Sama doma (TV pořad)

Publicistický

Česko, 1998, 56 min

Stanislava Lekešová, Martina Vrbová, Jana Havrdová, Ester Janečková, Lucie Váchová, Alena Veliká, Iva Kubelková, Jolana Voldánová, Tereza Stýblová, Soňa Šuláková, Linda Bendová, Jana Bohušová, Světlana Witowská, Hana Vávrová-Heřmánková, Valérie Zawadská, Jiřina Bohdalová, Lejla Abbasová, Petr Bende, Petr Kolář, Barbora Srncová, Jiří Mádl, Milan Cieslar, Aneta Krejčíková, Pavla Vojáčková, Marie Doležalová, Janek Ledecký, Michaela Maurerová, Markéta Irglová, Albert Černý, Michal Malátný, Jan Hrušínský, Miluše Šplechtová, Kristýna Hrušínská, Tereza Němcová, Veronika Žilková, Tomio Okamura, Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Jiří Krampol, Zdeněk Zelenka, Martin Dejdar, Anna K., Kamila Janovičová, Petr Rychlý, Martha Issová, Vojtěch Kotek, Jana Škopková, Marcela Augustová, Tomáš Klus, Tereza Kostková, Dagmar Havlová-Veškrnová, Lucie Bílá, Jiří Strach, Radka Fišarová, Petr Kotvald, Nora Fridrichová, Matouš Ruml, Ewa Farna, Jana Bernášková, Miroslav Vladyka, Alice Nellis, Oldřich Navrátil, Ivo Šmoldas, Eva Režnarová, Iva Pazderková, Eva Lecchiová, Ivana Wojtylová, Petr Jeništa, Marek Taclík, Pavlína Wolfová, Tomáš Töpfer, Dana Morávková, Martin Trnavský, Lenka Vlasáková, Roman Vojtek, Zuzana Liová, Libuše Rudinská, Lumír Olšovský, Josef Vojtek, Michal Dvořák, Simona Babčáková, Dominik Ryba, Jaroslava Rytychová, Sabina Laurinová, Petra Černocká, Barbora Poláková, Rudolf Merkner, Adolf Zika, Aneta Langerová, Zlata Adamovská, Kristýna Leichtová, Barbora Seidlová, Gabriela Goldová, Jan Tománek, Michal Kurtiš, Radoslav Banga, Leona Machálková, Věra Martinová, Osmany Laffita, Jakub Pok, Václav Vorlíček, Ivana Andrlová, Jitka Ježková, Jana Paulová, Jitka Smutná, Veronika Gajerová, Nela Boudová, Lucie Juřičková, Kamila Špráchalová, Ilona Svobodová, Michal Dlouhý, Dana Syslová, Helena Vondráčková, Markéta Konvičková, Jitka Sedláčková, Taťjana Medvecká, Hana Zagorová, Anna Kulovaná, Petr Fejk, Lukáš Pollert, Magdalena Dietlová, Jana Šulcová, Marta Kubišová, Naďa Konvalinková, Andrea Kalivodová, Iva Janžurová, Míra Nosek, Lucie Trmíková, Eliška Balzerová, Daniela Kolářová, Jana Štěpánková, Hana Maciuchová, Dominika Gawliczková, Radim Špaček, Jaroslav Plesl, Marian Roden, Ester Honysová, Lenny, Eva Holubová, Petr Čadek, Lucie Černíková, Kamil Střihavka, Vladimír Beneš, Alexandra Hrouzková, Věra Špinarová, Zuzana Maléřová, Vojtěch Štěpánek, Michal Necpál, Marek Zelinka, Jana Trojanová, Eliška Bučková, Josefína Marková, Samuel Budiman, Petr Zuska, Ivana Buttry, Martina Bárta, Alan Novotný, Petr Dvořák, Marek Hrstka, Michal Padevět

Scénografie:

Hynek Dřízhal
  • MM_Ramone

Pokiaľ nie ste znudená žena v domácnosti, či na materskej dovolenke, prípadne dlhodobo nezanestnaná, tak sa tejto relácii radšej vyhnite. Tu je cieľová skupina prísne a jasne vymedzená. Nikto iný nemá šancu sa pri tomto programe zabaviť, poučiť alebo len zabiť nudu. Jedine pre tie tri skupiny diváčok, ktoré som uviedol v úvode môjho komentára, je to pozerateľné. Aj to len za podmienky, že je patričná osoba "Sama doma". *(19.4.2009)

• InJo

Mám pocit, že intelektuálně založené a skutečně emancipované ženy musí tenhle slepičí pořad nenávidět snad ještě víc než průměrný chlap... Děsná nuda se znělkou, z jejíž uchcané líbeznosti a strašlivé vlezlosti se zvedá žaludek. Pro pravidelné diváky (pardon, divačky) růžových Ordinací a dalších seriálových zvěrstev je to však bezpochyby nepostradatelná součást televizní nabídky...(3.1.2011)

• ivishka

Sama doma jsem velmi často...ale nic z toho co se řeší v tomto pořadu neřeším ani náhodou. Spíš než si jakkoliv prohlížet svoji skříň z které mám akorát tak depresi, protože je v ní neskutečný bordel tak si lehnu do postele s čajem a knihou nebo časopisem....Pokaždé když si zapnu tento pořad tak na něj nevěřícně civím a ne nadarmo mám pocit, že ta menšina žen co má děcka a VŠEM se to snaží vecpat se bohužel čímdál tím více zvětšuje a frustruje všechny ostatní svými de*ilními kecy o NIČEM a zastávám názor, že žena co má dítě a zbytečně na něj žvatle tak degeneruje její mozek a pak to jde hezky vidět i v projevu s normálními lidmi, kteří se dokáží i bavit o něčem jiném než o nějákém děcku...Dostal mě díl kde probíraly ty ženské lidské výkaly..paradoxní a trefné.(17.10.2012)

• Paja.93

Pořad pro ty, jejichž děti nezlobí, jejich práce je baví a vynáší + ještě mají spoustu volného času. Zdraví je netrápí, jsou krásní a mladí no prostě dokonalí a jedinej problém u nich je co děťátku nachystat do krabičky na svačinu do školičky. A ten problém vyřeší právě tento pořad. 2* za to, že já prostě závidím lidem, kteří mají zrovna takovej problém, který jim vyřeší i tento pořad.(2.9.2013)

• igi B.

Samé domácí samice, čubky čubpičky... Nebo úkoly? %-o . . . Největší psina je, když si fenečky soudružky redaktorky s jinými soudružkami redaktorkami reaktivně lízají re(da)ktální otvurky... Ejhle je potvurky! Tolik uslintané líbeznosti teče na našince z obrazovky! To je až jakási >veřejnoprávní< perverze... . . . Nu a jinak masově - zviditelnit nějakou tu kdejakou kámošku, nánu nenánu, chvíli po ránu - to je to, oč tady běží... Dlužno uznat, že objeví se semo tamo i nějaký ten (nad)samec, alfa i omega dámských sníků. Svatá prostoto, vyloženě >veřejná služba< pro fňukající dámy vyšší nižší třídy... Ano ano, přejme jim to, vždyť jinak by přece chudery shnily doma... :o))) . . . Docela by mě ale zajímalo, kolik to všem zúčastněným sype (?), respektive kolik procent z honoráře stojí promrdat se k holkám do placu... Kolikrát je to totiž hotovej mix PR a PP. Pruzené pipiny! Veřejnodámě... Tož kontakt! %-/ - - - P.S. Já fakt nevím, proč ve mně ten celevřitní socializhnus vyvolává jen ten odpor a pohrdání... °-( - - - - - (Sledováno sem tam na >čubtéčku< když jsem sám doma, hodnocení 20.10.2010 mnohé - kokotmentář zde 69Ý - 15.3.2011)(15.3.2011)