klasická přímočará sranda, která vás ničím nepřekvapí a ani (alespoň teda mě) ničím nepobaví (až na těch pár dvojsmyslů). Dokážu si to představit odpoledne na Nově jako tu jejich klasickou stupidní oddechovku. Mezi Ela Bundu a Carol s Frankem by holky zapadly znamenitě. Všem fandům seriálu se omlouvám, ale já bych přepnul na Hvězdnou bránu. ()

annihilation

První díly byly svým způsobem docela roztomilé. (Možná, eh, určitě kvůli Kat Dennings, co si budeme povídat.) Čtvrtá série dospěla do takového bodu trapnosti, že už si nikdy nepustím jediný díl. Gratuluji tvůrcům! ()

dubinak

Socky nakoukané zas tak dobře nemám a nikdy jsem na ně nekoukala chronologicky, ale dílů jsem viděla docela dost, na to, abych řekla, jestli se mi líbí nebo ne. A sice, že je ten humor opravdu hodně americký a vcelku povrchní až vulgární, tak to nějak funguje a odpovídá to zamýšlenému stylu. Holky jsou někdy fakt k popukání a když si chcete jen vymýt mozek u něčeho nenáročného, asi lze sáhnout zrovna po tomhle. Jo ale bez českýho dabingu, protože ten zdaleka nedokáže zachytit všechen americký kolokvializmus a slovní hříčky, takže nejlépe umět aspoň trochu anglicky a k tomu české titulky, jinak spousta vtipu vůbec nevyzní. A myslím, že zvlášť u dvou socek je tohle velké úskalí. ()

Pajky3

1. série Po půlsezóně jsem hodně spokojenej, pokud to udrží nastolenou laťku, tak to bude bomba a skok ještě nahoru. V žánru komedie je to letos největší pecka. Dvojice servírek se mi velice zamlouvá, hlavně jejich kontrast mě baví. Nejlepší vtipy vznikají právě z jejich rozdílnosti. Doufám, že se jim bude dařit i dál a dočkáme se jejich vytoužené pekárny. Super seriál, opravdu a kouzlo spočívá nejen na hlavní dvojici, ale i na vedlejších postavách. A tak to má být. A je jedno jestli je to Earl, Han nebo Sophie. Všichni jsou perfektní. Přesto je, ale zastiňuje Oleg a jeho hlášky. To je snad nejvýraznější vedlejší postava roku. *** 2. série Do druhé série už jsem šel s jistotou, že je to jeden z těch nejvtipnějších sitcomů, které se v současnosti na obrazovce vyskytují. Max a její hlášky jsou dokonalé, Caroline a její zhýčkanost taky baví, připočíst ještě malého Hana, hláškujícího Earla a skvělého Olega a výsledný mix je vážně vynikající. V této sérii holky šly za svým snem, který se jim úplně nevydařil. Ale jak to tak bývá, kde se zavřou dveře, tam se otevře okno a já jsem s napětím očekával další sezónu. 90 % *** 3. série I když jsem si na začátku série říkal, že holkám trochu dochází šťáva, tak mě nakonec opět přesvědčily o tom, jak moc jsem se mýlil. Přišlo prodávání v okénku, ale vtipů určitě neubylo. Tento mix funguje pořád stejně skvěle, a dokáže pobavit i to když Max studuje "cukrářskou" školu. Nemůžu si vynachválit rasistické vtípky Earla a sexuální narážky Olega. Užil jsem si třeba i hostování Lindsay Lohan. Momentálně patří 2 Broke Girls mezi mé nejoblíbenější sitcomy. Jsem zvědav na to, co přijde příští rok. 90 % *** 4. série Počtvrté a pořád je to zábava. I když je fakt, že se občas až moc tlačí na pilu, například Max mi přijde někdy až zbytečně sprostá. Ale co, tohle k tomu asi prostě patří. Tahle série se kromě Max a Caroline zaměřila hlavně na Sophii a její svatbu s Olegem, která byla také zároveň velkým finále série. Vsuvka z podniku High rozhodně byla oživením, ale mám radši holky, když se snaží o svůj vlastní podnik. Holky a jejich příběhy z bistra mě pořád baví a těším se i na další sérii, ale určitě co zlepšit. Třeba Earl a jeho skvělé hlášky byly letos výrazně omezeny. 80 % *** 5. série 2 Broke jsou i po letech pořád vtipné a to je vzácnost. Tentokrát je hlavní náplní snahy Sophie otěhotnět a fakt, že Max si najde vážného přítele. Ano, jistě, holky se ještě snaží prorazit se svým nápadem a vypadá to, že budou mít i nějaké peníze. Doufám, že se takhle bude dařit i za rok. Já se na ně zase budu těšit. *** 6. série Je to tady, seriálu opravdu začíná docházet dech. Že je trapná Caroline, na to jsem si za ty roky docela zvyknul, ale že se to začíná dít i Max je až nepříjemné zjištění. Letošní zápletky (Max & Randy, Baby Barbara a film o Caroline) nepatří k těm nejpovedenějším a začínám mít pocit, že je čas trápení ukončit ještě předtím než se to stane nesnesitelné. Nechápejte mě špatně, 2 Broke si pořád rád pustím, ale už to není to, co to bývalo... () (méně) (více)

necisty

Začneme tím, že Caroline je k*nda! Občas mi přijde, že se na to dívám jen kvůli ní. Dobrá, občas je to vtipné, vyplnilo mi to chvilky učení se na zkoušky a zpříjemnilo několik obědů o samotě, ale na žánrové top to rozhodně nemá. Řeší se zde zajímavé věci, jsem si jistý, že nám uchází spousta vtípků na americké témata, už zmiňování osobností, které průměrný český divák nezná, tomu nasvědčuje. Občas mi vadí, že s Caroline dělají příliš velkou trubku a v některých situacích zase dokazuje velké IQ, Z Max zas dělají zbytečně moc arogantní osobu, Deke mi k ní vůbec nesedí. Každopádně nejhorší postavou je Stiflerova máma! V Prcičkách je super, ale tady ty její kecy nesnáším a nejradši bych to při scénách s ní vypnul. To pískání z obecenstva v každém dílu, když se poprvé objeví, nechápu. Její šatník taky hrůza! Hned za ní Han, neustálé omílání vtípků na jeho výšku a panictví mě už fakt nebaví. Nejlepší postavou je rozhodně Earl a pak určitě Oleg, jejich humor je super. V celkovém důsledku je to prima seriál, který umí pobavit, ale i doslova nasrat. Nechal bych to na průměru, ale za Caroline ten bodík přidám. ()

spygirl

Já vím, vtípky jsou někdy dost na hraně (jako od mých kolegů v práci :-), ale za krásnou Kat Dennings a její cupcakes dávám hvězdičku navíc. Takového šéfíka chci též! :D A ta uječená Polka mě občas fakt dost štve... Nejlepší díly: 01x01, 02x13, 02x14, 03x02, 03x03, 03x04. ----- Caroline: "Musí být všechno vzrůšo, když jsi gay?" Méďa: " Když není, děláš něco špatně." :D :D :D ----- Sofi:" V Polsku jsem také byla v sektě. Jmenovala se Avon." :D ()

PROCESOR

Seriál jsem sledoval již před lety. Nyní jsem si k němu našel znovu cestu a v dnešní posrxxx době, kdy se na nás valí negativní informace o počtu nakažených každý den, je to, jako balzám na duši. Hlavně se nemusí řešit nějaký složitý děj a jenom si člověk užívá hlášky. Obě dvě hlavní představitelky jsou fešandy, což také určitě není na škodu. ()

Jermann

Loni se holky jen pomalu rozjížděly, aby to v druhé sezóně vzaly pěkně hákem. Prozatím každá epizoda je vybroušená do poslední větičky a nechává mě v slzách smíchu. Držím pěsti ať to vydrží .. ()

PanZahadnyCZ

Na první pohled je to možná holčičí ťuťuňuňu seriál, ovšem tento seriál skrývá mnoho sarkastického originálního humoru ( hlavně od Max) a plno vtipných postav a frází. Docela povedený sitcom, který na ničem zásadním neztrácí, přesto se nejedná o nic převratného. No a samozřejmě nesmí chybět Stifflerovo máma :D. ()

majo25

Sexistický a hlavne nevtipný novodobý sitkom, ktorý je pozerateľný iba vďaka vnadami obdarenej Kat Denningsovej. Hrať však veľmi nevie. Vtipov vyplývajúcich zo sittuácií je minimum, všetko je postavené iba na (väčšinou trápnych alebo nudných) hláškach. ()

LukeUp

Velmi zábavná a vtipná podívaná s neokoukanou tématikou. Pro mě jedna z nejlepších seriálových novinek podzimu 2011. ()

tomeek

Velice milé překvapení a svěží vítr v žánru amerického sitcomu. Sympatické herečky, zatím originální epizody, námět a motivace postav vydělat si na vlastní pekárnu tady taky ještě nebyla... Kuchař Oleg a supercool pokladní Earl - baví mě to a těch 20 minut uteče jak voda. Jediná věc, co mě vyloženě sere, je pitvořící se Jennifer "Stifflerova máma" Coolidge, která není ani hezká, ani vtipná, a to, co předvádí rozhodně nemá s Polskem nic společného. Jo a jestli by měli někdy natočit hranou Darju - Kat Dennings je jasná volba. ()

eisha3

Zamilovala jsem si jízlivou Max tak moc, že se směju už i u toho, co nemá být vtip. Ke scénáři mám určité výhrady - řekněme, že je mnohdy jednodušší a postrádá větší propracovanost. Na dvacetiminutový sitcom to však asi bohatě stačí. Caroline mi moc sympatická není, je to neskutečně přitroublá blondýna nadšená pro všechno. S Max se však výborně doplňují. Musím zmínit i výborné vedlejší postavy - korejského majitele bistra Hana Lee, Polku Sophie nebo chlípného kuchaře z Ukrajiny Olega. 2 Broke Girls jsou příjemná oddechovka za 5*. ()

nineweh

Působí to na mě stejně jako 30 Rock - sitkom, který řada lidí z mně nepochopitelných důvodů zbožňuje, ale pro mě to je zábava na jedno použití. Ne, že by to nebyla sranda, navíc Max je skvělá a vůbec bych neváhala kvůli ní změnit orientaci... Ale hlubší dojem to na mě neudělalo. ()

vesper001

Má sestra je vysoká štíhlá blondýnka a já jsem menší prostořeká brunetka. Ani jedna se v penězích zrovna netopíme, zato máme rády pohotový, dvojsmyslný, jízlivý, sarkastický a nekorektní humor. V mezích našeho slušného vychování, samozřejmě. A ty meze jsou trochu úplně jinde, než u Max a Caroline, a možná proto mě tyhle dvě tak baví. ()