Sama doma (TV pořad)

Publicistický

Česko, 1998, 56 min

Stanislava Lekešová, Martina Vrbová, Jana Havrdová, Ester Janečková, Lucie Váchová, Alena Veliká, Iva Kubelková, Jolana Voldánová, Tereza Stýblová, Soňa Šuláková, Linda Bendová, Jana Bohušová, Světlana Witowská, Hana Vávrová-Heřmánková, Valérie Zawadská, Jiřina Bohdalová, Lejla Abbasová, Petr Bende, Petr Kolář, Barbora Srncová, Jiří Mádl, Milan Cieslar, Aneta Krejčíková, Pavla Vojáčková, Marie Doležalová, Janek Ledecký, Michaela Maurerová, Markéta Irglová, Albert Černý, Michal Malátný, Jan Hrušínský, Miluše Šplechtová, Kristýna Hrušínská, Tereza Němcová, Veronika Žilková, Tomio Okamura, Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Jiří Krampol, Zdeněk Zelenka, Martin Dejdar, Anna K., Kamila Janovičová, Petr Rychlý, Martha Issová, Vojtěch Kotek, Jana Škopková, Marcela Augustová, Tomáš Klus, Tereza Kostková, Dagmar Havlová, Lucie Bílá, Jiří Strach, Radka Fišarová, Petr Kotvald, Nora Fridrichová, Matouš Ruml, Ewa Farna, Jana Bernášková, Miroslav Vladyka, Alice Nellis, Oldřich Navrátil, Ivo Šmoldas, Eva Režnarová, Iva Pazderková, Eva Lecchiová, Ivana Wojtylová, Petr Jeništa, Marek Taclík, Pavlína Wolfová, Tomáš Töpfer, Dana Morávková, Martin Trnavský, Lenka Vlasáková, Roman Vojtek, Zuzana Liová, Libuše Rudinská, Lumír Olšovský, Josef Vojtek, Michal Dvořák, Simona Babčáková, Dominik Ryba, Jaroslava Rytychová, Sabina Laurinová, Petra Černocká, Barbora Poláková, Rudolf Merkner, Adolf Zika, Aneta Langerová, Zlata Adamovská, Kristýna Leichtová, Barbora Seidlová, Gabriela Goldová, Jan Tománek, Michal Kurtiš, Radek Banga, Leona Machálková, Věra Martinová, Osmany Laffita, Jakub Pok, Václav Vorlíček, Ivana Andrlová, Jitka Ježková, Jana Paulová, Jitka Smutná, Veronika Gajerová, Nela Boudová, Lucie Juřičková, Kamila Špráchalová, Ilona Svobodová, Michal Dlouhý, Dana Syslová, Helena Vondráčková, Markéta Konvičková, Jitka Sedláčková, Taťjana Medvecká, Hana Zagorová, Anna Kulovaná, Petr Fejk, Lukáš Pollert, Magdalena Dietlová, Jana Šulcová, Marta Kubišová, Naďa Konvalinková, Andrea Kalivodová, Iva Janžurová, Míra Nosek, Lucie Trmíková, Eliška Balzerová, Daniela Kolářová, Jana Štěpánková, Hana Maciuchová, Dominika Gawliczková, Radim Špaček, Jaroslav Plesl, Marian Roden, Ester Honysová, Lenny, Eva Holubová, Petr Čadek, Lucie Černíková, Kamil Střihavka, Vladimír Beneš, Alexandra Hrouzková, Věra Špinarová, Zuzana Maléřová, Vojtěch Štěpánek, Michal Necpál, Marek Zelinka, Jana Trojanová, Eliška Bučková, Josefína Marková, Samuel Budiman, Petr Zuska, Ivana Buttry, Martina Bárta, Alan Novotný, Petr Dvořák, Marek Hrstka, Michal Padevět

Scénografie:

