Reklama

Reklama

Muž z oceli

  • USA Man of Steel (více)
Trailer 2
USA / Kanada / Velká Británie, 2013, 143 min

Ve vzdálené galaxii se nachází planeta Krypton, která se kvůli vyčerpání přírodních zdrojů ocitá na pokraji záhuby. Jor-El věří, že jedinou nadějí pro jeho lid je najít jinou vhodnou planetu k životu. Vysílá svého novorozeného syna Kal-Ela na planetu Zemi. Generál Zod se domnívá, že za zkázu planety je zodpovědná vláda, a rozhodne se převzít kontrolu. Poté zabije Jor-Ela a je i se spolupachateli uvězněn ve vesmírném žaláři. Zod přísahá, že Jor-Elova syna jednoho dne najde a pomstí se. Na Zemi se Kala ujmou manželé Kentovi, kteří mu dají jméno Clark. Už jako malý chlapec si Clark připadal jiný. Jeho zvláštní schopnosti ho děsily, nerozuměl jim a snažil se je před svým okolím skrývat. Když se od svých rodičů dozví, že pochází z jiné planety, jeho život mu konečně začne dávat smysl. Planeta Země mu poskytla domov, nyní je tedy na něm, aby Zemi a její obyvatele ochránil. Clark pozmění svůj vzhled a vydává se do Metropolisu, kde jako Clark Kent nastupuje do redakce Daily Planet a mění se v anonymního zachránce lidských životů. Jediný, kdo pozná Clarkovo tajemství, je jeho láska Lois. (TV Nova)

(více)

Diskuze

Acqua

Acqua (hodnocení, recenze)

higuain

nechutne to prehraval a za tym si stojim ( vlastne aj v boardwalk empire to prehraval ale tam sa to do jeho role psychopatickeho krestana celkom hodilo) krem toho mi prisiel na tu rolu uz dost stary

na příspěvěk reagoval higuain, Apollyon09

Acqua

Acqua (hodnocení, recenze)

maddy

pisanie bez diakritiky je v diskusiach bezne...pisanie ako debiiiiiiiiiiiiiiiiiiilll lol xi xi ako predvadza deryll nielen tu je bezne asi tak na zraze dusevne jednoduchsich

pozeram ze hodnotenie ide pozvolna dole tak to ma byt :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, wenca

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Acqua

Jestli herecký výkon Shannona bylo to nejhorší, co si za posledních 5 let viděl, tak si toho asi moc neviděl :D.

na příspěvěk reagoval Acqua

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

Nevíte kde najdu vyhodnoceni csfd Man of Steel soutěže o tričko, kšiltovku, přivěsek?

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

Acqua

hovorí ten, ktorému diakritika nič nehovorí a na klávesnici mu evidentne chýba čiarka , bodka . (prejavuje sa to hlavne pri súvetiach) a Shift na veľké písmena vo vetách funguje len občas, navyše evidentne nevie používať vrchné klávesy so slovenskými písmenami ako š č ž a pod. A tento nadáva ďalším do dementov?

na příspěvěk reagoval Acqua

Acqua

Acqua (hodnocení, recenze)

Deryll

vtip je hodnotenie tejto sracky...este aj americania pre ktorych je chlapik v cervenych slipoch modla tomu na imdb davaju triezvejsich 7,8

mimochodom chcem ta upozornit ze mas na klavesnici zaseknuty ? a pismeno ó   oprav si to aby si nevyzeral ako dement ked nieco napises

na příspěvěk reagoval maddy

Acqua

Acqua (hodnocení, recenze)

no ty vole beriem spat vsetko zle co som povedal o Iron Manovi 3 az toto je ta prava katastrofa :D to nema ani zmysel nejako rozpitvavat len dodam ze Superman ako komixova predloha je proste nanic a dobry film z toho nevytesa nikto

btw: herecky vykon Shannona alias Zoda bolo to najhorsie co som za poslednych 5 rokov videl 

83% :D :D neskutocne

na příspěvěk reagoval Deryll, higuain

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

dragon94

kdo by takového kocourka v kšiltovce s přezdívkou začínající duck neměl rád? To jsi jenom špatně pochopil naše láskyplné vrkání :))) 

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

duckman , TheDarKnig

Vy dva se asi nemáte moc v lásce že ? :D ... a to co je pro děti neznamená že nebude bavit dospělího .. viz .. Simpsonovy nebo Sponge bob :-)) a Transformesr 1 je velice suprovej film co mě neuvěřitelně bavil :-)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

duckman

jsem ale za tebe rád, že tu svou retardaci bereš s takovým humorem, hned se žije v tom ústavu lépe, když jsi za jokera :)))

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Qantas

To vůbec nejsou špatná čísla ... 800 milionu je téměř jistých ... sice bych přál miliardu .. ale no podle těch rozpoluplných názorů .. nevím no ... I tak se to dá považovat za velmi velký úspěch :-)

na příspěvěk reagoval duckman, Qantas

Lumicko

Lumicko (hodnocení, recenze)

 

Myslím, že Faora bola viac zastrašujúca než Zod. Sexy a badass. Bola ako pitbull. Jej chladné pohľady a kľudný hlas ju robí desivú. BOZE!!!!! Milujem jej charakter! Urobila skvelú prácu! Perfektny casting vyber. Milujem ten Smallvile fight. Uplne perfektne bojovala.. :PP

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

dragon94

Díky. Hodnotím film vždy na základě svých pocitů z něj. Možná mi něco uniklo, ale to bude možná problém v tom, že tenhle film jak jsem slyšel čerpá z původního Supermana a toho jsem viděl kdysi dávno a nepamatuju si z něj, ale lautr vůbec nic. No v dohledný době musím napravit a zkouknout a třeba mi ještě pár věcí docvakne uvidím...

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Upřímě vynikající komentář .. já kdybych nebyl fanouškem komiksů a supermana všeobecně .. tak tomu dám taky jenom 3 hvězdičky .. ovšem jako fanouška mě to prostě bavilo na 4-5 hvězd ... ten film je v trailerech prezentován jako trošku víc něco jinýho než nakonec je ale když se to dokáže přenýst přes srdce že to není takové jaké ste čekali že to bude podle trailerů tak je to vlastně velice dobrý film ... s úžasnýma hereckejma výkonama a tak .. ale Hlavně je to KOMIKS .. a pokud někoho nebaví nebo neberou komiksy sou 3 hvězdy super ... líbí se mi že to hodnotíš objektivně a né jako třeba lidi u TDKR kde se dávali odpady jen protože nečekali že komiksovej film nebude tak komiksovej ;) a že to víc bude "kriminálka" jako TDK (jeden z důvodů proč to TDK považuju za nejslapší díl série.. a asi nejvážnější je absolutní absence nějakých soubojů .. a to jak sejmul Harvyho Denta ..bylo fakt ubohý )

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Napiš já si ho rozhodně přečtu ... upřímě 60% je slušný a chápu že né každému tohle mohlo sednout já osobně po Delší době po shlédnutí taky přemýšlím jestli nesnížit z 95% na nějakách 75-80% .. ono totiž ve srovnání  s jinýma filmama podobnýho typu .. to nebylo tak extra aby si to zasloužilo 5 hvězdiček .. Ale je to velmi slušná příběhově sice průměrná blockbustrovka (ono ten komiks o supermanově originu stál taky za prd takže už to že z toho udělali tohle je zázrak)...

A ta hudbu je Velice Geniální a herecké výkony sou taky skvělé ..  já jsem si film užil a velice mě bavil i přes pár nelogičností .. zatím setrvám u pěti .. ale nevylučuju že po delší době to nesnížím na 4 ...

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Pročítám to tu a vidím, že pokud člověk aspoň 10x nenapíše jak to bylo úžasný a jak byl z tohohle filmu vycákanej, tak nemá ani cenu do týhle diskuze psát. No nic jdu radši napsat koment do toho mi nikdo kecat nebude. Za mě každopádně 60%

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, dragon94, dragon94

Související novinky

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce

12.07.2023

Režisér James Gunn pokračuje v obsazování svého nadcházejícího snímku Superman: Legacy, v němž si hlavní role zahrají nedávno oznámení David Corenswet a Rachel Brosnahan. Ve filmu, jenž má sloužit… (více)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama