Kung Fu: Legenda pokračuje

• USA Kung Fu: The Legend Continues (více)
USA / Kanada, (1993–1997), 62 h 41 min (Minutáž: 42–89 min)

Tvůrci:

Ed Spielman

Hudba:

Jeff Danna

David Carradine, Chris Potter, Scott Wentworth, Kim Chan, Richard Anderson, Robert Lansing, David Hewlett, Kate Trotter, John Bourgeois, Soon-Tek Oh (více)

Série(4) / Epizody(87)

Hlavními postavami lehce mystického seriálu jsou šaolinský mnich Kwai Chang Caine (David Carradine) a jeho syn Peter Caine (Chris Potter), který je detektivem. Setkávají se znovu po 15 letech od doby útoku na klášter. V sérii se často vracíme do Peterova dětsví, do kláštera, kde mu otec připomíná zásady šaolinů. (MsWampir)

RedDuck

Ano nejedná se o žádné veledílo. Ale ten feeling 90.letech, zákoutí a dvory amerického velkoměsta doby kdy byl svět ještě tak černobílý že za něj stálo bojovat. Do toho se zrodil váš přátelský soused Spide...erm...Kwai Chang Caine aby chránil čínskou čtvrť. Navíc co si budeme povídat, většina z nás skončila s východní filosofií na úrovni tohoto seriálu. ()

siloalampa

Já jsem Kein. Rád vám pomohu... Ako seriál s nejakou dejovou líniou, zápletkou, či vyvrcholením je to totálna hovadina. Ale keby sme si každý človek na svete aspoň z jedného dielu odniesol 3 Keinove myšlienky, bolo by nám sveta žiť! ()

deepspace101

Když jde bubák spát, podívá se pod postel, jestli se pod ní neschovává Chuck Norris. Když jde spát Chuck Norris, pod postel se nedívá. Ví, že to nemá smysl, protože Kwai Chang Caine se umí příliš dobře maskovat. Kung Fu: Legenda pokračuje patřil k oblíbeným seriálům mého dětství. Naštěstí kouzlo východní moudrosti, již hojně a výživně prezentuje, a atmosféra raných devadesátek působení času nepodléhají. David Carradine v postavě Cainea vytvořil přesvědčivého mnicha. Nikoho lepšího si jako uhrančivě charismatického šaolinského mistra představit nedokážu. ()

emdvojka

Nemôžem dať hodnotenie pretože tento seriál som nevidel dlhšie ako 15 minút, ale jedno viem.Je to seriál, ktorý sa tvári neskutočne dramaticky, ale pritom je to len smiešna fraška, ktorá funguje ako blbá reklama na umenie Kung-Fu. Naozaj zbytočné marenie časom...podľa mňa ()

artuš

Docela hezký serriál o otci, který hledá syna. Dějová linie se mi zdála pořád stejná, v každém díle byly použivány mistické síly Shaolinů. To mi moc ktomu to seriálu nesedí, když vemu v úvahu jeho jméno. Spíš by se měl jmenovat Síla Shaolinů: Legenda pokračuje. Ale jinak jsem byl spokojenej s bojovými scénami a vtipnými hláškami. ()

Melvej

Tento seriál jsem sledoval, když jsem byl ještě dítě a moc se mi líbil, nevím, jestli by se mi líbil i teď, možná ne, ale za ty hezky strávené chvíle dávám za 4. ()

Marecko

Nevim proč ale mě se to líbí(lo)...je pravda, že jsem to viděl před 5 lety...dneska bych na to měl asi jiný názor. Ale musím říct, že je to jeden z nejlepších seriálů mého dětsví. ()

Petus

Pro mě má legenda zcela nostalgický charakter, protože jsem ho sledovala v době svých telecích nácti let a byla platonicky zamilovaná do Chrise Pottera. To samozřejmě hodně snižuje objektivitu mého hodnocení, ale čert vem objektivitu, legendu mám prostě ráda. ()

Clark_Kent

Kwai Chang Caine ten nejlegendárnější z nejlegendárnějších. Já jsem Cain, rád vám pomohu! Vyskytuje se tam hodně filozofie a moudrých slov. Na disciplinovaného člověka to má ohromný vliv. ()

pe3czech

Stejně, jako u mnoha dalších seriálů hodnotím spíše z nostalgických vzpomínek na rané dětství než z čerstvé zkušenosti se seriálem. Jako maličký špunt jsem u toho vydržel sedě jako zařezaný, obzvlášť proto, že to není seriál právě pro malé kluky a tudíž, když to bylo "za odměnu", užil jsem si zakázaného ovoce daleko více, než kdybych měl epizody premiérově sledovat nyní. Průměrná zábava pro průměrná odpoledne25% ()