Reklama

Reklama

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti

  • USA Batman v Superman: Dawn of Justice (více)
Trailer 2
USA, 2016, 151 min (Special Edition: 183 min)

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), Bob Kane (komiks) (více)

Kamera:

Larry Fong

Hrají:

Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter, Gal Gadot, Kevin Costner, Scoot McNairy (více)
(další profese)

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti. (Freeman Ent.)

(více)

Diskuze

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Tak nadseny jsem na vsechny filmy, nejvic se tesim na AoU, ale tesim se na souboj Bvs vs. Civil War.

A Gal mam taky rad dost se na WW hodi, ale Momou nestrpim.

na příspěvěk reagoval Beckett51

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Spiker01

Já už teda viděl meganadšených lidí dost, na FB a tak, to že jsou zdejší diskuze plné trollů a na MZ třeba zase plné.. pozérských elitistů, tak s tím se nedá nic dělat :D

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

luka4615

celkem souhlasím, nějaké obří nadšené reakce nepozoruji a přitom Star Wars úplně mega hype :) 

Je zde někdo meganadšený? Kromě Kníka samozřejmě :D

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Pomohl no, ale tak tady ho má taky, ačkoliv ještě zdaleka ne tak těžkotonážní jako tam (ve stylu Hulkbustera, jenom ještě 2x drsnější). A pravda, že ten ústní kryptonit byl asi poprvé představen taktéž právě při tom Endgame souboji, no. Ale jelikož je to oficiální a je to Scott Snyder, tak se to určitě musí počítat :)

Co se týče nezabití se, nu nebudu spoilerovat, přečti si, celý ten run stojí opravdu za to. :)

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Tak Endgame jsem necetl, a nepomohl mu tam ten jeho roboti armor?  O tom ustnim kryptonitu jsem nevedel, je to divny.. :D Asi by se to melo zacit pocitat.

Nechteji se nahodou oba nezabit? Ani B ani S..

Ja jsem pocital normalniho B a S bez pripravy, ale kdyz ma svuj ustni ventil vsude tak jo.. :D

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Batman právě že všude kryptonit nosí a dokonce má v ústech nějakou kapsuli s kryptonitovým prachem.. :P

A důležité je, že Superman Batmana zabít nechce, no a když chce (Endgame), tak ho Batman stejně porazí :D Ačkoliv tam měl dokonce už i pomoc mini rudých sluncí :)

na příspěvěk reagoval LizianShaw

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Tahle diskuze ma jenom dve temata (hadky) a to jsou: 1. Superman nebo Batman totalne zrube B nebo S. 

                                                                                                    2. Affleck je hruza, chudak Bale...

na příspěvěk reagoval j.linhi

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Anagram

Superman jde porazit celkem v pohode- Ano pokud mas ty nebo kazdy druhy zaporak kryptonit tak ano.........

Takze normalne, Batman nenosi po ruce kryptonit v Gothamu, kdyby nahodou narazil na Kryptonana. Pokud vim tak Bruce Wayne magii moc dobre neovlada, a nejake zvukove vlny taky nevydava...

Mas kryptonit? Ja totiz nemam :(( Ale kdyby jo, tak bych ho urcite taky porazil...

Batman taky nema normalne supersilu... V tomhle filmu, zadny pilulky nebudou. 

A kdyby chtel Superman Batmana zabit, mohl by to udelat hodne zpusoby, heat vision, prorvat mu laserem nebo rukou jeho ustni otvor... Nebo takzvana trapna stera "hodit ho do Slunce".

Skokan

Skokan (hodnocení, recenze)

wenca

Zrovna tak se na to člověk musí dívat, máš pravdu. Odmyslet si Afleka a jen si ten trailer užít. Naštěstí je tam většinou v masce, takže to není problém. :-D Já myslím, že si ho Zack Snyder ohlídal, aby nedělal blbosti.

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

Nemáte rádi Afflecka ok, ale zkuste na to chvíli zapomenout a dělat že ho vůbec neznáte. Jak na vás působí zatím z tech krátkých ukázek? Na mě mega.. Celý ten trailer je mega a jsem zase natěšený na 100%

na příspěvěk reagoval Skokan

BR23

BR23 (hodnocení, recenze)

Inak súhlasím s názormi že BvS netreba nejako okrášľovať superefektívnymi trailermi, a umelo vychvaľovať do neba, nepotrebujú toľkú propagáciu, pretože oni sami sú všetkým čo potrebujú.  Zakial čo polovicu Avengerov som až do vydania filmu prvého IM nepoznal, resp. nemal som ani jedného rád, okrem Thóra a toho som ale zase nevnímal ako Avengera, len skrátka superhrdinu-boha zo seriálu Spiderman na supermaxe :D tak Batmana aj Supermana som poznal už od malička, v podstate som sa s ich figúrkami už narodil. :D  Marvel si síce svojimi filmami a ich miliónmi akčne a vizuálne nabitými upútavkami buduje perfektnú pozíciu ale B a S je skrátka pre mna viac klasika.

LoOg

LoOg (hodnocení, recenze)

Vypadá to dobře, jsem velice rád za to jak to vypadá. Kritici budou stále kritizovat, ale tohle vypadá opravdu skvěle! 

DjangoDoe

DjangoDoe (hodnocení, recenze)

Komu vadí viac ten debilný ksicht Cavill ako Affleck? Inak ja sa čudujem prečo ľudia odsudzujú film na základe nejakého teaseru rok pred premiérou...jasné Nolanov Batman bol vynikajúci ale nech už si kurva ľudia uvedomia, že snyderov štýl nebude kopírovať alebo sa priživovať na Temnom rytierovi. Myslím že starý klasický komiksový štýl plný efektov prospeje.

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Anagram

U tohohle zrovna nejde moc rict bitch please, kdyz u jednoho obrazku ma Bat kryptonit a u druhyho ho Alfred prekvapi se super pilulkou.

na příspěvěk reagoval Anagram

BR23

BR23 (hodnocení, recenze)

luka4615

Balea nemám rád, vadil mi v batmanosvkých filmoch, vadil mi v Exoduse... takže jeho absenciu len a len vítam :D luka: prepáč, medzi tým som to zmazal :D ja neviem mne ten Bale je dosť nesympatický. 

Uživatel DjangoDoe smazal svůj příspěvek.

Uživatel BR23 smazal svůj příspěvek.

luka4615

luka4615 (hodnocení, recenze)

BR23

Bale právě z EXODUS dělal snesitelnou podívanou. Když nebyl na plátně tak to byla nehorázná slátanina.

na příspěvěk reagoval BR23

Uživatel BR23 smazal svůj příspěvek.

Související novinky

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce

12.07.2023

Režisér James Gunn pokračuje v obsazování svého nadcházejícího snímku Superman: Legacy, v němž si hlavní role zahrají nedávno oznámení David Corenswet a Rachel Brosnahan. Ve filmu, jenž má sloužit… (více)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama