Banánové rybičky

(pořad)
  • Česko Banánové perličky (více)
Talk-show / Komedie
Česko, 1999, 360x30 min

Účinkují:

Halina Pawlowská (moderátor), Jitka Asterová, Aňa Geislerová, Marián Labuda st., Gabriela Osvaldová, Ilona Csáková, Jaroslav Hutka, Irena Pavlásková, Bára Basiková, Anna K., Peter Nagy (více)

Zábavná talk show Haliny Pawlowské v České televizi. Jednotlivé díly měly podtitul „jak přežít (substantivní vazbu)“, v pozdějších letech i volnější „jak (infinitivní vazba)“. Pořad se začal vysílat v roce 1999 a skončil koncem roku 2007. (duklak2)

zlabus

Hrozně záleželo na hostech, někdy skvělé, někdy trapné a Halina, narozdíl od třeba Karla Šípa ve Všechnoparty, to sama ani omylem neutáhne. ()

ivishka

Pevně doufám, že většina rad paní Haliny Pawlowské jsou myšleny jako recese k pobavení národa při už tak dosti strhané době....Líbí se mi vtipné scénky z filmů ale ocenila bych k tomu nějáký titulek z jakého to filmu vlastně je..něco jsem viděla ale něco mě opravdu pobavilo a ráda bych věděla z čeho to bylo. Některé historky jsou celkem zábavné, jiné mě nechávají chladnou...asi z toho důvodu že je těžké pobavit všechny to snad ani nejde, protože každý člověk má jiné spektrum vnímání. Občas mě velmi obtěžuje její tendence skákat do řeči jejim hostům ale tento pořad je mnohem lepší než další následný novodobý ve kterém opět figuruje paní Halina. ()

topi odpad!

Nesnáším Halinu Pawlowskou, nesnáším ty její vypulený oči, nesnáším ty její trapný vtípky a proto nesnáším Banánové rybičky. Zábava hluboce pod mou úroveň. ()

radomiil

Takovýto styl humoru mi v dnešní době nezábavných relací fakticky chybí a myslete si o tom, co chcete)protože až teď zjistíme,jak úroveň kvality ochabuje. ()

rastlinka

Až tak tragicky by som túto reláciu nevidela... Jestvuje mnoho iných talk-show, na ktoré sa skutočne pozerať nedá. Pawlowská mi bola sympatická. Pekné spomienky na roky mládí u mojej tety v DK, ktorá tento program sledovala veľmi rada a preto ani nebola šanca sa mu vyhnúť :). No mňa to celkom bavilo. ()

BitlDjus odpad!

Holina Obrovská a její vemena napuštěný mlíkem, aneb další shit-show, aneb skvělý návod jak si přivodit střevní potíže. ()

Amroth666

____ Takže, moje poslední rada je: Chlastat se nemá, to je chybička, nechceš-li být němá, jak banánová rybička. Žejo(Halina)____ ()

PROCESOR

Pawlowská mi nevadí, jako spisovatelka je dobrá. Tento tip pořadu byl celkem v pohodě v tý době. Jako talk show záleželo hlavně na hostech i když...Co mě vysloveně sralo bylo ty její rady.... ()

KajusaK

Možná, že nyní bych hodnocení pozměnila ale původně určitě 2* za snahu Haliny a pár dalších skvělých osůbek v pořadu ()

Vysílá studio Brno

Vysílá studio Brno