Prolhané krásky

• USA Pretty Little Liars (více)
Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2010–2017), 119 h 41 min (Minutáž: 39–60 min)

Tvůrci:

I. Marlene King

Předloha:

Sara Shepard (kniha)

Hudba:

Michael Suby

Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale, Shay Mitchell, Sasha Pieterse, Ian Harding, Laura Leighton, Janel Parrish, Holly Marie Combs, Chad Lowe (více)

Série(7) / Epizody(160)

Pětice patnáctiletých kamarádek si užívá večírek. Ráno však zjišťují, že jedna z nich zmizela. Dívky od té chvíle spojuje děsivé tajemství. A nejsou samy, kdo ho zná... (HBO Max)

Ejdel

Na tomhle seriálu začínám být strašně závislá. Nedá se na něj přestat koukat, je to samé překvapení a napětí. Líbí se mi hlavní obsazení, hudba a nekonečné zápletky. Nemůžu jinak než dát plný počet. ()

Naty94

Nyní v průběhu 3. série se příběh začíná opět vzpamatovávat a přichází další a další nečekané zvraty. U mě za 4 hvězdy. ()

elurein

I přes to, že mi 15 bylo už před 10 lety, mě seriál zaujal. PLL jsou pro mě takovou oázou klidu uprostřed šílenství reality :) Navíc pokoukáníčko na holky vzhledem k jejich kráse jen tak rychle neomrzí. Uznávám, že leckdy je to trochu přitažené za vlasy (s každým dalším dílem víc a víc), což je z velké části způsobené právě umělým natahováním. Doufala jsem, že třetí série bude poslední. Chápu, že se seriál hodně lidem nemusí líbit, přece jen je to opravdu hodně "teen" (asi jsem nějak zaostalá, že se mě to baví i v mém věku) a celkový děj je hodně nelogický. ()

Tynta

U prvních deseti dílů jsem seděla přikovaná s otevřenou pusou a nebyla schopná se od obrazovky odpoutat. Postupně to ztrácelo šmrnc a finále, na nějž se tak dlouho čekalo, proběhlo bez větších emocí, zkrátka bylo to tak natahované, že moment překvapení se nedostavil. Nicméně, dávám čtyři hvězdy za vyspělé puberťačky Spencer a Hannu (Aria je nehorázná kráva), hezké kluky a za opravdu sofistikovanou vyděračku A. Škoda jen, že tam není ani špetka vtipu, ty holky se prostě nezasmějí. ()

AneeR

Už na začátku mi seriál přišel velmi napínávý. Vlastně když jsem ho začala sledovat tak jsem ani nekoukala co je to za žánr atd...Líbí se mi,že vás to nenechá jen tak být a nutí přemýšlet "Who is A!"....Ani jsem nečekala,že si tento seriál opravdu oblíbim.Někdy mi ale vadí,že když už to skoro zjistí tak je tu náhle další záhada....A tím pádem to ten člověk být nemůže...Vlastně jsem takové napětí a prožití každého dílu nečekala...Netušila jsem,že mě přesně tenhle žánr bude bavit,ale přiznám se,že teď už jsem u konce druhé série a pořád se na každý díl těším!!!!! Who is A???? ()

phoenix2456

Lhářky mě dostaly. V dobrém slova smyslu. První série mě celkem nadchla. Poměrně svižné tempo, překvapivá zjištění. Druhá série nabrala zběsilé tempo, ďábelská jízda se vším všudy. Ovšem třetí série je zklamáním. Omílání omílaného, pořád dokola, podezřelí jsou téměř všichni. A konec v nedohlednu. Tvůrci těžce popadají dech. Původní zápletka se zmizelou spolužačkou se postupně rozrůstá, často až do neuvěřitelných a místy nelogických rozměrů. (např. Hannina matka a její ,,půjčka" peněz + falešný dědic....a dál?) Trojka mě prostě nebaví. Obsazení je dobré. Holky jsou neokoukané a sympatické. Příjemná Laura Leighton. Jediný, kdo mě pudí je Ariina matka:) ()

lindush12

Milujem tento seriál. Skoro každá časť je napínavá a vždy sa tam niečo deje, čím sa to ešte viac zamotáva. Diváka necháva v napätí a núti ho sledovať ďalšiu a ďalšiu časť. Stále čakám na to hlavné odhalenie Who is A? Jeden z naj seriálov, aké kedy boli. Bez váhania 5* ()

kuboN

jeden z top serialikov momentalne, dramaticke cca rovnake ako G.G. aj na dievcata sa pozera pekne, dejovo zaujimave aj sicko ako to ma byt :) ()

Seminko

Prostě miluju tyhle 4 kočky... Nepředvídatelný seriál plný záhad, a když si myslíte, že se vše začíná rozuzlovat, tak jste na velkém omylu... Záhada Lhářek je pohlcující:-) ()

Martinaa.Tru

První série super - 2 ujde ,3 nudaa aneb pořád to stejné. Líbí se mi děj já tyhle trochu tajemný seriálky můžu, ale postupem času co sledujete jednu sérii za druhou a nic se nedozvídáte váš zájem opadá, ale určo doporučuji shlédnout a udělat si názor ()

WerRysS

Ten seriál mě hrozně oblíbil! :-) Je to fakt zajímavé a pořád nevím kdo je A! :-D Ale tipuju,že to bude Alison nebo Cece :-) Těším se hrozně na další díly :-)) ()

me_Christy

Ze začátku jsem se dívala spíše podezřívavě - už kvůli názvu jsem čekala nějaký slabý seriál pro holky, které se chtějí koukat na zamilované páry a pěkné kluky. Ano, tohle všechno tam je taky, někdy si až říkám, jak dokáží nacpat tolik romantických klišé do jedné scény (ne, že bych nebyla fanouškem romantiky, ale tady jsem se u pár scén tak trochu dohadovala sama se sebou, jestli to myslí vážně?...), ale zdaleka to neochuzuje tu magickou napínavou část a dramatičnost celého seriálu. Po pár dílech mě to neuvěřitelně chytlo, seriál má mimořádnou atmosféru, která vás okamžitě vtáhne do děje a přiměje se dívat dál a dál. Když jednou začnete, nemůžete jen tak přestat, protože chcete znát vysvětlení všeho, co se děje - od malých problémů až po tu zásadní otázku: Kdo je A? Odpověď na toto mě vážně zajímá, ale dívám se na čtvrtou sérii a říkám si, že by mi ani nevadilo, kdyby nás autoři vydrželi napínat ještě déle (do páté série). To čekání na odhalení je totiž stejně nejlepší. ()

Aria.style

Nečekala jsem že to bude tak výborný, ale teď je hltám po každém dílu. Režiséři si opravdu vyhráli s tímto seriálem. Skvělé obsazení hlavních postav, určitě doporučuju! Skvělý seriál. ()

len17

1.serie - nedokoukala jsem celou a zezačátku mě ani moc nebavila, ale ke konci mě to už vcelku upoutalo - 75%. 2.serie - viděla jsem na Prima Love a pravidelně ji sledovala a začala jsem tento serial "žrát". Popravdě řečeno, koho by neupoutaly čtyři pěkné dívky, spousta módních výjevů, pěkní kluci a akce? 80% 3.serie - Pro mě nejlepší serie vůbec. Spousta akce a zamotaných situací. 95% 4. serie - Začínám být trochu zklamaná, protože se mi zdá, že to režiséři schválně natahují, aby měli peníze (což se mi nejspíš nezdá, protože je to pravda). Bohužel to spoustě diváků už připadá zdlouhavé a jako čím dál tím větší blbost. No uvidíme, už by se tam mohlo něco konečně vyřešit. 60% ()

anousek

Výborný seriál. Vážně se mil ibí jak herecké obsazení, tak překvapivé zvraty. Nikdy nevíte kdo bude na straně zla a kdo se ukáže jako dobrý spojenec. Už se nemůžu dočkat až zjistím kdo je A. ()

CZmaggieCZ

Můj neoblíbenější seriál. Už od prvního dílu jsem se na něm stala závislou a neustále stahovala další díly. PLL patří k takovým těm návykovým seriálům, kdy se děj točí kolem jedné události a tou je tady právě vražda Alison. V dílech se postupně odhalují tajemství, ale zároveň se ještě více tvoří. Opravdu jsem zvědavá jak si s tím tvůrci poradí a záhadu na konec vyřeší, zároveň se nemůžu dočkat, ale taky nechci aby to skončilo, což je podle mě účelem :-). So, who is -A? ()

Terik88

Řekla jsem si, že když se o tomhle seriálu tak hodně mluví, zkusím se taky kouknout na první díl a uvidím. No a pak už nešlo přestat. Nikdy nevíte, co se dozvíte nového, nebo kdo další se objeví na scéně. Tvůrci nepřestávají překvapovat. Někdy se to zdá až příliš zamotané a opravdu by mně zajímalo, jak se tohle všechno rozmotá a vyvine. Obsazení se mi líbí, jak hlavní hrdinky, tak i ostatní herci. Hlášky, které někdy přilétnou, mně opravdu baví a zasměju se. Je tam napětí, někdy humor, akce, i když je to teen seriál, podle mně se povedl. ()

ČSFD.cz exkluzivně z Warner Bros. Studios

ČSFD.cz exkluzivně z Warner Bros. Studios

02.11.2017

Natáčet kamerami v kalifornských Warner Bros. Studios, včetně lokací na jejich "guided tour", je zakázáno. ČSFD.cz se podařilo nejen získat povolení pro natáčení hned dvěma kamerami, navíc dostala k… (více)