Kung Fu: Legenda pokračuje (TV seriál)

Kung Fu: The Legend Continues

Kung Fu: Legenda pokračuje

Drama / Akční

USA / Kanada, 1993, 88x45 min

Laszlo George

Jeff Danna

David Carradine, Chris Potter, Scott Wentworth, Kim Chan, Richard Anderson, Robert Lansing, David Hewlett, Kate Trotter, John Bourgeois, Soon-tek Oh, Brett Halsey, Victoria Snow, Art Hindle, Mako, Blu Mankuma, Glenn Plummer, Kristin Lehman, David Hemmings, Michael Hogan, Michael Sarrazin, Dominic Zamprogna, John Stead, Colin Mochrie, Anthony De Longis, Mairon Bennett, Carlo Rota, Gale Garnett, Claudette Mink, Ernie Reyes Jr., James Allodi, Anne Lockhart, Charlotte Sullivan, Christina Cox, Kim Schraner, Scott Hylands, Louis Ferreira, Dustin Nguyen, Paul Popowich, Ryan Gosling, Sherry Miller, Donald Burda, Krista Bridges, Thea Gill, Lori Hallier, Nancy Anne Sakovich, Barclay Hope, Michael Filipowich, Holly Gagnier, Craig Wasson, Aki Aleong, Mishu Vellani, Rod Wilson, Andrew Sardella, Julia Nickson, Melanie Nicholls-King, Rob Stefaniuk, Doug McClure, William Campbell, Hrant Alianak, Stephen Macht, Robert Fuller, David McIlwraith, Peter Stebbings, Maria del Mar, Gregory Hlady, Aidan Devine, Tom McCamus, George Cheung, Emmanuelle Chriqui, Karyn Dwyer, Al Leong, Douglas O'Keeffe, Julie Stewart, Heidi von Palleske, Conrad Dunn, Janet-Laine Green, Pamela Susan Shoop, Deborah Rennard, Catherine Disher, A.C. Peterson, Peter Jason, Gabriel Hogan, Natalie Radford, John Novak, Barbara Gordon, Tanya Allen, James Drury, Mackenzie Gray, John Saxon, Linda Thorson, Anne Marie DeLuise, Jennifer Dale, Rachel Wilson, Patrick Monckton, Robert Ito, Eugene Robert Glazer, John Wildman, Chris Owens, Kevin Jubinville, Kim Huffman, Richard Fitzpatrick, Kevin Lund, Jason Blicker, Gary Chow, Jeff Pustil, Bill Lake, Katie Griffin, Russell Yuen, Artine Brown, Richard Yearwood, Frank Moore, Cedric Smith, Ken James, Stavroula Logothettis, Gene Mack, Gerry Mendicino, Gerry Quigley, Deborah Drakeford, Don Allison, John Innes, Wendy Lyon, Tom Mason, Matt Birman, Arwen Humphreys, Tony Nappo, Mung-Ling Tsui, Jason Cavalier, Von Flores, Claire Rankin, Vieslav Krystyan, Tony Munch, Matthew Bennett, David Huband, Geordie Johnson, C. David Johnson, Chantal Quesnelle, Laurie Paton, Jonathan Welsh, Jonathan Whittaker, Markus Parilo, Alex Karzis, Ted Ludzik, Miguel Fernandes, Patrick Culliton, Matt Cooke, Kay Hawtrey, Stuart Hughes, Michele Scarabelli, Alex Poch-Goldin, Martin Doyle, Bridget Hanley, Nadine Van der Velde, Melanie Shatner, Tom Barnett, David Blocker, Michael Rhoades

Gavin Mitchell

Tom Joerin

Scénografie:

Gavin Mitchell

Masky:

Jordan Samuel
  • Hellboy

Nevím přesně, kolikátá série právě běží v televizi, ale kouknul jsem se na jeden díl a to byl teda ODPAD! Nejhorší je na tom to, že ačkoliv má seriál v názvu slovo Kung-fu, tak se zde žádné nevyskytuje! Je fakt, že tam Caine někoho skopal, ale to byl téměř bezmocnej chudák, kterýho dva kopy složily..a to byl konec. Žádné další souboje. Scénář byly plytký blitky, trapnou zápletku jsem prokouk 15 minut po začátku. Možná jsem měl smůlu na špatnej díl, ale tohle se sledovat nedá:((29.1.2008)

Když jde bubák spát, podívá se pod postel, jestli se pod ní neschovává Chuck Norris. Když jde spát Chuck Norris, pod postel se nedívá. Ví, že to nemá smysl, protože Kwai Chang Caine se umí příliš dobře maskovat. Kung Fu: Legenda pokračuje patřil k oblíbeným seriálům mého dětství. Naštěstí kouzlo východní moudrosti, již hojně a výživně prezentuje, a atmosféra raných devadesátek působení času nepodléhají. David Carradine v postavě Cainea vytvořil přesvědčivého mnicha. Nikoho lepšího si jako uhrančivě charismatického šaolinského mistra představit nedokážu.(4.1.2010)

Hi, a ja to mala rada. Netvrdím, že všetky časti boli úžasné, ale ako celok to bolo celkom fajn. Ale rada som mala napríklad aj toho chlapíka, čo stále nocil okuliare, len si už celkom nespomeniem na prezývku. a najradšej som mala tie časti, keď sa aj Peter prejavil nejaké tie svoje kung - fu duchovné schopnosti...(3.6.2009)

Docela hezký serriál o otci, který hledá syna. Dějová linie se mi zdála pořád stejná, v každém díle byly použivány mistické síly Shaolinů. To mi moc ktomu to seriálu nesedí, když vemu v úvahu jeho jméno. Spíš by se měl jmenovat Síla Shaolinů: Legenda pokračuje. Ale jinak jsem byl spokojenej s bojovými scénami a vtipnými hláškami.(3.10.2008)

I kdybych chtěl posuzovat tento pro mne vpravdě legendární seriál jaksi ze současného pohledu a vědomí, nemohl bych neboť zážitky a vzpomínky, které ze své hlavy urputně lovím jsou již dávno zformovány mozečkem malého klučiny, co se rád dívá na bitky. Kdyby se můj současný věk rovnal tak 10ti, neváhal bych prásknout plné hodnocení, mám ale spíš pocit, že kdybych si dal po těch letech takové menší repete, dopadlo by to o dost tragičtěji. Co se však zarytých dogmat týče, tento seriál je modla mého dětství a snad jsem nevynechal jediný díl, jinak nechť se v pekle smažím.(2.3.2006)