Banánové rybičky

(pořad)
  • Česko Banánové perličky (více)
Talk-show / Komedie
Česko, 1999, 360x30 min

Účinkují:

Halina Pawlowská (moderátor), Jitka Asterová, Aňa Geislerová, Marián Labuda st., Gabriela Osvaldová, Ilona Csáková, Jaroslav Hutka, Irena Pavlásková, Bára Basiková, Anna K., Peter Nagy (více)

Zábavná talk show Haliny Pawlowské v České televizi. Jednotlivé díly měly podtitul „jak přežít (substantivní vazbu)“, v pozdějších letech i volnější „jak (infinitivní vazba)“. Pořad se začal vysílat v roce 1999 a skončil koncem roku 2007. (duklak2)

Havala odpad!

Pořad, kde za každým slovem následuje znělka, není nic jiného než odpad. Ta omáčka mezi znělkami to už nespraví. ()

PajinkaKox

Halina je mi prostě sympatická a v rybičkách se mi líbila. Přiznávám se a nestydím se, že rybičky patří k mým oblíbeným pořadům. ()

mac000

Udžet jeden formát talk show po tolik let je umění. H. Pawlovské se - i díky pevné dramaturgické koncepci - toto podařilo. Teprve po "odbourání" diváků a zařazování nahraného smíchu šla úroveň dolů. Ale dvě Týtý mluví za hodně! ()

Anglicankaaa

No úplně nevím. Viděla jsem jeden díl a to konkrétně s Michalem Dočolomanským a Lubošem Beniakem. "Fórky" Haliny Pawlovské mi moc vtipné nepřipadaly, zasmála jsem se asi jednou. Snaha byla, uvidím, jestli se podívám na další díl, ale zatím dávám ☆☆. ()

klichem odpad!

talkshow ktorej pointa i humor mi doteraz nie su zname. humor a preafektovane naspamat naucene vtipky su dve rozlicne veci, ktore zrejme pani Pawlovska nikdy nepochopila. ()

Sticks

Česi majú viac než dobré talk-show, či už Jirku Krampola, Jana Krausa, Karla Šípa alebo tuna Halinu. Halina obohacuje postrehmi a radami do a zo života avšak ,,neťahá´´ tú reláciu tak ako Šíp alebo Kraus. ()

Neklan006 odpad!

U pořadu "Smějeme se s mastodontem" se opravdu výborně pobavíte, zvláště po vyčerpávající těžké celodenní práci v kanclu ()

Buraking

Něco na Banánových rybičkách je - ale přijde mi, že to "něco" ocení spíše lidé v důchodovém věku.....Tlustá malina ()

Halinu teda vůbec nemusím a ani tady se mi nelíbí, leč umí si pozvat hosty, kteří to často zachraňují, pokud je nechá. ()

TheMe

Proč já to vlastně hodnotím? Možná proto, že jsem se na to koukal s babičkami.. tu a tam jsem se zasmál a občas tam byl fajn host. Nejvíc k smíchu byl ale vždycky ten zvratek, co Halina vyplodila na konci, to bylo vždycky terno! ()

Vysílá studio Brno

Vysílá studio Brno