Sama doma (TV pořad)

Publicistický

Česko, 1998, 56 min

Stanislava Lekešová, Martina Vrbová, Jana Havrdová, Ester Janečková, Lucie Váchová, Alena Veliká, Iva Kubelková, Jolana Voldánová, Tereza Stýblová, Soňa Šuláková, Linda Bendová, Jana Bohušová, Světlana Witowská, Hana Vávrová-Heřmánková, Valérie Zawadská, Jiřina Bohdalová, Lejla Abbasová, Petr Bende, Petr Kolář, Barbora Srncová, Jiří Mádl, Milan Cieslar, Aneta Krejčíková, Pavla Vojáčková, Marie Doležalová, Janek Ledecký, Michaela Maurerová, Markéta Irglová, Albert Černý, Michal Malátný, Jan Hrušínský, Miluše Šplechtová, Kristýna Hrušínská, Tereza Němcová, Veronika Žilková, Tomio Okamura, Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Jiří Krampol, Zdeněk Zelenka, Martin Dejdar, Anna K., Kamila Janovičová, Petr Rychlý, Martha Issová, Vojtěch Kotek, Jana Škopková, Marcela Augustová, Tomáš Klus, Tereza Kostková, Dagmar Havlová-Veškrnová, Lucie Bílá, Jiří Strach, Radka Fišarová, Petr Kotvald, Nora Fridrichová, Matouš Ruml, Ewa Farna, Jana Bernášková, Miroslav Vladyka, Alice Nellis, Oldřich Navrátil, Ivo Šmoldas, Eva Režnarová, Iva Pazderková, Eva Lecchiová, Ivana Wojtylová, Petr Jeništa, Marek Taclík, Pavlína Wolfová, Tomáš Töpfer, Dana Morávková, Martin Trnavský, Lenka Vlasáková, Roman Vojtek, Zuzana Liová, Libuše Rudinská, Lumír Olšovský, Josef Vojtek, Michal Dvořák, Simona Babčáková, Dominik Ryba, Jaroslava Rytychová, Sabina Laurinová, Petra Černocká, Barbora Poláková, Rudolf Merkner, Adolf Zika, Aneta Langerová, Zlata Adamovská, Kristýna Leichtová, Barbora Seidlová, Gabriela Goldová, Jan Tománek, Michal Kurtiš, Radoslav Banga, Leona Machálková, Věra Martinová, Osmany Laffita, Jakub Pok, Václav Vorlíček, Ivana Andrlová, Jitka Ježková, Jana Paulová, Jitka Smutná, Veronika Gajerová, Nela Boudová, Lucie Juřičková, Kamila Špráchalová, Ilona Svobodová, Michal Dlouhý, Dana Syslová, Helena Vondráčková, Markéta Konvičková, Jitka Sedláčková, Taťjana Medvecká, Hana Zagorová, Anna Kulovaná, Petr Fejk, Lukáš Pollert, Magdalena Dietlová, Jana Šulcová, Marta Kubišová, Naďa Konvalinková, Andrea Kalivodová, Iva Janžurová, Míra Nosek, Lucie Trmíková, Eliška Balzerová, Daniela Kolářová, Jana Štěpánková, Hana Maciuchová, Dominika Gawliczková, Radim Špaček, Jaroslav Plesl, Marian Roden, Ester Honysová, Lenny, Eva Holubová, Petr Čadek, Lucie Černíková, Kamil Střihavka, Vladimír Beneš, Alexandra Hrouzková, Věra Špinarová, Zuzana Maléřová, Vojtěch Štěpánek, Michal Necpál, Marek Zelinka, Jana Trojanová, Eliška Bučková, Josefína Marková, Samuel Budiman, Petr Zuska, Ivana Buttry, Martina Bárta, Alan Novotný, Petr Dvořák

Scénografie:

Hynek Dřízhal
  • MM_Ramone

Pokiaľ nie ste znudená žena v domácnosti, či na materskej dovolenke, prípadne dlhodobo nezanestnaná, tak sa tejto relácii radšej vyhnite. Tu je cieľová skupina prísne a jasne vymedzená. Nikto iný nemá šancu sa pri tomto programe zabaviť, poučiť alebo len zabiť nudu. Jedine pre tie tri skupiny diváčok, ktoré som uviedol v úvode môjho komentára, je to pozerateľné. Aj to len za podmienky, že je patričná osoba "Sama doma". *(19.4.2009)

• Stegr

20% - Vzpomínám si, jak jsem byl jednou nemocný a koukal jsem do televizního programu, na co se budu dívat. Ha, zpozorněl jsem, protože jsem si přečetl, že ve dvanáct pude na čt Sám doma. Jaké bylo moje rozčarování, když jsem zjistil, že vlastně neumím číst a žádný Sám doma se nekoná. No, úplná demence to nebyla, ale moc dlouho se to sledovat taky nedalo...(26.3.2009)

• Maryinka

Potkat já osobu, jež složila nesmírně otravnou znělku Sama doma, nedopadlo by to s ní dobře... Jinak ale nechápu zdejší kritiku. Vždyť je lepší, když ženy v domácnosti sledují něco, kde se dozví spoustu zajímavostí, než přihlouplé mexické telenovely. Občas se při sledování nudím, některé moderátorky nejsou tak sympatické jako jiné, odpad! ale podle mě vypadá jinak.(11.4.2014)

• kulyk

Pozor, nejedná se o pořad zaměřený na detailní rady ohledně správného tvaru šidítek! Ba co víc, toto téma je až podezřele opomíjeno. Vypadá to, že bezvarlatné se zajímají, jsou-li nezapojeny do pracovního procesu a mají tudíž čas čumět po dvanácté na bednu, především o svůj zdravotní stav, háčkování státních vlajek a tanec v rytmu zumbie. Zajímavý náhled do světa nepřítele. Tlupa moderátorek se stále zlepšuje v nasazování pozorného a zvídavého výrazu, ať již pan dochtór nebo kuchař, či jiná rukodělná entita hovoří o čemkoli. Začínají připomínat hypnotizující přestárlé panenky Chucky. Protože jsem v dobách, kdy byl tento skvost reprízován pár hodin po půlnoci, často trpěl nespavostí, vím o nanášení make-upu víc, než je pro heterosexuálního samce záhodno. Hvězda navíc za to, že krasavice na mateřské mají příležitost během dne zaslechnout i souvislejší větu, než: huň huň, pfrrrrrr, blééééé, kokínko na ždi....(7.5.2012)

• pleva

Nezapomenu na díl, kdy jsem se učil na zkoušku a režisér donutil v dílu o vaginálních mykózách, plavkách na léto a stavu čistoty našich rybníků vlézt dvě modelky v předváděných plavkách do dětského bazénku s kachničkou a za nimi seděli Michael Vít a slepice moderující tento pořad a tlachali o čistotě rybníků. Modelky v bazénku o průměru asi 160cm si posílaly kachničku, protože nevěděly co dělat a já si myslel, že tohle by nedali ani Monty Pythoni :-) PS: Slepice se týkají jen těch paní, co tam pindají a nepoužívám to jako běžné oslovení pro něžné pohlaví. Když vezmu v úvahu, že půlka dílů co jsem viděl (asi 10-15) se věnovala vagině, výtokům, mykózám, prekancerózám, pak je něco na světě divně a kdybych byl ufon a nevěděl nic o tom, jak to je, byl bych asi homosexuální ufon Uffff(21.7.2010)