Doktor z hor

Německo, (1992–1999), 76 h 12 min (Minutáž: 45–90 min)

Gerhard Lippert, Anita Zagaria, Manuel Guggenberger, Enzi Fuchs, Walther Reyer, Carin C. Tietze, Herbert Fux, Harald Krassnitzer, Klaus Wildbolz (více)

Série(6) / Epizody(95)

Príbeh lekára, ktorý sa ožení s dcérou horského zverolekára, ale odmietne prax v alpskej dedine a ide za kariérou do Mníchova. Nešťastnou náhodou príde jeho manželka pri autonehode o život a svokor mu túto udalosť dáva za vinu. Dôjde k rozkolu, ktorý vyústi takmer zo strany svokra v nepriateľstve. Zmierenie tých dvoch zariadi gazdiná zverolekára a priláka zaťa lekára, aby začal prax u nich na horách. Vplyvom lavíny príde lekár o život a namiesto neho nastúpi nový mladý lekár a dedina tak konečne získala opäť svojho lekára, ktorý poskytuje všestranné služby obyvateľom hôr tak, ako je to bežné odjakživa u vidieckych lekárov. (RTVS)

Folpa

Třeba mě ukamenujte ale tenhle seriál se mi moc líbil a když ho sem tam dají někdy v televizi tak se na něj rád podívám, ()

svik odpad!

Nemožné, na to se snad může dívat jen polomrtvá blondýnka a i to už je docela hardcore. Doktor z hor, jediné co je dobré na tomto patoku je krásná příroda. ()

Johanka

Německý seriál, na který se občas podívám. No, nehodnotila bych ho tak jednoznačně kriticky, telenovely jsou mnohem stupidnější ()

Krt.Ek

Nudný seriál německé produkce. Jediné na co se dá trochu dívat jsou alpské scenérie. Alespoň za to ta jedna hvězdička. 15% ()

Asgy odpad!

Joo, Doktor z hor, tak toho jsem si užil hlavně kdysi, jelikož babička nevynechala snad jediný díl tohoto "veledíla". ()

blackrain

Seriál mého dětství. Nikdy jsem si nenechala ujít jedinou epizodu. Krásná příroda a nádherně upravené domy. Hodnotím z nostalgie, protože mám na seriál velmi pěkné vzpomínky. Dnes bych určitě nevysedávala u obrazovky jako dřív. ()

rt12

Ty hory to je krása. Ostatní, Gretchen s věnečky ve vlasech a hoši s padacími mosty u kalhot, stojí za veliký kulový. ()

swed

Německá kult z rakouských Alp. Der Bergdoktor rulez... A mimochodem, v obsahu je spoiler jako prase :) 5/10 ()