Sama doma (TV pořad)

Publicistický

Česko, 1998, 56 min

Účinkují:

Stanislava Lekešová, Martina Vrbová, Jana Havrdová, Ester Janečková, Lucie Váchová, Alena Veliká, Iva Kubelková, Jolana Voldánová, Tereza Stýblová, Soňa Šuláková, Linda Bendová, Jana Bohušová, Světlana Witowská, Hana Vávrová-Heřmánková, Valérie Zawadská, Jiřina Bohdalová, Lejla Abbasová, Petr Bende, Petr Kolář, Barbora Srncová, Jiří Mádl, Milan Cieslar, Aneta Krejčíková, Pavla Vojáčková, Marie Doležalová, Janek Ledecký, Michaela Maurerová, Markéta Irglová, Albert Černý, Michal Malátný, Jan Hrušínský, Miluše Šplechtová, Kristýna Hrušínská, Tereza Němcová-Petrášková, Veronika Žilková, Tomio Okamura, Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Jiří Krampol, Zdeněk Zelenka, Martin Dejdar, Anna K., Kamila Janovičová, Petr Rychlý, Martha Issová, Vojtěch Kotek, Jana Škopková, Marcela Augustová, Tomáš Klus, Tereza Kostková, Dagmar Havlová, Lucie Bílá, Jiří Strach, Radka Fišarová, Petr Kotvald, Nora Fridrichová, Matouš Ruml, Ewa Farna, Jana Bernášková, Miroslav Vladyka, Alice Nellis, Oldřich Navrátil, Ivo Šmoldas, Eva Režnarová, Iva Pazderková, Eva Lecchiová, Ivana Wojtylová, Petr Jeništa, Marek Taclík, Pavlína Wolfová, Tomáš Töpfer, Dana Morávková, Martin Trnavský, Lenka Vlasáková, Roman Vojtek, Zuzana Liová, Libuše Rudinská, Lumír Olšovský, Josef Vojtek, Michal Dvořák, Simona Babčáková, Dominik Ryba, Jaroslava Rytychová, Sabina Laurinová, Petra Černocká, Barbora Poláková, Rudolf Merkner, Adolf Zika, Aneta Langerová, Zlata Adamovská, Kristýna Leichtová, Barbora Seidlová, Gabriela Goldová, Jan Tománek, Michal Kurtiš, Radek Banga, Leona Machálková, Věra Martinová, Osmany Laffita, Jakub Pok, Václav Vorlíček, Ivana Andrlová, Jitka Ježková, Jana Paulová, Jitka Smutná, Veronika Gajerová, Nela Boudová, Lucie Juřičková, Kamila Špráchalová, Ilona Svobodová, Michal Dlouhý, Dana Syslová, Helena Vondráčková, Markéta Konvičková, Jitka Sedláčková, Taťjana Medvecká, Hana Zagorová, Anna Kulovaná, Petr Fejk, Lukáš Pollert, Magdalena Dietlová, Jana Šulcová, Marta Kubišová, Naďa Konvalinková, Andrea Kalivodová, Iva Janžurová, Míra Nosek, Lucie Trmíková, Eliška Balzerová, Daniela Kolářová, Jana Štěpánková, Hana Maciuchová, Dominika Gawliczková, Radim Špaček, Jaroslav Plesl, Marian Roden, Ester Honysová, Lenka Lenny Filipová, Eva Holubová, Petr Čadek, Lucie Černíková, Kamil Střihavka, Vladimír Beneš, Alexandra Hrouzková, Věra Špinarová, Zuzana Maléřová, Vojtěch Štěpánek, Michal Necpál, Marek Zelinka, Jana Trojanová, Eliška Bučková, Josefína Marková, Samuel Budiman, Petr Zuska, Ivana Buttry, Martina Bárta, Alan Novotný, Petr Dvořák, Marek Hrstka, Michal Padevět, Simon Mawer, Pavel Pafko, Marta Töpferová, Ivan Dejmal, Pavlína Brzáková, Pavel Čech, Martina Viktorie Kopecká, Mirka van Gils Slavíková, Josef Maršálek, Lenny Trčková (mod.), Jana Nováková-Adamcová (mod.), Vladimír Komárek, Klára Kolouchová, Prokop Holoubek, Kateřina Karhánková, Petra Kohoutová, Radka Třeštíková, Tomáš Vořechovský, Dasha, Gabriela Gunčíková, Věra Nerušilová, Ladislav Vízek, Michaela Bakala

Scénografie:

Hynek Dřízhal
  • kingik

Aby to bylo na nějaké úrovni, tak by se nejdříve musel změnit ubohoučký a vcelku stereotypně nudný koncept pořadu. Sice se zde probere páté přes deváté, ale po skončení jednoho vydání, jsem si z daných témat nic nezapamatoval. Na co třeba chatovat s hostem, když ten se vidí už doma a problémy diváků ho zjevně zajímají jen nuceně. Nejméně sympatické jsou pak moderátorky, kterým vévodí od pohledu nesympatická Alena Veliká (její výmluvné příjmení mluví za její ego). Režisér této nemožné relace si musí nejspíše připadat jako Spielberg, když jde v poledne točit. Já bych se s tímhle hned tak nepochlubil, raději bych změnil zaměstnání, být na jeho místě. I když hovno dělat, nic pořádně neumět a mít za to dobrý prachy, jako v jeho případě, je taky dobrý. 0%(12.6.2013)

• Krysap

Když už jsem výjimečně přes den doma, pokaždý se mi nechtěně podaří přepnout na tento skvost.. Mám pocit, že tenhle pořad snižuje IQ v průměru o 1 bod za jeden viděný díl, takže radši hned přepínám - přece jenom jsem od přírody moc nepobrala, tak bych o to málo nerada přišla.. Moje kamarádky se bojí, že se z nich na mateřský stanou pipky, a proto jim radím - nekoukej se na Sama doma a nelez na bejbynet. Pak se to dá ustát.(10.9.2013)

• Karlos80

Tak tohle to je vážně pakárna pořad, kdykoliv ho zcela náhodně vidím, tak se vždy pomalu ale zaručeně osypu, opravdu jsem na něj alergickej, jak na jeho lemplácky znějící znělku, tak i třeba na jeho moderátorky (čtyři odpočaté, věčně usmívající se ženské, nebo snad někdy i dokonce víc, vyprávějící si své názory, jakoby to nešlo jen ve dvou)..Škoda vyhozených peněz..Zajímalo by mě kdo se nato může dívat, asi jen ženské které nemají zrovna co dělat, znuděné paničky-které přitom relaxují možná i cvičí nebo zrovna volají svému milenci, důchodci a nejspíš i lidé v různých státních ústavech..Uznávám je to pořad především pro ženy ale pro jaké a která nato má čas, nedovedu si představit že třeba vařím a přitom sleduji tento pořad..Zajímala by mě i věková kategorie, případně jeho sledovanost...Tak zas někdy příště "tamtam, tadamtam, tamtadam, tydytymtam tamtydadá". grrr:-)!!!(10.2.2009)

• Paja.93

Pořad pro ty, jejichž děti nezlobí, jejich práce je baví a vynáší + ještě mají spoustu volného času. Zdraví je netrápí, jsou krásní a mladí no prostě dokonalí a jedinej problém u nich je co děťátku nachystat do krabičky na svačinu do školičky. A ten problém vyřeší právě tento pořad. 2* za to, že já prostě závidím lidem, kteří mají zrovna takovej problém, který jim vyřeší i tento pořad.(2.9.2013)

• Handle

A to ať raději sledují tohle, než telenovely a podobné skvosty - aspoň se tam něco dozví, že jo... No a mimochodem, není to zas TAK hrozný. Teda já osobně bych u toho denně (no ani týdně:)) nevydržel, ale hlavně to není určený pořad pro mě, takže proč tu budu dávat odpad jen proto, že to jde mimo mě. Objektivně prostě 2* s tím, že jako kulisa je to dokonce i neškodné... :)(16.3.2011)