Reklama

Reklama

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti

  • USA Batman v Superman: Dawn of Justice (více)
Trailer 2
USA, 2016, 151 min (Special Edition: 183 min)

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), Bob Kane (komiks) (více)

Kamera:

Larry Fong

Hrají:

Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter, Gal Gadot, Kevin Costner, Scoot McNairy (více)
(další profese)

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti. (Freeman Ent.)

(více)

Diskuze

fanik15

fanik15 (hodnocení, recenze)

warha

Ale třeba u Superman se vrací mi zase připadal jinej :D Ale je možný že jak se v tom mírně orientujeme tak to poznáme :D

Esdälon

Esdälon (hodnocení, recenze)

Taky vám přišlo, že to mělo mít cca o dva filmy před tímhle víc a, že to mělo skončit po tom zachránění Supsovo matky a doomsdaya si nechat na příště?

na příspěvěk reagoval dragon94

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ať tahle pecka nezapadne 

 

 

Cech (hodnocení, komentáře)
Yoshitsune: Ty asi nejsi moc náročný fanoušek. Stačí ti naservírovat nějakou sra*ku a ty hned dáváš plný počet. Úplný filmový kritik...

na příspěvěk reagoval fanik15, dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

martinbucek

Mně se to naopak líbilo. Je to přesný opak MCU kde se v sólovkách ostatní hrdinové ignorují. Tady to aspoň působí provázaněji a víc uvěřitelně. Navíc Wonder Woman byla v tomhle filmu úžasná a tajemná a skvěle mi tam sedla.

warha

warha (hodnocení, recenze)

fanik15

No řekla, že ten Clark jako reportér vypadá jinak, když nemá uhlazené vlasy a brýle :D

 

tak je pro případ, že my jako znalí lidi to poznáme hned, ale pro publikum mimo to asi rozdílné bude :D 

 

a film snad vydělá tu miliardu. zatím to nevypadá na propadák a lidi na to zajdu i přes tu recenzi. 

na příspěvěk reagoval fanik15

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

dragon94

ale je to BATMAN VS SUPERMAN  a mal to byt b vs s a nie justice league, mali to nechat tak, ale sa moc ponahlaju a preto ich ludia kritizuju....dej po 3/4 ju viac nez kvalitne, posledna cast filmu ich ale zraza dolu a to ze justice league pride skor ako jednotlive originy postav tiez nie je dobry tah, dc zaspalo dobu a marvel ich zase prevalcoval....a to avengers 2 nie su dobry film podla mna

na příspěvěk reagoval dragon94

Uživatel MEGAJOHN smazal svůj příspěvek.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

martinbucek

No vzhledemk tomu, že film má podtitul Úsvit spravedlnosti a má fungovat jako základní stavební kámon pro JL, která má příští rok premiéru tak s tebou nesouhlasím.

na příspěvěk reagoval martinbucek

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

martinbucek

Naopak. Čím víc provázanosti s ostatními filmy tím líp. Sedí mi to mnohem lépe než MCU filmy kde se ostatní hrdinové v sólovkách ignorují jakoby vůbec neexistovali.

Co se týče TDKR tak mě osobně přijde lepší než TDK, ale to je věc názoru.

na příspěvěk reagoval martinbucek

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

najvecsia rana pre kritikov a pseudokritikov je to, ze je to kvalitnejsi batman ako posledny nolanov batman....skoda, ze neostalo len pri nich dvoch, wonder woman mali len zmienit, popripade ju ukazat len v civile

na příspěvěk reagoval dragon94

FanKalEl

FanKalEl (hodnocení, recenze)

Stanelo

Ono kľúčová pointa tej scény bola to čo povedal už starý Bruce, lenže ja si teraz neviem presne spomenúť čo povedal, niečo v tom zmysle že ked mu rodičia zomreli tak on nepovstal ako to bolo znázornené s tými netopiermi, ale skôr opak..

Stanelo

Stanelo (hodnocení, recenze)

Osobně jsem velmi zvědavý na prodlouženou verzi. Doufám, že tam bude Robin.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

BackPa

S tímhle mě docela nasrali... ale zatím jsem ještě neviděl, co zůstalo .. takže jsem na to v pondělí docela zvědavej.... jestli mě ta dětská osekaná verze bude bavit. :)

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Hanyou

To, že je jasný, že to nakonec přežije neznamená, že to není smutný nebo smutně natočený nebo to v tobě nevyvolává smutné pocity. Zkrátka to, že víš jak to nakonec dopadne neznamená, že to co sleduješ není smutný.

Uživatel Stanelo smazal svůj příspěvek.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

fanik15

Mně na nich vadila absolutně debilní a nepoutavá akce. Jediná akce, která mi přišla zajímavá byla ta jak Capitán na motorce honil ten náklaďák s Visionem.. Jinak mi to přišlo takový o ničem.

na příspěvěk reagoval fanik15

Uživatel Hanyou smazal svůj příspěvek.

Související novinky

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce

12.07.2023

Režisér James Gunn pokračuje v obsazování svého nadcházejícího snímku Superman: Legacy, v němž si hlavní role zahrají nedávno oznámení David Corenswet a Rachel Brosnahan. Ve filmu, jenž má sloužit… (více)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama