poster

Kauzy podle Kate (TV seriál)

 • Česko

  Paličatá Kate

 • USA

  Fairly Legal

Komedie / Drama

USA, 2011–2012, 16 h 33 min (Minutáž: 41–64 min)

Tvůrci:

Michael Sardo

Hudba:

Mateo Messina

Hrají:

Sarah Shahi, Michael Trucco, Virginia Williams, Baron Vaughn, Paul Anthony, Ethan Embry, Chelah Horsdal, Ken Howard, Richard Dean Anderson, Kelli Shane, Carrie Ruscheinsky, Elfina Luk, Sean Rogerson, David Richmond-Peck, Scott Holroyd, Philip Granger, Brian Markinson, Jessica Parker Kennedy, Camille Sullivan, Geoff Gustafson, Ryan Johnson, Peter MacNicol, John Ashton, Chris Ellis, Khary Payton, Anne-Marie Johnson, Brittany Ishibashi, Colin Lawrence, Laci J Mailey, Susan Hogan, Travis Turner, Don Knodel, Luke Camilleri, Eric Keenleyside, Olivia Steele-Falconer, Conner Dwelly, Ted Whittall, Robert Moloney, John Brotherton, Olivia Cheng, Mark Ghanimé, John Aylward, Andrea Brooks, David Alpay, Lucia Walters, Sachin Sahel, Kevin Weisman, Timothy V. Murphy, Rob LaBelle, Larisa Oleynik, Michael Benyaer, Elizabeth Weinstein, Alison Araya, Belita Moreno, Laura Regan, Sean Owen Roberts, Patrick Sabongui, Reese Alexander, Dariush Asad Zadeh, Chris Vance, Steve Belford, Lipe Viana, James Martinez, Jill Teed, Michael Adamthwaite, Lini Evans, Nick Hunnings, Chris Payne Gilbert, Robyn Ross, Jeffrey Bowyer-Chapman, Barry Nerling, Evans Johnson, Primo Allon, Mig Macario, Darren Dolynski, Tristan Jensen, Osmond L. Bramble, Jim Shield, Noah Beggs, Ryan Jefferson Booth, Jennifer Cheon, Giacomo Baessato, Donna Yamamoto, Brenda Crichlow, Aaron Hill, Aaron Craven, Terence Kelly, Laura Soltis, Rebecca Staab, Sarayu Blue, Malcolm Stewart, Rukiya Bernard, David Barrera, Gigi Jackman, Zahf Paroo, Mark Acheson, Michael Karl Richards, Randal Edwards, Kristian Messere, Noel Johansen, Drew Ray Tanner, Lissa Neptuno, Marci T. House, Jonna Walsh, Greg Kean, Jerry Rector, Bruce Dawson, BJ Harrison, Neelam Khabra, John Emmet Tracy, June B. Wilde, Kurt Max Runte, Juno Rinaldi, Patrick Gilmore, Gerald McRaney, Ty Olsson, David Orth, Paul Schulze, Dean Norris, Barclay Hope, Tom Stevens, Eddie McClintock, Esai Morales, Benjamin Ratner, Conrad Whitaker, Juan Riedinger, Currie Graham, Devon Gummersall, Teryl Rothery, Dan Payne, Devon Weigel, Christina Vidal, Ryan Kennedy, Jennifer Copping, Clyde Kusatsu, Roman Podhora, Justin Doran, Kathleen Gati, Mark Moses, Michael Hogan, Barry Shabaka Henley, Serge Houde, Mark Margolis, Kavan Smith, Tahmoh Penikett, Ben Cotton, Reid Anderson, Fulvio Cecere, Tom Amandes, Kelly Hu, Rick Peters, RonReaco Lee, Elizabeth McLaughlin, Brian Goodman, Anita Brown, Melinda McGraw, Wendy Crewson, Agnes Bruckner, Alanna Ubach, Hiro Kanagawa, Meat Loaf, Betsy Brandt, Katie Walder, Jonathan Keltz, Zak Santiago, Andrew Airlie, Lloyd Owen, Connor Trinneer, Kett Turton, Lindy Booth, Ted Atherton, Latonya Williams, Michael Patrick Denis, Jonathan Potts, Carl Marino, James Kot, Kurt Evans, P. Lynn Johnson, Maureen Thomas
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Prochy38
  ****

  Celkem pohodový seriál. Možná lehce přeidealizovaný, ale který dnes není, že? Je to vtipné, nenudí, celkem zajímavé. Ale přiznávám, spíše bude pro něžné pohlaví. Dnes (10/2011) koukám, že to má pouze 115 hodnocení, takže se to ani nijak ještě nedostalo do podvědomí, pokud se tak vůbec stane. Chtěl jsem dát průměrné 3*, ale S. Shahi má taky krásné nohy, že tu jednu přidat musím....(23.10.2011)

 • Shakeus
  **

  Sarah Shani je bezpochyby krásná a sympatická a čekal bych, že se zvládnu koukat na všechno, v čem bude hrát. Ovšem Fairly Legal je jak Ally Mcbeal (jen s tím rozdílem, že C. Flockhart mě osobně přijde hrozná), všichni jsou podivní, hlavní postavy nudný a protivný (i ty kladný), případy jsou ujetý a my jsme neustále moralizováni hromadou žvástů, který každý zná, ovšem v seriálu je slyší všichni poprvé. I proto je děj vždy tak předvídatelný.(10.7.2011)

 • Misabarry
  ****

  Nový, svižný seriál z právnického prostředí, přesněji řečeno hlavní postava je mediátorka, moderního střihu. Energická, stále v pohybu ve spárech běhu událostí. Pomocnou ruku má ve svém vtipně glosujícím asistentovi, a bývalém manželovi/občasném sexuálním partnerovi, právníku u návladního. Nedávno jí umřel otec, musí se potýkat s "macechou", která vede onu firmu; má pohodového bratra. Významnou roli hraje lokace - San Francisco a vše, co nabízí, tedy nejen profláklé tram z kopce, a krásné pobřeží. Většinou začínáme probuzením na lodi a úprkem s kafem do práce. Střihové, dějově-konverzační, vizuelně atraktivní. Taková modernější Ally McBeal avšak s úspornějším počtem postav. A možná přijde i strejda RDA 8-) /=poprvé se má objevit v ep. 5, poté 8 a 10., počet ep. S1 zredukován z 13 na 10, tj. kolik lidí se na tento seriál dívá/začalo původně dívat jen kvůli němu, což? 8-)/ Ep. jsou zřejmě vysílány v jiném pořadí, prot. dějová linka s vůlí má trochu mezery. A producenti a strategie seriálu asi staví na tom, že lidi chtějí vidět RDA, proto ep. s ním upozadili, aby byla sledovanost. RDA 3 min. v 5. epizodě, klasické "Nope". Snad se rozmluví... prý bude tajuplná, zástupná role otce. 8-) Tak 10 ep. uvidíme co nám namíchají.(15.2.2011)

 • IQ Tiqe
  ****

  Postava Kate Reed je hezky vymyšlená, navíc její představitelka je sexy, sympaťačka a trochu svéhlavá (slušňačky nejsou v kurzu) - připomíná mi Sandru Bullock ve Slečně drsňák. I ostatní herci se pro své role hodí. Je to seriál z trochu jiného právnického prostředí, než známe, ale spíš to je o lidech, každopádně je prostředí originální. Má vtip a je pohodnový. Soudě podle 1. dílu. Zařazuju do seznamu pravidelně sledovaných. Po 5 dílech jsem přihodil 5. hvězdičku a těším se na další řadu.(22.4.2011)

 • tomuleee
  *****

  No jednoduše řečeno, postava Kate je božské stvoření co umí rány rozdávat i přijímat. Pěkěn prořízlá ústa, krásný účes a super výstřih a hlavně mediaci rozumí i když ji vlastně tak nějak dělá za trest :D. Popychování ze soudcema je na jedničku, možná méně vztahovosti by tam bodlo ale pro mě jasná volba. Mám za sebou obě sezony a když sem viděl že to běží i na PrimaLove tak sem si to rád zopakoval. 90% zasloužených(22.12.2012)