Banánové rybičky

(pořad)
  • Česko Banánové perličky (více)
Talk-show / Komedie
Česko, 1999, 360x30 min

Účinkují:

Halina Pawlowská (moderátor), Jitka Asterová, Aňa Geislerová, Marián Labuda st., Gabriela Osvaldová, Ilona Csáková, Jaroslav Hutka, Irena Pavlásková, Bára Basiková, Anna K., Peter Nagy (více)

Zábavná talk show Haliny Pawlowské v České televizi. Jednotlivé díly měly podtitul „jak přežít (substantivní vazbu)“, v pozdějších letech i volnější „jak (infinitivní vazba)“. Pořad se začal vysílat v roce 1999 a skončil koncem roku 2007. (duklak2)

Kothy

Klasická talk-show Haliny Pawlowské. Nejedná se ale o žádný zázrak. Občas tam byl i někdo zajímavý. ()

swamp

Musím se přiznat, že mě to zkrátka bavilo. Ovšem vzhledem k mé zálibě ve filmech si zpětně uvědomuji, že mě nebavila samotná talk-show, nýbrž vtipné prostřihy z různých filmů a seriálů. :) ()

CaptainNor odpad!

"A můj syn (nebo manžel) se na mně podíval a řekl:".. následuje vtipný bonmot a pohyb hlavou nikoliv nepodobný rozkuráženému krocanovi. A já jsem se na ty drůbeží pohyby chviličku díval a okamžitě jsem to přepnul. Bože, takovou ztrátu soudnosti snad nemají ani naši američtí bratři a to už je co říct ()

WANDRWALL

Umění včas odejít. To se Halině nepovedlo. A tak později už jen se objevila na obrazovce a já ji byl nucený vidět, tak se mi dělalo špatně. Proč? Proto neustálé dokola prováděné vystupování, kdy hosti jí už jen sloužili, aby zvedla sama sebe. Ale vzala si velkou hypotéku, takže potřebuje tyhle ne špatně honorované pořady. ()

SOLOM.

Halina občas dokázala i docela pobavit a přestože jsem některé její historky slyšel několikrát, jen změnila dobu a čas, tak jsem se u toho i nasmál. Kašlu na to, že vypouští sem tam celkem trapné hlášky - Banánové rybky sice nikdy nebudou patřit mezi TOP mých oblíbených pořadů, ale průměrné hodnocení jim určitě dám. ()

Ai.ma

Taky si myslíte, že halina pořád nosí ten černej overall jen proto, že není schopná se z něj vysoukat? PS: Za ty její rýmy by jí měl někdo amputovat kozu. ()

Tommassi3

Česká Oprah, když to opravdu hodně přeženu, Halina Pawlowská mě po většinu času v Banánových rybičkách dokáže bavit zejména svojí hrou se slovy, ale samozřejmě i velmi dobře vybíranými filmovými ukázkami.. V porevoluční době laicky naivní tvorby šlo o talk-show opravdu přelomovou.. ()

argenson

Ze začátku výborné (sledováno kdysi pravidelně, nemluvě o předchůdci pořadu na Českém rozhlasu Brno), v kontextu dobové televizní tvorby osvěžující zábava. Jenže jak už tu bylo několikrát řečeno - méně je někdy více. ()

Marek1991 odpad!

Ja som túto konverzačku veľmi nepochopil, nemalo to svoje kúzlo, vtip, proste úplne slabé a o ničom. A naozaj bizarný program, lebo veľa ľudí zaujímali iba jej neobyčajné maga prsia. Podľa mňa jeden z najhorších programov, ktoré som mal možnosť sledovať na českých programoch, keď som prepol na ich stanice. ()

NinonL

Zábavné historky od rodinného krbu, počínající psem, přes matku, děti a konče manželem, mi příliš zábavné nepřišly. Čekala jsem, že se občas dozvím něco zajímavého od hostů. Paní Halina je však většinou nepustila ke slovu. Korpulentní dámy, které svá kila umějí nosit, se mi celkem líbí, hvězdička je jen za ně. ()

Vysílá studio Brno

Vysílá studio Brno