Hynek Dřízhal
  • kingik

Aby to bylo na nějaké úrovni, tak by se nejdříve musel změnit ubohoučký a vcelku stereotypně nudný koncept pořadu. Sice se zde probere páté přes deváté, ale po skončení jednoho vydání, jsem si z daných témat nic nezapamatoval. Na co třeba chatovat s hostem, když ten se vidí už doma a problémy diváků ho zjevně zajímají jen nuceně. Nejméně sympatické jsou pak moderátorky, kterým vévodí od pohledu nesympatická Alena Veliká (její výmluvné příjmení mluví za její ego). Režisér této nemožné relace si musí nejspíše připadat jako Spielberg, když jde v poledne točit. Já bych se s tímhle hned tak nepochlubil, raději bych změnil zaměstnání, být na jeho místě. I když hovno dělat, nic pořádně neumět a mít za to dobrý prachy, jako v jeho případě, je taky dobrý. 0%(12.6.2013)

• ivishka

Sama doma jsem velmi často...ale nic z toho co se řeší v tomto pořadu neřeším ani náhodou. Spíš než si jakkoliv prohlížet svoji skříň z které mám akorát tak depresi, protože je v ní neskutečný bordel tak si lehnu do postele s čajem a knihou nebo časopisem....Pokaždé když si zapnu tento pořad tak na něj nevěřícně civím a ne nadarmo mám pocit, že ta menšina žen co má děcka a VŠEM se to snaží vecpat se bohužel čímdál tím více zvětšuje a frustruje všechny ostatní svými de*ilními kecy o NIČEM a zastávám názor, že žena co má dítě a zbytečně na něj žvatle tak degeneruje její mozek a pak to jde hezky vidět i v projevu s normálními lidmi, kteří se dokáží i bavit o něčem jiném než o nějákém děcku...Dostal mě díl kde probíraly ty ženské lidské výkaly..paradoxní a trefné.(17.10.2012)

• Drom

Tjádam tjadatýtam tap tará tarátam tam... Ano milé divačky, naše zbrusu nová znělka, kterážto je přesamplovanou verzí původní už tak slabé verze, ohlašuje další pokračování oblíbeného popoledního pořadu pro ženy po lobotomii. V dnešním díle nám paní Mařena ukáže, jak vyrobit papírové vánoční ozdoby takřka k nerozeznání od výrobků vašich dětí ve druhé třídě při vytvarné výchově. Navštíví nás paní Škrabalová, neznámá spisovatelka a představí své dvě hutné knihy o upalování, vybleté bez invence na objednávku a v neposlední řadě si povíme něco v rámci téma tohoto týdne, které zní: Bezduché plácání o ničem se slepicemi podobnými nám samým. Na našem chatu s vámi dnes bude doktor Plácal, kterého se můžete ptát, jak úžasná jste a na všechny související otázky... Jedna hvězdička za to, že se někdy, spíše náhodou, dotknou podstatných témat. Ale to aby měl na tu kupu člověk vidle - samozřejmě Female edition!(4.12.2015)

• annifrith

Co maj mamky na MD dělat? Kromě každodenního kolotoče, můžou chodit někam do mateřskýho centra. Ale tohle není jen pro maminy. Někdy to skouknu a docela mě to baví. Jindy jdu radši na zahrádku vyplet pažitku nebo ošetřuju podlahovou krytinu. Mimochodem, nevím, kterej...vymyslel termín mateřská dovolená. Byla jsem na ni čtyřikrát, ale do dovolený to mělo daleko.(9.4.2014)

• Radek99

Co napsat? Také často bývám sám doma, ale po seznámení se s tímhle ,,kontaktním publicistickým! pořadem" pro ženy už nelituji, že se naše veřejnoprávní televize genderově hrubě proviňuje vůči mužům neexistencí pořadu s přechýleným názvem i obsahem... (aneb gender ženy točí pro ženy... ,,Ženy se samozřejmě dozvědí mnohé i o nejnovějších trendech v oblasti odívání, kosmetiky, úpravy vlasů atd.") Horší odpad...(11.2.2009)