Doktorka Quinnová

• USA Dr. Quinn, Medicine Woman (více)
Drama / Rodinný / Western
USA, (1993–1998), 114 h 7 min (Minutáž: 43–90 min)

Tvůrci:

Beth Sullivan

Jane Seymour, Joe Lando, Shawn Toovey, Chad Allen, Orson Bean, Erika Flores, William Shockley, Geoffrey Lower, Barbara Babcock, Jessica Bowman, Larry Sellers (více)

Série(6) / Epizody(149)

Doktorka Quinnová se ničeho nezalekne. Nejenže se musí sama postarat o děti, hlavně však musí jako lékařka bojovat o důvěru občanů osady... (TV Prima)

Mukl007

Když mi bylo asi 5 let, tak jsem tenhle seriál měl rád... Bohužel. Když jsem ho pak viděl v pozdějším věku, tak jsem si dal tu práci a pár dílů zhlédl, stále jsem totiž čekal, že mě chytne. Žel, nestalo se tak. Je to slátanina o nadpozemsky šikovné a hodné "paní", která, nevím proč, chodí s naprostým idiotem s ještě horším jménem. ()

ariari

tomuto seriálu pomáhala armáda anjelov. Krásny zámer a kamera vyobrazenia doby., scenárista a mnohí v tíme asi boli dobre inšpirovaní. seriál, aj keď mnohočasťový, má skutočný liečivý účinok,nakoľko je v popredí potenciál ľudskej osobnosti, nie historické fakty. To sa musí uvoľnene sledovať aspoň 5-6 častí a je jedno ktorých, Ľudia, akoby ste sa báli priznať, že si zaslúži plný počet? ()

eeddiiee

Pamatuji si na ty slavné pátky, které jsem jako malý trávil s ČT1. Předkrm Neváhej a toč a hlavní chod Dr.Quinnová. Teď bych o to ani nezavadil, ale z nostalgie dávám 4* ()

Formanka

Mám hodně ráda atmosféru tohohle seriálu, hudbu, Sullyho:), jejich propojení s přírodou, Mikeinu samostatnost a odvahu...vždycky se ve mně rozlije takový příjemný teplo, když se na to dívám. Pro mě hlavně pocitovej seriál........ Jsem znovu koukla na pár dílů a je to...laciný. Laciná romantika. Co se mi na tom tolik líbilo? Fakt zvláštní. Snižuju hodnocení. ()

antragus

Oproti běžným lékařským hovadinám mělo tohle aspoň zajímavé (dobře, aspoň "jiné") prostředí. Jinak neurazilo, nenadchlo a vůbec mě to tak nějak obcházelo. ()

Dr.dogous

scénář 4, režie 4 herci 5, výprava 3 celkem 16 ..tj. 80% Rodinný seriál z dob divokého Západu, epidemie, lynchování, zákon, brutality a násilí, ale i rodinné pohody v drsném prostředí, kdy se umírali i na slepé střevo. ()

MAKITA

viděl sem asi všechny díly, když to šlo poprvé v TV, teď se docela divim... Zprvu dobrý, pak už to ale nudilo, skoro pořád dokola to samé ale jinak podané, nakonec vše dobře dopadlo a po stoprvní ne.. Ale jinak to bylo fajn / kostýmy, kulisy../ ()

atakua

Poměrně příjemný seriál, ale se spoustou moralizování a lékařských i historických překlepů. Takže se zapnutým mozkem je to na dvě hvězdičky, je to průměr, ale chyby jsou nepřehlédnutelné. ()

Thrakan

Naprosto souhlasím s tímto komentářem, cituji: "AngelAngie ** Tak tenhle seriál nebyl nejhorší, bohužel mnohdy až moc absurdní a kýčovité." ()

ManiacJack

Krásný seriál na který se dívám velmi rád. Vždycky, když se chci cítit dobře, vím, že sympatické postavy mne nezklamou. Líbí se mi, že každá z nich je tak do detailu vykreslená a lidská. Dr.Mike není dokonalá, to je hloupost. Dělá chyby jako každý a proto se s ní dokáže tolik lidí sžít. Ale čest ani morálka nejsou pro ni prázdná slova. Chápu, že v dnešní době zní některým lidem skoro jako nadávka, nebo hloupý vtip. Ale to je moc špatně. Nikdy nepochopím, jak může někdo kladné vlastnosti postav vnímat jako negativum. O inteligentní děj není nouze, řeší však problémy soužití a obecně lidského života. Jane je skvělá herečka a v některých epizodách to bezezbytku dokázala. Z většiny westernů má člověk pocit, že se kowbojové stříleli po práci ze sportu v duelech a sebemenší urážku mohla vyřešit jedině kulka. Chris s Calverou prominou, ale to je pitomost. ()