Reklama

Reklama

Série(1) / Epizody(8)

Obsahy(1)

Po filmu Jamese Gunna Sebevražedný oddíl sledujeme pokračování příběhu postavy Johna Ceny. Tento okouzlující a arogantní muž věří v mír za každou cenu, bez ohledu na to, kolik lidí bude pro jeho dosažení muset zabít. (HBO Max)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (138)

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Nevyužitý potenciál. Zrovna od spojení "James Gunn a vidláčtí šestiřadí dávno zapomenutí antisuperhrdinové" by jeden očekával přeci jen více než pouze solidní takřka komorní jednohubku. Má to výborné momenty i scény, ne že ne, není tu však opodstatnění pro roztažení na osm epizod, povětšinou to není natolik hravé, stylizované, bizarní ani jeblé, aby to nestálo hluboko ve stínu jeho Sebevražedného oddílu, Eagly je krutě upozaděn, až na Cenu jsou všichni spíše nemastní neslaní, je to kolovrátkové a tak zdaleka nejlepší je na tom výtečná práce s rockovým soundtrackem, finální díl a WTF znělka, která jediná naplňuje guilty pleasure potenciál beze zbytku. S1: 3/5 | ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Já moc na komiksárny nejsem, ale tohle mě teda bavidlo od A až do Z. Krasojízda zábavy. John Cena hrát neumí, to ví James Gunn a vím to i já, ale to neznamená že by nemohl zahrát komiksovou postavu na jedničku, jak tedy vidno, protože peacemaker mu jde výtečnou. Humor všeho typu, akde skvěle nasnímaná a všechno hezky s nadhledem a se zápletkou, která tomu všemu vysloveně sluší. Hudba jedna báseň. Tohle je ta nejlepší DCárna co jsem viděl. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

„KURVA, DO ČEHO JSME SE TO ZAPLETLI?“ … „ZACHRAŇUJEME SVĚT PŘED MIMOZEMSKOU INVAZÍ. TO JSME VŽDYCKY CHTĚLI!…“   Nečekejte žádnou Marvelovku! Ani ty fóry kurva nejsou… prostě jsou jiný a i já mám někdy problém to zpracovat. Kdyby nic, tak je to aspoň „R“kovej seroš. A Peacemaker, chlápek co miluje mír bez ohledu na to, kolik mužů, žen a dětí bude muset zabít, „R“kovej hrdina. Takže spíš slaboduchá zábava pro ty, kteří jsou schopni po sobě – jen tak z legrace, házet dynamitem. Nekonvenční seroš, kterej se mi nedostal pod kůži, ale i díky tomu, že ví kdy skončit, bavil.     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju týmovky plný nesehranejch kreténů. 2.) Zabíjím pro mír! (My víme, Vladimíre…). 3.) Zjistím, že „Motýle“ jsou nebezpečný.  ///  Thx za titule „titulkomat“.             PŘÍBĚH  ***  HUMOR  *  AKCE  **  NAPĚTÍ  ne ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Během sledování Sebevražedného oddílu jsem si říkal, jak je postava Peacemakera hrozně nevyužitá. James Gunn to ale naštěstí pochopil a vymodlil si od HBO 18+ seriál, který v osmi dílech Johnovi Cenovi dává absolutní prostor. A ten ho s radostí využívá. Je teda pravda, že Peacemaker je trošku smutná postava komiksového světa, ale i přes ty emocionální výjevy ho stejně budete mít rádi. Nejen jeho, ale i jeho parťáka Eaglyho nebo klidně i tu kopu lemplů, co kolem něj šmejdí. V osmi dílech je možná relativně málo akce a relativně dost rasistických, sexistických a ultra blbých keců a la James Gunn, ale kdo by to nečekal? ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Něco, co má cenu, i když to má Cenu. Jakub Puškka je jednoznačným světlem na konci degenerativního tunelu dyslektické demence vesmíru ožužlávačů leporel! Pokud mu jindy přizdisráčské studio dovolí utrhnout se ze řetězu, okamžitě vystrčí holou prdel i prostředník na furtdokolové a tolik seriózní neomarxistické dementory Mrvelu i Dyslektického Cigána a nablije s neuvěřitelnou fantazií a až pankovou kreativitou sobě vlastní do překvapených rozštěpů slaboduchých slabikovačů bublin totálně neotřelou, vtipnou a svěží taškařici, do níž natuty neváhá promítat své perverze i mindráky a ve které s parodickou lehkostí rozmrdává na hadry všechny ty metroseksuálně pěstěné, vážně se beroucí, upjaté a sterilní megasprávsprávňácké superbuzny s elasťáky hluboko zařezanými v prdelích. Tedy pardon, chtěl jsem samozřejmě říct, že „luxačně dekonstruuje bazální paradigmata homixového archetypu“. A tak tu máme Pissmakera. Ultimativní bojůvku škaredých, nesympatických, mantákovitých, vesměs otylých, místy vypatlaných, místy zamindrákovaných a částečně zHOMOgenizovaných divnolidí včele s až iritujícím prvotřídně prkenným a mimicky ochrnutým ovarovým krkem Cenou, která za zvuků nejhorších braků glamrokových transek sveřepě potírá invazi mimozemských lesních vil a jejich dojnici. A je to v celku i v detailech zase zvrhle zábavná a nesmírně inventivní úchylárna, ucelené defilé psychických a jiných cerebrálních poruch a historicky první seroš s natolik dokonale zvrácenou úvodní titulkovou sekvencí, že jsem ji ani jeden díl jako obvykle nepřetočil a s vinným potěšením nevkusného devianta si užíval každou sekundu. ()

Galerie (72)

Zajímavosti (35)

  • Do role Vigelantea byl původně obsazen Chris Conrad. Ovšem poté, co měl natočeny své scény do pěti a půl epizod, od projektu pro „tvůrčí neshody“ s Jamesem Gunnem odešel. Nahradil jej Freddie Stroma a všechny scény s Vigelantem byly přetočeny. (Molir)
  • Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (VášaVF)

Související novinky

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Nový šéf společnosti Warner Bros. Discovery David Zaslav už nějaký ten pátek pracuje na zásadních změnách, kterými by chtěl přispět k nové éře nejen na poli filmů, ale i seriálů, her, a celkově…

Viola Davis zpátky v roli Amandy Waller?

Viola Davis zpátky v roli Amandy Waller?

04.05.2022

Zatímco nové vedení studia Warner Bros. vymýšlí, co vlastně sakra dělat s jejich hraným DC portfoliem, respektive jak kupu nesourodých projektů usměrnit tak, aby z toho postupem času vzešlo druhé MCU…

Jak vypadá budoucnost DC filmů?

Jak vypadá budoucnost DC filmů?

16.04.2022

Studio Warner Bros. a společnost DC Entertainment čekají v následujících měsících drastické změny. Má to za následek fúze konglomerátu Discovery právě s Warnery, kteří nad sebou tak nyní mají nového…

Sherlock Holmes se dočká spin-offů

Sherlock Holmes se dočká spin-offů

06.04.2022

Streamovací služba HBO Max do toho v posledních týdnech šlape a objednává jeden nový seriál za druhým. Nyní tak s posvěcením od studia Warner Bros. přichází zpráva, že se populární filmová série…

Reklama

Reklama