Banánové rybičky

(pořad)
  • Česko Banánové perličky (více)
Talk-show / Komedie
Česko, 1999, 360x30 min

Účinkují:

Halina Pawlowská (moderátor), Jitka Asterová, Aňa Geislerová, Marián Labuda st., Gabriela Osvaldová, Ilona Csáková, Jaroslav Hutka, Irena Pavlásková, Bára Basiková, Anna K., Peter Nagy (více)

Zábavná talk show Haliny Pawlowské v České televizi. Jednotlivé díly měly podtitul „jak přežít (substantivní vazbu)“, v pozdějších letech i volnější „jak (infinitivní vazba)“. Pořad se začal vysílat v roce 1999 a skončil koncem roku 2007. (duklak2)

Kri-kri odpad!

Vyvržený vorvaň s feministickými sklony a očima zmalovanýma jak sociální pracovnice z Dubí má v TV kvokací pořad, myslí si o sobě, jak je vtipná a mně se při náhodném zření byť jen kousku tohoto rádoby intelektuálního blábolu chce zvolat pověstnou větu z jedné z povídek Šimka a Grossmanna "Pozor, blíží se satelit!" ()

rastlinka

Až tak tragicky by som túto reláciu nevidela... Jestvuje mnoho iných talk-show, na ktoré sa skutočne pozerať nedá. Pawlowská mi bola sympatická. Pekné spomienky na roky mládí u mojej tety v DK, ktorá tento program sledovala veľmi rada a preto ani nebola šanca sa mu vyhnúť :). No mňa to celkom bavilo. ()

Ryuuhei

Velice příjemná talk-show, která povětšinou zachraňuje nanicovatost běžného nočního programu. Z Pawlowské srší charisma a kromě geniálních rýmů obohacuje už tak zajímavá témata vtipnými příhodami s občas až nečekanými pointami. Půlhodinka uteče a člověk si to ani neuvědomí. P.S.: To hodnotící zvěrstvo (kvůli nedostatku bodů) nade mnou s klidem přehlížejte. ()

Marek1991 odpad!

Ja som túto konverzačku veľmi nepochopil, nemalo to svoje kúzlo, vtip, proste úplne slabé a o ničom. A naozaj bizarný program, lebo veľa ľudí zaujímali iba jej neobyčajné maga prsia. Podľa mňa jeden z najhorších programov, ktoré som mal možnosť sledovať na českých programoch, keď som prepol na ich stanice. ()

KorenGeorge odpad!

Mě tenhle pořad, když si ho máti v televizi zapnula, dokázal pokaždé spolehlivě nasrat. Rozkydnutá Halina Obrovská, co pouští rýmovaná moudra (rozumějte slinty), nebo si dělá neustále švandu ze své vyžranosti, nebo se chlubí svýma abnormálníma prsama, a lidé v publiku se tomu smějí jak idioti. Prý podle někoho jemný naivní humor,podle mě naprostá tragédie, která ukazovala dno tehdejší televizní zábavy na veřejnoprávní televizi. ()

• Název pochází z povídky J. D. Salingera „Den jako stvořený pro banánové rybičky." (Kmotr76)
  • Zprvu byla show vysílána jako čtrnáctideník, od září 1999 týdně. Pořad se vysílal bezmála osm let. (Kmotr76)
  • Pawlowská při produkci spolupracovala s časopisy Šťastný Jim, Reader's Digest Výběr, z nichž pocházejí některé citace a videodistributorem Warner Home Video, který poskytoval ukázky z filmů. (Kmotr76)

Vysílá studio Brno

Vysílá studio Brno