BinLadin

Neni to dobré jako Man of Steel, ale po tom braku co byl v kině je tohle konzistentní verze. 4*. Myslím, že tu nebyl a nebude lepší superman než Henry Cavill, což platí i o Jokerovi v podání Heatha Ledgera. ()

HNTR

Upřímně jsem neměl moc velká očekávání od ''Snyder Cutu''... Ale sakra, to bylo BOŽÍ! 4 hodiny mi přišlo poněkud dlouhý, ale nakonec jsem si je náramně užíval, ani chvíli jsem neměl pocit, že by mě ten film nudil. Všechny postavy konečně dostávají prostor a tak nepůsobí prázdně jako to bylo v původní verzi. Chemie mezi postavami funguje zaručeně víc, právě i díky backstory všech postav. Snyderovské akční scény jsem doslova hltal. Děj konečně působí celistvě a né jako zněť random sestříhaných, po sobě jdoucích momentů. Hudební podkres do filmu sedí jak prdel na hrnec. Na celém filmu mě mrzí asi jen to, že Superman nedostal více prostoru. Jedním zklamáním se stal Joker v podání Leta, ten mě bohužel nepřesvědčil ani na podruhé. Na závěr už stačí jen dodat, že teď verze od Josse Whedona působí jako levná čínská kopie Airpods od Applu. ()

FOndra

Gal Gadot už v několikátém filmu pořád nemá postavu amazonky.😀 Proti původnímu filmu jsou protáhlé pouze pasáže, kterými se seznamujeme s hrdiny... Jinak stále stejný digi-bordel... ()

MEGAJOHN

Tak to je tedy, oproti kino verzi, opravdu změna. Nadšení střídá zklamání, ale jen v tom smyslu, že kvůli těm všem třenicím je to asi naposledy v tomto složení :-(. ()

misiaq

takto sa to robi do psej ma.ere... Skoda, ze to dopadlo ako dopadlo, ale som rad, ze nakoniec vidime rukopis snydera v plnej parade. Jedine co ma mrzi je format 4:3, lebo na sirokouhlom TV to vyzera smiesne. Snad vyjde aj 4k verzia a ta uz zo svojej podstaty musi byt widescreen. DC universe sa hodi ten temny look a neustaly pocit beznadeje, zase o krok posunul moje vnimanie mozneho pokracovania, pokial teda studio da na kritikov a verejnost. Marvel a DC su odlisne svety a Wheddon urobil dobru pracu u marvelu, ale toto je cisty Snyder. thing... ()

JokerBaby

Celkom som nepochopil dôvod tohto filmu veď to je to to isté ako Justice League / Liga spravedlnosti (2017). Je to dobrý film . Síce dlhý, ale dá sa to vydržať. Až na to že mňa nebaví pozerať ako keby opravovaný originál. Pozrel som to celé iba kvôli tomu ako to bude vyzerať v dĺžke 4 hodín . No dosť nuda, keď už to raz človek videl. ()

Peta.Skvaril

Určitě lepší jak původní film ale furt to je takový divný. Na Avengers to zábavností nemá a na Batmana surovou super hrdinskou realitou taky ne. Určitě to však je krok správným směrem. Dokonce bych i řekl, že se těším na další díl a třeba snad..i v kině. ()

chup44

Musel som to pozrieť ešte raz, než som napísal komentár. Čakali sme 3 roky a dočkali sme sa. Výsledok ? Snyder sa teda vybláznil naplno. Jeho štýl buď milujete, relatívne akceptujete alebo proste nenávidíte. Mne nevadí, na to, že to malo 4 hodinu to odsýpalo dobre. Aj epilog potešil, len škoda, že sa táto kapitola uzavrela, lebo casting bol výborný a aj nápad pokračovania zaujímavý, koniec sveta, zlý Superman, atď. Ale je to za mňa za 5 nakoniec. ()

Pete1790

Dobře, je to lepší než původní film, ale tak o jednu o hvězdu, kterou ovšem musím hned zase sundat už jenom z principu, že si tady dalo DC nový pokus. Ať MARVEL nesnášíte sebevíc, tak prostě v celé koncepci dává DC neskutečně na zadek! Ten film by mohl být o polovinu kratší, kdyby si celé studio dalo tu práci natočit filmy s jednotlivými postavami ještě před vydáním téhle týmovky. Ale ne, je přece lepší narvat to do jednoho filmu, aby se v tom dalo pro kolemjdoucího, komiksem nefláknutého diváka, lehce ztratit! Na příchod Darkseida jsem se těšil, ale bál jsem se, že dopadne jako Doomsday, který oproti tomu v komiksech vypadá jako vypelichaná slepice. Proč? A moje obavy se potvrdily! Vypadá lacině, ono celé CGI vypadá lacině, jak kdyby potřebovalo studio snížit náklady. Efekty tak z roku 2002. Stačí se zaměřit na záběr kdy královna Amazonek rozjíždí koně - Legolas hadr. Scénář jak od reklamáka z Klik.cz, tolik děr, trapných dialogů, zpomalených cool music momentů a co mě štvalo jak všichni pořád čuměli odhodlaně do kamery, i když zrovna Alfred dělal čaj!!! Celé se to bere až trapně vážně, ale nemá proč. Nechápejte mě špatně, DC je temnější a "dospělejší" než MARVEL, to s tím nesouvisí. Tenhle film a celá koncepce je špatně, proto nechápu to hraní si na nejvážnější hrdiny historie. Nejzajímavější postava je nakonec Cyborg, ani Superman v black costume ho nesesadí z trůnu. Vize do budoucna, pokud se uchopí správně, může být fajn. Ale zatím to vypadá jak když pejsek s kočičkou "vařili" dort a pěkně se po něm pos*ali! ()

tsko

Tříhodinový digifest zpomlovačkami natažený na čtyři hodiny. O něco lepší než původní verze, asi o tolik lepší o kolik je delší. Spíš na úrovni kreslených filmů od DC než Avengers. Vesměs vlastně proč ne....... Několik wtf: zpívání Aquamanovi a čuchání ke svetru ║ proč když chtějí teroristi odpálit bombu a půl města nastavují časovač a musí obsadit nějakou budovu?? ║ supermoderní laboratoř kde nejsou kamery, ale vytěrač podlahy má přístup všude ║ Steppenwolf (který vypadá v obličeji jako vystrašený kapr) dluží Darseidovi 50 tisíc světů.. tohle je ten první... hodně štěstí.. už jen 49999... ║ digitální bitvy jako z lacinější videohry ║ rovnice antiživota zakodovaná v zemi?? wtf??? ║ supermanovo tělo zakopané bez dozoru na hřbitově ║ dementní "sebevražda" Cyborgova otce ║ Steppenwolf si postaví ochranou kopuli, která nepočítá s čelním útokem... geniální... ║ Flashovo řešení závěrečného souboje jako v Supermanovi z roku 1978... originální.... ()

Ace.A.T.L.

Je pravda, že původní JL byla dost pohádková a uspěchaná. Člověk si říkal, že je škoda, že nemá víc prostoru poznat postavy. A to přesně tady je. Neni to tak pohádkový, je to dost temnější, krvavější a ikdyž jsou toho 4 hodiny, je to lepší a lepší. Ani minutku mě to nenudilo a plno věcí tu dalo mnohem větší smysl. Nejde to až tak porovnávat, protože je to film a film a nebe a dudy. Za mě plných 5* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU ()

Novko

Je to lepší, je to větší, je to propracovanější. Zack Snyder a fanoušci si vydupali originální verzi Justice League a vzniklo z toho tohle. Formát 4:3 mě vůbec nevadil, ba naopak jsem asi jeden z mála, kterému se to líbilo a délka čtyř hodin uteče docela rychle (i když jsem se několikrát podíval na čas). Pořád to má, ale nedostatky. Vizuální efekty nejsou úplně nejlepší a z vyprávění příběhu je velká patlanina. Postava Flashe v podání Ezry Millera mi vůbec nepřišla sympatická a celý jeho charakter mě dost sral. Co mě ale dost bavilo bylo větší představení postav a věci, které se později objevili v jejich filmech (Wonder Woman, Aquaman). Ale přirovnávat to k Pánovi Prstenů nebo finále Avengers je dost mimo. 6,5/10. ()

OwenBobby

O poznání lepší než Wheedonova verze, o tom žádná. Potřebovali jsme se původního editu dočkat? Ještě do týdne před premiérou bych tvrdil, že je to zbytečnost. Po zhlédnutí si to už nemyslím, ale to neznamená, že je film skvělý nebo něčím vyjímečný (snad jen délkou). Alespoň je však nyní koherentní - rozehrané dějové linky z předchozích filmů nebo i ze samotné Justice League se uzavírají, nebo alespoň nejsou zanechány jen jako slepé větve. Motivace postav najednou začíná dávat mnohem větší smysl a i ten Steppenwolf už není tak hrozně generický a zapomenutelný záporák. Ospravedlňuje to tu přepálenou stopáž? Ne. MInimálně na dvou věcech se dala zkrátit minimálně hodina - expozice postav a Snyderovy bohužel už dávno okoukané zpomalovačky. To druhé snad lze považovat za nějaky trademark, ale to první ukazuje, proč všechny díly Avengers fungovaly, i když měly mnohem více hlavních i vedlejších postav. Pečlivé budování celého univerza na 20+ filmech umožnilo v Infinity War bratrům Russoovým věnovat více prostoru postavě Thanose, aniž by nutně nafukovali délku filmu. Z dalších aspektů - poměr stran 4x3 je otravný a desaturovanost barev a vysoký kontrast jsou také spíše přehnané. Vítané je naopak upuštění od trapného humoru a také po trikové stránce je film Snyderův edit dotaženější. Celkově tak určitě lepší film, který se sice nezapíše do paměti tak, jak jej mnozí opěvují, ale ani neurazí a vyvolá chuť dát si se Snyderem pokračování. 8/10 ()

taibrek

Ďakujem za 4 hodiny v tomto svete hrdinov. Ani chvíľu som sa nenudil. Už sa teším na pokračovanie. V podstate sme všetci radi aj za takúto dĺžku filmu. Ak si fanúšik super hrdinov a videl si aj samostatné príbehy hrdinov, tak každá ďalšia minúta v tomto svete ťa musí jednoducho baviť. ()

Jason13

Lepší než původní Liga? Stoprocentně! Nejlepší DC film? Bohužel ne.. Lepší než Infinity War nebo Endgame? Ani hovno! A Jared bohužel taky nic moc.. Ale vydržel jsem se obstojně bavit celý čtyři hodiny - za to palec nahoru.. ()

PlaCzech

Film konečně končí. Volám rodině, že jsem v pořádku, a že můžou zrušit to prohlášení o mojí nezvěstnosti. Sherlock vypustil trailer na pátou řadu. Česko hlásí, že je proočkováno 99% populace. A já se nestačím divit. Jakým produkčním peklem si musel projít tenhle film, že z nepoužitých záběrů šel udělat tenhle čtyřhodinový moloch? Díky téhle délce dostanou konečně všechny postavy prostor, a díky tomu se dostalo i na postavy, které zatím moc prostoru nedostaly, a to Cyborg a Flash. Jsem zvědavý, jak na tohleto navážou další filmy z jejich univerza, protože už teď si některé části filmů protiřečí, a kontinuita začíná připomínat ten mišmaš co se děje u xmenů. Kdybych to měl shrnout, je to určitě lepší než původní film. Našel bych sice v originálu pár scén které mi tady chyběly, ale seznam pro téhle verze je nesrovnatelně delší než seznam proti. Doufám, že DC díky tomuhle dostane zase nějaké momentum a další filmy budou v podobné kvalitě. Jen poprosím, příště v rozumném poměru stran. ()

PanPyzamo

Ligu spravedlnosti beru snad za nejhorší superhrdinský film. Nebyl špatný, ale řekněme takový nadprůměrný a celkově ve srovnání s jinými špatný. Když jsem se tedy doslechl o tom, že se má dělat prodloužená verze, tak jsem byl celkem nadšený, protože to byl víceméně hlavní problém filmu, protože zkrátka působil nedodělaně a jakoby tam něco chybělo. Zde už se ale vešlo vše. Vždyť ten film má 4 hodiny. Delší film jsem snad neviděl. Můžu vás ale ujistit, že ty 4 hodiny stojí za to a nejedná se o žádné zbytečné natažení filmu. Film naopak využívá čas a ukáže vám snad vše, co by měl. Postavy mají tentokrát větší prostot, takže si k nim můžeme vytvořit nějaký vztah. Takový Victor byl v původní verzi dle mého názoru absolutně nezajímavý. Zde už tomu ale tak není a díky jeho příběhovému originu jsem byl schopen během filmu s k postavě vytvořit nějaké pouto. Změnou ale prošla i Wonder Woman nebo to aspoň přišlo mně. Nejsem si jist, ale přišlo mi, že měla v akčních scénách novou hudbu, která jí rozhodně sedla. Batman a Aquaman jsou na tom celkem stejně, ale to vůbec nevadí, protože ti už mají svůj film, takže o nich víme až až, abychom měli o postavu zájem. Záporák luxus a víceméně jede na jistotu. Nebudu lhát, že je to celkem podobné Avengers, konkrétně dílu Infinity War. Místo kamenů se zde sbírají kostky a místo Thanose je zde Steppenwolf. Tohle kombo tehdy moc nefungovalo, ale dnes už právě funguje a to hlavně již zmíněné délce filmu, protože se stihlo vše a film tedy nepůsobí, že by byl uspěchaný nebo že by mu něco chybělo. Jediné mínus, které mě lehce zamrzelo byly černé čáry po bocích obrazu, které nezmizí a to ani při lahodné akci, kde by se hodilo vidět tu mlátičku na celou obrazovku. Celkem i překvapil konec, který film ještě zacelil a je mnohem lepší než ten minulý. Celkově obrovské překvapení a Zack Snyder dokázal něco neuvěřitelného. Konečně máme po dlouhé době skvělý film a nezlobil bych se, kdyby se i nějaké takové delší verze dočkal Suicide Squad, ale to už je můj názor. Za mě teda skvělý film, který můžu doporučit. 8/10 ()

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze