Reklama

Reklama

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti

  • USA Batman v Superman: Dawn of Justice (více)
Trailer 3
USA, 2016, 151 min (Special Edition: 183 min)

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), Bob Kane (komiks) (více)

Kamera:

Larry Fong

Hrají:

Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter, Gal Gadot, Kevin Costner, Scoot McNairy (více)
(další profese)

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti. (Freeman Ent.)

(více)

Diskuze

fanik15

fanik15 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Mě na Avengers 2 vadilo že se to snažilo bejt vtipný a to se jim totálně nepovedlo ani jednou snad teda až na tu scénu s kladivem a nejvíc mi vadil snad Vision kterej fakt vypadal jako čurák 

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

FanKalEl

Já vím. A líbilo se mi, že to potom všechno zapadlo dohromady a začalo to dávat smysl. Mám rád i filmy, který vám přijdou divný a chaotický a možná i debilní a pak přijde nějaký zvrat, kterej absolutně změní váš pohled na celej film a to co vám přišlo debilní vám najednou začne dáváat smysl a připadat super.

Stanelo

Stanelo (hodnocení, recenze)

Nebo to kopí mohli do doomsdaye zapíchnout Superman a Batman společnš, zatímco by ho wonder woman zabavovala.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

dragon94

já sem sem to štěstí, že i když sem film nedal od začátku (viz můj komentář) tak sem neměl problém se do děje dostat 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

fanik15 , dragon94

no mně vadilo na Avengers 2 jednak střih tak i kamera a tady mi to přišlo v pohodě, možná to je nastejno, ale tady mi to vůbec nevadilo a nebylo to ani znát 

na příspěvěk reagoval fanik15

FanKalEl

FanKalEl (hodnocení, recenze)

dragon94

Tak ono ten strih bol taký aby si divák aj trochu domýšľal a potom v necelej polke filmu už všetko zapadalo do seba. Holt si mal smolu že si sa to možno snažil pochopiť inak, to sa proste niekedy stáva. Mne sa to stalo pri SW pomste Sithov :D Tu som naopak takmer žiadny problém nemal.

na příspěvěk reagoval dragon94

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

dragon94

tak Lois nemá takovou sílu, aby mu to vrazila hluboko, Batman sice má sílu, ale přeci jenom jeto člověk, takže kdyby ho Doomsday praštil, tak by to asi nedal, zatímco Wonder |Woman by to mohla ustát, byla rychlá a obratná, takže by Doomsday neměl šanci 

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Stanelo

Taky jsem to čekal trošku lepší než jen pár vidí, ale na druhou stranu to taky nebyl špatný způsob jak je představit. V prodloužené verzi bychom se prý měli dočkat více Aquamana.

Stanelo

Stanelo (hodnocení, recenze)

Už jen kvůli tomu, že to byl jeden z důvodů proč odsunuli premiéru.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune , Stanelo

No stříh... Spíš chaotické střídání scén a skákání z místa na místo bez nějakého smyslu.. Později to začalo všechno zpětně dávat smysl, ale zezačátku jsem fakt skoro  nevěděl, která bije a proč ta či jiná postava dělá to co dělá.

na příspěvěk reagoval FanKalEl, Yoshitsune, Yoshitsune

Stanelo

Stanelo (hodnocení, recenze)

Mě to přišlo jako Dark Knight Returns a pak náhle Doomsday. Prostě tohle mi tam nesedělo.

Stanelo

Stanelo (hodnocení, recenze)

Nebo si zkus přečíst komiks Justice League Origin. Je mnohonásobně lepší.

na příspěvěk reagoval fanik15

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

co mi trošku vadilo, že to kopí mohla vzít Wonder Woman a propíchnout Doomsdaye a bylo by 

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Wallis3

Ten film má spoustu pozitiv. Jediné negativum, které jsem našel je chaotický střih scén v první části filmu. Jinak herecké výkony byli perfektní a hudba se taky dost povedla. Problém je, že to prostě není film, který sedne každému. Pokud se ti líbil Man of steel tak jdi do kina a tohle se ti bude líbit zcela určitě taky.. Pokud ne... Tak se ti to stejně může líbit, ale šance je dost malá. Lidi na internetu jsou rozděleni do dvou druhé.. Ti co hodnotí zhruba 40% a ti co dávají 80-100%...

na příspěvěk reagoval Wallis3, Yoshitsune

fanik15

fanik15 (hodnocení, recenze)

dragon94 , Wallis3

Já je radši už nepíšu protože když jsem to pak četl zpětně tak mi přišlo že píšu samý sračky :D

 

Dík stejně jsem ho nikde v komiksech co jsem četl neviděl :D

na příspěvěk reagoval dragon94

Související novinky

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce

12.07.2023

Režisér James Gunn pokračuje v obsazování svého nadcházejícího snímku Superman: Legacy, v němž si hlavní role zahrají nedávno oznámení David Corenswet a Rachel Brosnahan. Ve filmu, jenž má sloužit… (více)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama