Kung Fu: Legenda pokračuje (TV seriál)

Kung Fu: The Legend Continues

Kung Fu: Legenda pokračuje

Drama / Akční

USA / Kanada, 1993, 88x45 min

Laszlo George

Jeff Danna

David Carradine, Chris Potter, Scott Wentworth, Kim Chan, Richard Anderson, Robert Lansing, David Hewlett, Kate Trotter, John Bourgeois, Soon-tek Oh, Brett Halsey, Victoria Snow, Art Hindle, Mako, Blu Mankuma, Calista Carradine, Glenn Plummer, Kristin Lehman, David Hemmings, Michael Hogan, Michael Sarrazin, Dominic Zamprogna, John Stead, Colin Mochrie, Anthony De Longis, Mairon Bennett, Carlo Rota, Gale Garnett, Claudette Mink, Ernie Reyes Jr., James Allodi, Anne Lockhart, Charlotte Sullivan, Christina Cox, Kim Schraner, Scott Hylands, Louis Ferreira, Dustin Nguyen, Paul Popowich, Ryan Gosling, Sherry Miller, Donald Burda, Krista Bridges, Thea Gill, Lori Hallier, Nancy Anne Sakovich, Barclay Hope, Michael Filipowich, Holly Gagnier, Craig Wasson, Aki Aleong, Mishu Vellani, Rod Wilson, Andrew Sardella, Julia Nickson, Melanie Nicholls-King, Rob Stefaniuk, Doug McClure, William Campbell, Hrant Alianak, Stephen Macht, Robert Fuller, David McIlwraith, Peter Stebbings, Maria del Mar, Grygorij Hladij, Aidan Devine, Tom McCamus, George Cheung, Emmanuelle Chriqui, Karyn Dwyer, Al Leong, Douglas O'Keeffe, Julie Stewart, Heidi von Palleske, Conrad Dunn, Janet-Laine Green, Pamela Susan Shoop, Deborah Rennard, Catherine Disher, A.C. Peterson, Peter Jason, Gabriel Hogan, Natalie Radford, John Novak, Barbara Gordon, Tanya Allen, James Drury, Mackenzie Gray, John Saxon, Linda Thorson, Anne Marie DeLuise, Jennifer Dale, Rachel Wilson, Patrick Monckton, Robert Ito, Eugene Robert Glazer, John Wildman, Chris Owens, Kevin Jubinville, Kim Huffman, Richard Fitzpatrick, Kevin Lund, Jason Blicker, Gary Chow, Jeff Pustil, Bill Lake, Katie Griffin, Russell Yuen, Artine Brown, Richard Yearwood, Frank Moore, Cedric Smith, Ken James, Stavroula Logothettis, Gene Mack, Gerry Mendicino, Gerry Quigley, Deborah Drakeford, Don Allison, John Innes, Wendy Lyon, Tom Mason, Matt Birman, Arwen Humphreys, Tony Nappo, Mung-Ling Tsui, Jason Cavalier, Von Flores, Claire Rankin, Vieslav Krystyan, Tony Munch, Matthew Bennett, David Huband, Geordie Johnson, C. David Johnson, Chantal Quesnelle, Laurie Paton, Jonathan Welsh, Jonathan Whittaker, Markus Parilo, Alex Karzis, Ted Ludzik, Miguel Fernandes, Patrick Culliton, Matt Cooke, Kay Hawtrey, Stuart Hughes, Michele Scarabelli, Alex Poch-Goldin, Martin Doyle, Bridget Hanley, Nadine Van der Velde, Melanie Shatner, Tom Barnett, David Blocker, Michael Rhoades, Bernard Behrens, David Mucci, David Calderisi, Marla Sucharetza, James Purcell, Lucinda Weist, Peter James Haworth, Kerrie Keane, Conrad Coates, Cali Timmins, Kirsten Bishop, Jesse Collins, Chris Gillett, Alice Poon, Simon Williams, Robert Dodds, Joanne Vannicola, Nancy Cser, J. Winston Carroll, Stephanie Morgenstern, Larry Reynolds, Jeff MacKay, Ardon Bess, Stephen Chang, Garnet Harding, Larissa Laskin, Norma Dell'Agnese, Ho Chow, Jonathan Potts, Thomas Mitchell, Dennis O'Connor, Conrad Bergschneider, Jack Blum, Greg Spottiswood
  • Hellboy

Nevím přesně, kolikátá série právě běží v televizi, ale kouknul jsem se na jeden díl a to byl teda ODPAD! Nejhorší je na tom to, že ačkoliv má seriál v názvu slovo Kung-fu, tak se zde žádné nevyskytuje! Je fakt, že tam Caine někoho skopal, ale to byl téměř bezmocnej chudák, kterýho dva kopy složily..a to byl konec. Žádné další souboje. Scénář byly plytký blitky, trapnou zápletku jsem prokouk 15 minut po začátku. Možná jsem měl smůlu na špatnej díl, ale tohle se sledovat nedá:((29.1.2008)

• Johannka

Je to nuda, je to....nuda. Kdysi to na mě působilo...a to hodně. Ale kdysi na mě působil prakticky kdokoli, kdo měl v ruce pistoli a zároveň dokázal máchat nohama ve výši očí. : ) Teď, kdy nova začala tento sriál opět vysílat jsem se do toho opět zakoukala, ale už ne s tou vervou jakou jsem měla dřív. David Carradine je sice sympatický duševně založený dobrý herec (a ten ,,jeho syn" taky není k zahození ;-)) ale už to pro mě nemá to kouzlo.....už je jen nostalgie. Asi stárnu. V šestnácti. :D ...jinak za zmínku stojí, že se tady mihlo jen v prvních několika dílech snad dvacet herců ve vedlejší roli, kteří se pak SAKRA vyšvihli :D ...............žeby odrazový můstek? :D (CO, AMANDO TAPPING?!? :D)(4.1.2008)

• gudaulin

Pokus navázat na seriálovou klasiku z počátku 70. let, na které si kdysi udělal pověst David Carradine. Původní Kung-fu se tehdy neslo na mimořádně velké vlně popularity východní mystiky a bojových umění, pravda, na západě vnímané často svérázně a velmi zkresleně. Ten seriál jsem kdysi vídával na rakouské televizi a měl určité kouzlo - byl jsem konec konců ve věku, který je k podobným projektům vstřícnější. V 90. letech už je podobné téma dost obehranou záležitostí, televizní studio to bralo jako jednu z mnoha seriálových řad nijak zvlášť finančně preferovanou, Carradine je už přece jen v letech a jeho nástupce postrádá ono "shaolinské" charisma. Z hlediska kvalit scénáře je to hodně ošizená záležitost. Celkový dojem: 25 %.(2.1.2008)

Docela hezký serriál o otci, který hledá syna. Dějová linie se mi zdála pořád stejná, v každém díle byly použivány mistické síly Shaolinů. To mi moc ktomu to seriálu nesedí, když vemu v úvahu jeho jméno. Spíš by se měl jmenovat Síla Shaolinů: Legenda pokračuje. Ale jinak jsem byl spokojenej s bojovými scénami a vtipnými hláškami.(3.10.2008)

Hi, a ja to mala rada. Netvrdím, že všetky časti boli úžasné, ale ako celok to bolo celkom fajn. Ale rada som mala napríklad aj toho chlapíka, čo stále nocil okuliare, len si už celkom nespomeniem na prezývku. a najradšej som mala tie časti, keď sa aj Peter prejavil nejaké tie svoje kung - fu duchovné schopnosti...(3.6.2009)